Zorlanmadan Sigarayı Bırakma Yöntemini Keşfet

En Kolay Sigara Bırakma Yöntemi! Sadece 1 Seansta %90 Başarı

Zorlanmadan en kolay sigara bırakma yöntemi nedir? Sigara kullananlarda içme arzusu ve dürtüsü çok güçlüdür. Bu dürtüyü yenmek ve sigaradan kurtulmak zorlu bir süreç olarak tanımlanabilir. Ancak sadece 1 seansta sigarayı bırakmak için adım atabilirsiniz. Hem de yüksek başarı oranına sahip olan Abrahamson metodu hiç zorlanmadan sigara içme dürtüsünü yok etmeye yardım edebilir.

Sigarayı Bırakma Hattı: 0 212 706 17 10

Sigara bağımlılığının insan sağlığına, ekonomisine ve psikolojisine verdiği zararlar kanıtlanmıştır. Her yıl binlerce insanın ölümüne sebep olan bu bağımlılıktan kurtulmak artık çok basit.

Tüm dünyada 40 yılı aşkın bir süredir sigara bırakmak için Abrahamson metodu bir yöntem olarak uygulanmaktadır. Tek seansta YÜKSEK başarı oranı ile mucize sigara bırakma yöntemi olarak tanınmaktadır.

Bu metod sayesinde sigara bağımlılığından kurtulan insanların seans sonrasında sigaraya karşı ilgisizlik yaşadığı ve belli bir zaman ilerledikten sonra sigara kokusundan bile iğreti duyulduğu belirtiliyor. Sigarayı bırakmak için kimyasal takviyeler kullanmak yerine doğal yolla sigarayı bırakmak Abrahamson metodu ile mümkün.

“Abrahamson Metodu” ile tek seansta sigarayı bırakmak

Dünya üzerinde yan etkisi bulunmayan ilk ve tek yöntem olarak bilinen Abrahamson metodu, kişinin bağımlılıklarının temeliyle ilgilenir. Yıllarca bağımlılıklar ve insan beyni hakkında araştırma yapan Ehud Abrahamson tarafından geliştirilen bu tedavi, bağımlılıkların nedenlerini ortadan kaldırılmasına odaklanır. Böylece tek bir terapi uygulaması bile oldukça etkili sonuçlar elde etmenize olanak tanır.

Sigara, alkol, tütün ürünleri, şeker gibi sağlığı tehdit eden kötü alışkanlıklar insanları esiri haline getirmektedir. Ancak bu esaretten kurtulmak sanıldığı kadar zor ya da imkansız değildir. İnsan beyninde alışkanlıkların ve bağımlılıkların oluşturduğu bir alan bulunur. İçilen her sigara, tadılan her tat insan beyninde kendisine bir yer bulur. Sürekli olarak tekrarlanan davranışlar sonucunda bağımlılık kazanılır. Beyinde kendisine ait özel bir enerji alanına sahip olan bu istenmeyen bağımlılıklar, Abrahamson metodu ile temizlenmektedir. Bağımlılıkların neden olduğu enerji alanı temizlenerek ortadan kalktığında, bağımlılığın da etkisini kaybetmesi tek seansta mümkün olmaktadır. Bu nedenle Abrahamson metodu en kolay sigara bırakma yöntemi olarak bilinir.

Bağımlılıktan Kurtulma Metodu Nedir?

Abrahamson metodu, tamamlayıcı tıp teknikleri kullanılarak vücut aura sisteminin arındırılması ve dengelenmesi sonucunda kişinin istenmeyen bağımlılıklarından kurtulmasına yardımcı olmaktır. Sigaradan kurtulmak isteyenlerin alanında uzman kişilerce, özel merkezler aracılığıyla faydalanabileceği bu metod bir terapi yöntemidir. Ehud Abrahamson tarafından dünyada on binlerce kişide uygulanan ve yüksek başarı sağlanabilen bu yöntemin herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır.

Sigarayı Bırakma için Ara : 0 212 706 17 10

Kişinin sigara ve tütün kullanımı gibi kötü alışkanlıklarının vücudundaki belirli noktalarına yapılan biyoenerjisel müdahale sonrasında bir arınma yaşaması sağlanır. Bu 10 ila 30 dakikalık terapi seansı sonrasında ise kişinin yıllardır süregelen bağımlılığından kurtulması mümkün olmaktadır.

Metotta, Çin akupunktur tedavisine benzer bir yöntem olarak akupresür ve kristal terapi uygulanmaktadır. Batı ile doğunun alternatif tıp tedavilerinin bir senteziyle geliştirilen Abrahamson metodu ile dünyada doğal yöntemlerle sigarayı bırakmak isteyen kişilerin ilk tercihi olmaktadır.

Abrahamson metodunun diğer uygulamalardan farkı nedir?

Sigara bağımlılığından kurtulmanın pek çok farklı yöntemi bulunmaktadır. Bunlar nikotin yerine koyma tedavisi, ilaç tedavisi, hipnoz tedavisi, bitkisel kür ve uygulamalar olarak tanımlanabilir. Abrahamson metodu ise sigarayı bırakmak için herhangi bir kimyasal ya da bitkisel bir ürüne gerek olmayan tek yöntemdir. Sigarayı bırakmak için modern tıp yöntemlerini kullanabilir, kimyasal ürünlerle nikotin yerine farklı ürünler koyarak sigaradan uzaklaşabilirsiniz. Ancak bağımlılığı yönetmek, bağımlılığı ortadan kaldırmak değildir.

Biyoenerji Terapisi ile Arınma

Biyoenerjisel arınma terapisi olarak bilinen Abrahamson metodu ile bağımlılığınız vücudunuzdan tamamen temizlenir. Vücutta biriken bağımlılık enerjisinin yok edilmesiyle beraber sigara içme isteğiniz de ortadan kalkar. Bu yöntem sayesinde sigarayı hiç içmemiş birinin sigara dumanı ve kokusundan duyduğu rahatsızlığı duyabilirsiniz.

Abrahamson metodu ile sigarayı doğal yollardan bırakarak, nikotinden iğrenme duygusu ile birlikte sigaraya karşı gelişen bir isteksizlik oluşmaktadır.

Böylece sigarayı bıraktıktan belli bir süre sonra yeniden başlama riskini de minimuma indirgemiş olursunuz.

Bioenerji nedir?

Abrahamson metodunun önemli özelliklerinden birisi de, temelde tek seansta sigara içme isteğini sonlandırırken stres terapisi ile bu zorlu sürecin ardından daha pozitif bir bakış açısı kazanma sağlamaktadır. Bu yöntem, Uzak Doğu metotlarının dinamiğini kavrayan ve diğer alternatif tekniklerin en faydalı ve en iyi sonuç veren tekniklerin birleşimidir. Abrahamson metodu, biyoenerji çalışması ile harmanlanmış, etkili ve kesin bir sigarayı bırakma yöntemidir.

Sigarayı Bırakmak için Ara: 0 212 706 17 10

Uzmanlar ile görüşmek istiyorsanız sizler de Be Positive ile iletişime geçebilir ve uzmanlarımızdan bilgi alarak seans sürecinizi hızlandırabilirsiniz. Be Positive hakkında daha fazla bilgi almak için bizleri Instagram ve Facebook‘tan takip edebilirsiniz.

Call Now Button