Sağlıklı Kilo Verme

ZORLANMADAN KİLO VEREBİLİRSİNİZ

 

Yemeden duramadığınız Şekerli, Glutenli ve Zararlı Karbonhidratlı gıdalara olan yeme arzunuz tek seansta son bulur. Diyet Yapmadan Kilo Verin.

 

  • Tek Seansta yemeden duramadığınız gıdalara olan yeme arzunuz sonlanır.  Tek Seansta % 90 başarı.
  • 1 Yıl boyunca yanınızdayız. Sağlıklı beslenme alışkanlı kazandırıyoruz.

 

İletişim bilgilerinizi bırakın sizi arayalım.

 

Tel: 0212 7061710

GSM Ofis: 0506 113 5655

 

 

Görüşleriniz

 

ZORLANMADAN

SAĞLIKLI BESLENME ALIŞKANLIĞI  KAZANIN

Zorlanmadan

Yemeden Duramadığınız şekerli ve basit karbonhidratlı gıdalara olan yeme arzunuz tek seansta sonlanır.

Bir detoksifikasyon sağlanır ve metabolizmanız hızlanır.

 

Aç Kalmadan 

Aç kalmadan, öğün atlamadan, Sağlıklı beslenme alışkanlığı kazanırsınız.

Doğal yöntemimiz ile  şekerli ve basit karbonhidratlı gıdalara olan yeme dürtüsünü oluşturan reseptörler devre dışı bırakır.

 

Sağlığınız için

Sağlığınızı korumak için Abrahamson Metodu ile bağışıklık sisteminiz güçlenir. 

Zorlamadan Kilo verebilirsiniz.

 

 

 

 

 

Referans Yorumları

 

“56 Yaşındayım, Ekmek, makarna gibi gıdalara aşırı derecede düşkündüm, Aç olmasamda canım çekiyordu ve aburcubur yiyordum. Sofrada kalan bütün simiti bitirmeden masadan kalkamıyordum. 2016 yılında Abrahamson metodu sonrasında  canım bu gıdaları çekmemeye başladı. İdeal kiloma ulaştım, bağırsak sorunlarım çözüldü, kendimi çook daha enerjik hissetmeye başladım. Bu süreçte beni sürekli arayan bilgi veren destek ekibine çok teşekkür ederim. ”

 

“46 yaşındayım. Özellikle şekerli gıdaları yemeden duramıyordum, işte çekmecemde çikolata stoğum vardı, Akşamları televizyon izlerken sürekli bir şeyler yemek istiyordum. Bu yüzden kilo hızla arttı, diyabet hastası olduğumu öğrendim. Abrahamson metodu ile 2017 yılında tanıştım önce tereddütlerim vardı ancak, ilk terapiden sonra yeme arzum bitti. 1 ay sonra şeker seviyem normal değerlere geldi. Abrahamson Metodu hayatımı değiştirdi.   “

 

“Abrahamson Metoduyla tanışmadan önce bir çok diyetisyene gitmiştim, ilk önce kilo veriyordum ancak bir süre sonra çok hızlı bir şekilde kiloları geri alıyordum. Şekere ve zararlı karbonhidratlara bağımlı olduğumu farkettim. 1 yıldır kilom kontrol altında daha önemlisi, doktorum şeker ilaçlarımı kesti, gözlerim bile daha iyi görüyor. Beni sürekli arayan destek olan destek ekibine ve Abrahamson metoduna sağlığımı borçluyom. ”

 

“Ben 49 yaşındayım, Çikolataya ve pizzaya aşırı düşkündüm. Ancak fazla kilolu değilim. Tiroid ve şeker hastasıyım, gün içinde kendimi sürekli yorgun hissediyordum. Abrahamson metodundan sonra yeme alışkanlığım tamamen değişti. Enerjim arttı, kendimi mutlu hissediyorum. Abrahamson Ailesine teşekkür ederim. ”

 

Danışan Geri Bildirimleri Başlığı

Bir huzur ve sükunet hali yaşamak.Yenilenen enerji.Beden, zihin, duygular ve ruh arasındaki uyum.

 

Daha iyi bir ruh hali içinde olmak.Odaklanmış olması.Uykusuzluk, migren, ilgisizlik veya üzüntü gibi sorunları hafifletebilir.