Sağlıklı Kilo Vermek İçin Metabolizmanızı Bozan, Kilo Almanıza Neden Olan ve Sağlıksız gıdaları hayatınızdan Çıkartmalısınız.

Bu Gıdalar Şeker Gluten İçeren gıdalardır ve bağımlılık yaratır. Aç olmasanızda sürekli yemek istersiniz.

Sigarayı bırakmak mümkün

 

Abrahamson Metosu ile Şeker Gluten yeme arzunuz sonlanır ve Sağlıklı Beslenme alışkanlığı kazanırsınız.

35 Yıldır Dünyada Uygulanan Abrahamson Metodu ile 1 yıl boyunca takibimiz altında olursunuz. Bu Metot sizin beslenme alışkanlığınızı zorlanmadan değiştitir.

Abrahamson Metodu İle Sağlıklı Kilo Vermek

Sağlıklı Kilo vermek sağlıklı beslenmenin ve Sağlıklı yaşamanın bir sonucudur. Abrahamson metodunun amacı danışanların sağlıklı beslenme alışkanlığını kazanmalarını sağlamaktır.

Sağlıklı Kilo Vermek İçin Neler Yapılır

Kilo vererek sağlıklı yaşam, Sağlıklı Kilo Vermenin Tek yolu Sağlığınızı bozan bağımlılık yaratan Şeker ve Glutenli gıdaların tamamen hayatınızdan çıkmasıyla mümkündür. Şeker ve Glutenli gıdalar bağımlılık yaratır ve sürekli yeme arzusuna neden olur. Aç olmasanızda bu gıdaları yemek istersiniz.

Abrahamson metodu ile bağımlılık yaratan Şekerli Glutenli gıdalara olan yeme arzunuz son bulur ve 1 Yıl Boyunca sizi takip ederek sağlıklı beslenme alışkanlığı kazanmanızı sağlarız. Sağlılı kilo vermek hayatımıza sayısız fayda sağlar.

Sağlıklı Kilo verme konusunda daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.

Fazla kilolar, günümüzde herkesin kurtulmak istediği, sağlığı tehdit eden bir sorundur. Hem sağlıklı yaşam, hem psikolojik olarak formda ve fit hissetmek, hem de fiziksel olarak ideal kiloya kavuşmak her yaşta tüm bireyler için çok önemlidir. Kilo vererek sağlıklı yaşam Fazla kiloları vermek istemenin, fiziksel olarak güzel görünmenin yanında, sağlıklı yaşam için de büyük bir katkısı vardır.  kalça ve eklem ağrılarını ortadan kaldırır. Özellikle kısa yürüyüşlerde ve merdiven çıkarken karşılaşılan nefes nefese kalma durumu kilo verme sonucunda azalma gösterir.

Kalp ve damar hastalıklarına yakalanma riski de, kilo vermek ile birlikte azalır. Ayrıca obezite, şeker hastalığı, hipertansiyon gibi önemli sağlık sorunları da kilo vermek ile birlikte ortaya çıkma ihtimalini düşürecektir. Kilo vererek sağlıklı yaşam en önemli hastalıklardan biri olan kansere yakalanma riskini de azaltır. Örneğin; safra kesesi, meme ve kalın bağırsak kanserlerinin kilolu insanlarda daha sık görüldüğü gözlenmiştir.

Kilo vermek, Abrahamson Mehtodu’nun amacı değil bir sonucudur.

Sağlıklı Kilo Vermek İçin Neler Yapılır

Sağlıklı Kilo Vermeninin Tek yolu Sağlığınızı bozan bağımlılık yaratan Şeker ve Glutenli gıdaların tamamen hayatınızdan çıkmasıyla mümkündür. Şeker ve Glutenli gıdalar bağımlılık yaratır ve sürekli yeme arzusuna neden olur. Aç olmasanızda bu gıdaları yemek istersiniz.

Abrahamson metodu ile bağımlılık yaratan Şekerli Glutenli gıdalara olan yeme arzunuz son bulur ve 1 Yıl Boyunca sizi takip ederek sağlıklı beslenme alışkanlığı kazanmanızı sağlarız.

Sağlıklı Kilo verme konusunda daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.

Abrahamson Metoduyla Kilo Vermek

Abrahamson Metoduyla Kilo vermek için öncelikle Şeker ve Gluteni tanımamız gerekiyor. Abrahamson Metodu  ile uygulanan gluten ve şeker bağımlılığından arınma işlemi, öncelikle şişmanlamaya yol açan faktörleri (yemeye olan arzu ve isteği) ortadan kaldırmak amaçlıdır.

Çoğu beslenme programı kilo verme amaçlı olsa da; sadece beslenme programı ile şişmanlığa yol açan nedenler ortadan kaldırılamaz.

Abrahamson ile kilo vermek ; doğal yollarla gluten ve şeker yeme dürtüsünün ortadan kaldırılıp, şekerli yiyeceklere direncin arttırılması ile gerçekleşmektedir.

Günlük beslenmeden çıkarılan şeker ve glutenin sonucu kilo vermek ile sonuçlanır. Sağlıklı kilo vermek için ana kural; beslenme ve yemek yeme alışkanlıklarında değişim yapmaktır; sonucunda zamanla kilo kaybı ve etkileri gözle görülür hale gelir.

Kiloyu korumak zorlayıcı olduğundan, “Abrahamson Diyeti” şeker ve gluten yeme bağımlılığı ve buna bağılı dürtülerden kurtardığı için uzun, etkili ve sağlıklı bir yöntemdir.

Her türlü sorunuz için bize ulaşabilirsiniz : 0212 7061710

Abrahamson Metoduyla kilo vermek ; şişkinlik başta olmak üzere son yıllarda intoleranslı besinlerde ilk sırada yer alan glüteni hayatımızdan çıkararak, yerini daha sağlıklı türevleriyle dolduruyor, sağlıklı kilo vermek için başlangıç oluşturuyoruz. Kilo vermeyi zorlaştıran ve en büyük engeli oluşturan kristal şeker ve yapay tatlandırıcıları da hayatımızdan çıkararak sağlıklı bir yaşama adım atıyoruz.

Böylelikle “sağlıklı yaşam” için en büyük engel oluşturan 2 ana besini hayatınızdan çıkarmanıza yardımcı oluyoruz. Doğru beslenme, sağlıklı, kontrollü kilo vermek ve korumak için ana faktördür. Abrahamson Arınma Merkezleri’nde; doğru beslenerek, besin öğeleri açısından yeterli ve dengeli beslenme görüşü temel alınır. Arınma sürecinden geçmiş birçok danışanımız; neler yediklerine dikkat ettiklerine, bunun beden, ruh ve zihnen nasıl olumlu etkilediklerini belirtmekteler. Beslenme alışkanlıklarının değişmesi; doğru besin tüketimine geçilmeden uzun süre diyet uygulamak zordur, kilo vermek ise başarısızlıkla sonuçlanır. Fazla kilolardan arınmak için birçok diyet yöntemi vardır, bunların bazısı daha sağlıklı, bazısı sağlıksızdır. Uzun süreli, dengeli ve sağlıklı bir şekilde zayıflamak için planlı bir zayıflama programı ve hedeflenen kiloya ulaşıldıktan sonra, yaşam biçimi haline getirilmesi gereklidir ki ömür boyu sağlıkla kilo kontrolü sağlanabilsin.

Abrahamson Metodu’nun sağladığı ise kilo vermenin yanında, ömür boyu ideal kilonuzda kalabilmeniz. Sağlıklı yaşamak isteyen binlerce kişi, vermiş oldukları kiloları hala koruyorlar.

Abrahamson Metoduyla Kilo vermek  için Abrahamson Metodu’nun Türkiye’deki tek yetkili uygulayıcısı olan Be Positive’i arayabilir veya iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz.