Sağlıklı Kilo Vermek İçinYapılması Gerekenler

DEĞİŞİME HAZIR MISINIZ ?

Abrahamson Metoduyla Sağlıklı ve Kalıcı Kilo Vermeniz İçin Varız. 

1- Abrahamson Metodu İle Sağlıklı Kilo Vermek

Sağlıklı kilo vermek için yapılması gerekenler,

Sağlıklı Kilo vermek sağlıklı beslenmenin ve Sağlıklı yaşamanın bir sonucudur. Abrahamson metodunun amacı danışanların sağlıklı beslenme alışkanlığını kazanmalarını sağlamaktır.

2- Sağlıklı Kilo Vermek İçin Neler Yapılır

Kilo vererek sağlıklı yaşam yada Sağlıklı Kilo Vermenin Tek yolu Sağlığınızı bozan bağımlılık yaratan Şeker, basit karbonhidrat yada Glutenli gıdaların hayatınızdan çıkmasıyla mümkündür. Şeker ve Glutenli gıdalar bağımlılık yaratır ve sürekli yeme arzusuna neden olur. Aç olmasanızda bu gıdaları yemek istersiniz.

Sağlıklı kilo vermek için ne yapmalıyız ? 

Sağlıklı kilo vermek için, Abrahamson metodu ile bağımlılık yaratan Şekerli Glutenli gıdalara olan yeme arzunuz son bulur ve 1 Yıl Boyunca sizi takip ederek sağlıklı beslenme alışkanlığı kazanmanızı sağlarız. Sağlılı kilo vermek hayatımıza sayısız fayda sağlar.

Sağlıklı Kilo vermek için beslenme konusunda daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.

 

Kilo Vermek İçin

3- Sağlıklı kilo vermek için öneriler

Sağlıklı kilo vermek için diyet yaparsanız, bunu hayat tarzı yapmakta zorlanır ve daha sonra verdiğiniz kiloları geri alırsınız. Fazla kilolar, günümüzde herkesin kurtulmak istediği, sağlığı tehdit eden bir sorundur. Hem sağlıklı yaşam, hem psikolojik olarak formda ve fit hissetmek, hem de fiziksel olarak ideal kiloya kavuşmak her yaşta tüm bireyler için çok önemlidir. Kilo vererek sağlıklı yaşam Fazla kiloları vermek istemenin, fiziksel olarak güzel görünmenin yanında, sağlıklı yaşam için de büyük bir katkısı vardır.  kalça ve eklem ağrılarını ortadan kaldırır. Özellikle kısa yürüyüşlerde ve merdiven çıkarken karşılaşılan nefes nefese kalma durumu kilo verme sonucunda azalma gösterir. Abrahamson Metodu size sağlıklı kilo vermek için diyet listesi sunmaz.

Sağlıklı Kilo Vermek için Yapılması Gerekenler

Kalp ve damar hastalıklarına yakalanma riski de, kilo vermek ile birlikte azalır. Ayrıca obezite, şeker hastalığı, hipertansiyon gibi önemli sağlık sorunları da kilo vermek ile birlikte ortaya çıkma ihtimalini düşürecektir. Kilo vererek sağlıklı yaşam en önemli hastalıklardan biri olan kansere yakalanma riskini de azaltır. Örneğin; safra kesesi, meme ve kalın bağırsak kanserlerinin kilolu insanlarda daha sık görüldüğü gözlenmiştir.

Sağlıklı kilo vermek için yapılması gerekenler arasında Kilo vermek, Abrahamson Mehtodu’nun amacı değil bir sonucudur.

Sağlıklı Kilo Vermek İçin Neler Yapılır ve Sağlıklı kilo vermek için öneriler için Bizi arayın.

Sağlıklı kilo vermek için nasıl beslenmeli ? 

Sağlıklı Kilo Vermeninin Tek yolu  Sağlığınızı bozan bağımlılık yaratan Şeker ve Glutenli gıdaların tamamen hayatınızdan çıkmasıyla mümkündür. Şeker ve Glutenli gıdalar bağımlılık yaratır ve sürekli yeme arzusuna neden olur. Aç olmasanızda bu gıdaları yemek istersiniz.

 

Abrahamson metodu ile bağımlılık yaratan Şekerli Basit Karbonhidratlı yada Glutenli gıdalara olan yeme arzunuz son bulur ve 1 Yıl Boyunca sizi takip ederek sağlıklı beslenme alışkanlığı kazanmanızı sağlarız.

Sağlıklı Kilo verme konusunda daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.

4- Sağlıklı kilo vermek için nerler yapılmalı ve Sağlıklı Kilo Vermek için Yapılması Gerekenler ve Sağlıklı kilo vermek için beslenme ? 

Abrahamson Metoduyla Kilo Vermek

Abrahamson Metoduyla Kilo vermek için öncelikle Şeker ve Gluteni tanımamız gerekiyor. Abrahamson Metodu  ile uygulanan gluten ve şeker bağımlılığından arınma işlemi, öncelikle şişmanlamaya yol açan faktörleri (yemeye olan arzu ve isteği) ortadan kaldırmak amaçlıdır.

Sağlıklı kilo vermek istiyorum diyorsanız, bizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

iletişim

5- Sağlıklı beslenme için yapılması gerekenler

Çoğu beslenme programı kilo verme amaçlı olsa da; sadece beslenme programı ile şişmanlığa yol açan nedenler ortadan kaldırılamaz.

Abrahamson ile kilo vermek ; doğal yollarla gluten ve şeker yeme dürtüsünün ortadan kaldırılıp, şekerli yiyeceklere direncin arttırılması ile gerçekleşmektedir.

Günlük beslenmeden çıkarılan şeker ve glutenin sonucu kilo vermek ile sonuçlanır. Sağlıklı kilo vermek için ana kural; beslenme ve yemek yeme alışkanlıklarında değişim yapmaktır; sonucunda zamanla kilo kaybı ve etkileri gözle görülür hale gelir.

Kiloyu korumak zorlayıcı olduğundan, “Abrahamson Diyeti” şeker ve gluten yeme bağımlılığı ve buna bağılı dürtülerden kurtardığı için uzun, etkili ve sağlıklı bir yöntemdir. Sağlıklı kilo vermek için ne yapılır ? 

Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın; her türlü sorunuz için bize ulaşabilirsiniz : 0212 7061710

Abrahamson Metoduyla kilo vermek ; şişkinlik başta olmak üzere son yıllarda intoleranslı besinlerde ilk sırada yer alan glüteni hayatımızdan çıkararak, yerini daha sağlıklı türevleriyle dolduruyor, sağlıklı kilo vermek için başlangıç oluşturuyoruz. Kilo vermeyi zorlaştıran ve en büyük engeli oluşturan kristal şeker ve yapay tatlandırıcıları da hayatımızdan çıkararak sağlıklı bir yaşama adım atıyoruz.

6- Asıl olan Ne yememeniz Gerektiği – Sağlıklı kilo vermek nasıl olur

Böylelikle “sağlıklı yaşam” için en büyük engel oluşturan 2 ana besini hayatınızdan çıkarmanıza yardımcı oluyoruz. Doğru beslenme, sağlıklı, kontrollü kilo vermek ve korumak için ana faktördür. Abrahamson Arınma Merkezleri’nde; doğru beslenerek, besin öğeleri açısından yeterli ve dengeli beslenme görüşü temel alınır. Arınma sürecinden geçmiş birçok danışanımız; neler yediklerine dikkat ettiklerine, bunun beden, ruh ve zihnen nasıl olumlu etkilediklerini belirtmekteler. Beslenme alışkanlıklarının değişmesi; doğru besin tüketimine geçilmeden uzun süre diyet uygulamak zordur, kilo vermek ise başarısızlıkla sonuçlanır. Fazla kilolardan arınmak için birçok diyet yöntemi vardır, bunların bazısı daha sağlıklı, bazısı sağlıksızdır. Uzun süreli, dengeli ve sağlıklı bir şekilde zayıflamak için planlı bir zayıflama programı ve hedeflenen kiloya ulaşıldıktan sonra, yaşam biçimi haline getirilmesi gereklidir ki ömür boyu sağlıkla kilo kontrolü sağlanabilsin. 

Kilo Verme Bilgi

7- Sağlıklı Kilo Vermek için Yapılması Gerekenler ve Sağlıklı kilo vermek için neler yapılmalı ?

Bio Enerji yöntemi olan Abrahamson Metodu’nun sağladığı kilo vermenin yanında, ideal kilonuzda kalıcı olmayı hedeflemesi önemlidir.  . Sağlıklı yaşamak isteyen binlerce kişi, vermiş oldukları kiloları hala koruyorlar.

Abrahamson Metoduyla Kilo vermek  için Abrahamson Metodu’nun Türkiye’deki tek yetkili uygulayıcısı olan Be Positive’i arayabilir veya iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Abrahamson Metodu bütünsel bir metot olup, sağlıklı kilo vermek için egzersiz yapmak yada sağlıklı kilo vermek için spor uygulanması gereken önemli konulardır.