Aç Kalmadan Sağlıklı Kilo Vermek Kalıcı ve Keyiflidir

Sizi Arayalım

Detaylı bilgi ve randevu için bilgilerinizi bırakın sizi arayalım.


  Sağlıklı Kilo Vermek İçin Yapılması Gerekenler

   
   
   

  1- Abrahamson Metodu İle Sağlıklı Kilo Vermek

  Sağlıklı kilo vermek için yapılması gerekenler,

  Sağlıklı Kilo vermek sağlıklı beslenmenin ve Sağlıklı yaşamanın bir sonucudur. Abrahamson metodunun amacı danışanların sağlıklı beslenme alışkanlığını kazanmalarını destekleyici olarak hizmet vermektir.. Sağlıklı ve kalıcı kilo verme diyeti, sağlıklı beslenme alışkanlığı ile kazanılır.

  2- Sağlıklı Kilo Vermek İçin Neler Ypılır

  Kilo vererek sağlıklı yaşam yada Sağlıklı Kilo Vermenin Tek yolu Sağlığınızı bozan bağımlılık yaratan Şeker, basit karbonhidrat yada Glutenli gıdaların hayatınızdan çıkmasıyla mümkündür. Şeker ve Glutenli gıdalar bağımlılık yaratır ve sürekli yeme arzusuna neden olur. Aç olmasanızda bu gıdaları yemek istersiniz. Sağlıklı ve kalıcı kilo verme diyeti, size sağlıklı beslenme alışkanlığı kazandırır

  Sağlıklı kilo vermek için ne yapmalıyız ?

  Hızlı ve sağlıklı kilo verme yöntemleri, Sağlıklı kilo vermek için, Abrahamson metodu ile bağımlılık yaratan Şekerli Glutenli gıdalara olan arzunuzu minimum olması için destek olunur.  1 Yıl Boyunca sizi takip ederek sağlıklı beslenme alışkanlığı kazanmanızı amaçlarız. Sağlılı kilo vermek hayatımıza sayısız fayda sağlar. Sadece sağlıklı beslenerek kilo vermek için yeterlidir.Abrahamson metoduyla Dengeli beslenerek kilo vermek çok kolay.

  3- Sağlıklı kilo vermek için öneriler

  Hızlı ve sağlıklı zayıflama, Fazla kilolar, günümüzde herkesin kurtulmak istediği, sağlığı tehdit eden bir sorundur. En sağlıklı ve hızlı kilo verdiren diyetler, sağlıklı ve kalıcı alışkanlıklar ile gerçekleşir. Hem sağlıklı yaşam ve formda ve fit hissetmek, hem de fiziksel olarak ideal kiloya kavuşmak her yaşta tüm bireyler için çok önemlidir. Kilo vererek sağlıklı yaşam Fazla kiloları vermek istemenin, fiziksel olarak güzel görünmenin yanında, sağlıklı yaşam için de büyük bir katkısı vardır.  kalça ve eklem ağrılarını ortadan kaldırır. Özellikle kısa yürüyüşlerde ve merdiven çıkarken karşılaşılan nefes nefese kalma durumu kilo verme sonucunda azalma gösterir. Sadece sağlıklı beslenerek kilo verebilirsiniz. Abrahamson Metodu size sağlıklı kilo vermek için diyet listesi sunmaz.

  Sağlıklı Kilo Vermek için Yapılması Gerekenler

  Kalp ve damar hastalıklarına yakalanma riski de, kilo vermek ile birlikte azalır. Ayrıca obezite, şeker hastalığı, hipertansiyon gibi önemli sağlık sorunları da kilo vermek ile birlikte ortaya çıkma ihtimalini düşürecektir. Kilo vererek sağlıklı yaşam en önemli hastalıklardan biri olan kansere yakalanma riskini de azaltır. Örneğin; safra kesesi, meme ve kalın bağırsak kanserlerinin kilolu insanlarda daha sık görüldüğü gözlenmiştir. En sağlıklı ve hızlı kilo verdiren diyetler sadece yaşam biçimi yapılırsa etkili olur.

  Sağlıklı kilo vermek için yapılması gerekenler arasında Kilo vermek, Abrahamson Mehtodu’nun amacı değil bir sonucudur.

  Sağlıklı Kilo Vermek İçin Neler Yapılır ve Sağlıklı kilo vermek için öneriler için Bizi arayın.

  Sağlık kilo vermenin yolları, Sağlıklı kilo vermek için nasıl beslenmeli ?

  Sağlıklı Kilo Vermeninin Tek yolu  Sağlığınızı bozan bağımlılık yaratan Şeker ve Glutenli gıdaların tamamen hayatınızdan çıkmasıyla mümkündür. Şeker ve Glutenli gıdalar bağımlılık yaratır ve sürekli yeme arzusuna neden olur. Sağlıklı beslenme ile kilo verme, aç olmasanızda bu gıdaları yemek istersiniz.

  Abrahamson metodu ile bağımlılık yaratan Şekerli Basit Karbonhidratlı yada Glutenli gıdalara olan yeme arzunuzun sonlanması için destek olur ve 1 Yıl Boyunca sizi takip ederek sağlıklı beslenme alışkanlığı kazanmanızı hedefler.

  Sağlıklı Kilo verme konusunda daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.

  4- Sağlıklı kilo vermek için nerler yapılmalı ve Sağlıklı Kilo Vermek için Yapılması Gerekenler ve Sağlıklı kilo vermek için beslenme ?

  Abrahamson Metoduyla Kilo Vermek

  Sağlıklı beslenme ve kilo verme, Abrahamson Metoduyla Kilo vermek için öncelikle Şeker ve Gluteni tanımamız gerekiyor. Abrahamson Metodu  ile uygulanan gluten ve şeker bağımlılığından arınma işlemi, öncelikle şişmanlamaya yol açan faktörleri (yemeye olan arzu ve isteği) ortadan kaldırmak amaçlıdır. Hızlı ve sağlıklı kilo verme yöntemleri yaşam tarzı yapılması ile başarılı olur. Dengeli beslenerek kilo vermek için en önemli faktördür. Abrahamson metodu ile sağlıklı kilo verme programı uygulanır.

  5- Sağlıklı beslenme için yapılması gerekenler

  Çoğu beslenme programı kilo verme amaçlı olsa da; sadece beslenme programı ile şişmanlığa yol açan nedenler ortadan kaldırılamaz.

  Abrahamson ile kilo vermek ; doğal yollarla gluten ve şeker yeme dürtüsünün ortadan kaldırılıp, şekerli yiyeceklere direncin arttırılması ile gerçekleşmektedir.

  Sağlıklı kilo vermek için yapilmasi gerekenler, Günlük beslenmeden çıkarılan şeker ve glutenin sonucu kilo vermek ile sonuçlanır. Sağlıklı kilo vermek için ana kural; beslenme ve yemek yeme alışkanlıklarında değişim yapmaktır; sonucunda zamanla kilo kaybı ve etkileri gözle görülür hale gelir.

  Kiloyu korumak zorlayıcı olduğundan, “Abrahamson Diyeti” şeker ve gluten yeme bağımlılığı ve buna bağılı dürtülerden kurtardığı için uzun, etkili ve sağlıklı bir yöntemdir. Sağlıklı kilo vermek için ne yapılır ?

  Sağlıklı kilo vermek için yapılması gerekenler, Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın; her türlü sorunuz için bize ulaşabilirsiniz : 0212 7061710

  En sağlıklı kilo verme yöntemi, Abrahamson Metoduyla kilo vermek ; şişkinlik başta olmak üzere son yıllarda intoleranslı besinlerde ilk sırada yer alan şeker, zararlı karbonhidrat yada gluteni hayatımızdan çıkararak, yerini daha sağlıklı türevleriyle dolduruyor, sağlıklı kilo vermek için başlangıç oluşturuyoruz. Kilo vermeyi zorlaştıran ve en büyük engeli oluşturan kristal şeker ve yapay tatlandırıcıları da hayatımızdan çıkararak sağlıklı bir yaşama adım atıyoruz.

  6- Asıl olan Ne yememeniz Gerektiği – Sağlıklı kilo vermek nasıl olur

  Böylelikle “sağlıklı yaşam” için en büyük engel oluşturan 2 ana besini hayatınızdan çıkarmanıza yardımcı oluyoruz. Doğru beslenme, sağlıklı, kontrollü kilo vermek ve korumak için ana faktördür. Abrahamson Arınma Merkezleri’nde; doğru beslenerek, besin öğeleri açısından yeterli ve dengeli beslenme görüşü temel alınır. Arınma sürecinden geçmiş birçok danışanımız; neler yediklerine dikkat ettiklerine, bunun beden, ruh ve zihnen nasıl olumlu etkilediklerini belirtmekteler. Beslenme alışkanlıklarının değişmesi; doğru besin tüketimine geçilmeden uzun süre diyet uygulamak zordur, kilo vermek ise başarısızlıkla sonuçlanır. Fazla kilolardan arınmak için birçok diyet yöntemi vardır, bunların bazısı daha sağlıklı, bazısı sağlıksızdır. Uzun süreli, dengeli ve sağlıklı bir şekilde zayıflamak için planlı bir zayıflama programı ve hedeflenen kiloya ulaşıldıktan sonra, yaşam biçimi haline getirilmesi gereklidir ki ömür boyu sağlıkla kilo kontrolü sağlanabilsin.

  7- Sağlıklı Kilo Vermek için Yapılması Gerekenler ve Sağlıklı kilo vermek için neler yapılmalı ?

  Hızlı ve sağlıklı kilo verme, Bio Enerji yöntemi olan Abrahamson Metodu’nun sağladığı kilo vermenin yanındadır. ideal kilonuzda kalıcı olmayı hedeflemesi önemlidir.  . Sağlıklı yaşamak isteyen binlerce kişi, vermiş oldukları kiloları hala koruyorlar.

  Abrahamson Metoduyla Kilo vermek  için Abrahamson Metodu’nun Türkiye’deki tek yetkili uygulayıcısı olan Be Positive’i arayabilir veya iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Abrahamson Metodu bütünsel bir metot olup, tıbbi bir uygumala yapılmaz.

  DANIŞANLARIMIZDAN

  “63 Yaşındayım, hamurlu gıdalara düşkündüm, Aç olmasamda canım çekiyordu ve aburcubur yiyordum. 2017 yılında Abrahamson metodu sonrasında  canım bu gıdaları çekmemeye başladı. İdeal kiloma ulaştım, enerjim arttı, kendimi çok daha enerjik hissetmeye başladım. Bu süreçte beni yalnız bırakmayan destek ekibine çok teşekkür ederim. ”

  “46 yaşındayım. Özellikle şekerli gıdaları yemeden duramıyordum, işte çekmecemde çikolata stoğum vardı, Akşamları televizyon izlerken sürekli bir şeyler yemek istiyordum. Bu yüzden kilo hızla arttı, diyabet hastası olduğumu öğrendim. Abrahamson metodu ile 2017 yılında tanıştım önce tereddütlerim vardı ancak, ilk terapiden sonra yeme arzum bitti. 1 ay sonra şeker seviyem normal değerlere geldi. Abrahamson Metodu hayatımı değiştirdi.   “

  “Abrahamson Metoduyla tanışmadan önce bir çok diyetisyene gitmiştim, ilk önce kilo veriyordum ancak bir süre sonra çok hızlı bir şekilde kiloları geri alıyordum. Şekere ve zararlı karbonhidratlara bağımlı olduğumu farkettim. 1 yıldır kilom kontrol altında daha önemlisi, doktorum şeker ilaçlarımı kesti, gözlerim bile daha iyi görüyor. Beni sürekli arayan destek olan destek ekibine ve Abrahamson metoduna sağlığımı borçluyom. ”

  “Ben 49 yaşındayım, Çikolataya ve pizzaya aşırı düşkündüm. Ancak fazla kilolu değilim. Tiroid ve şeker hastasıyım, gün içinde kendimi sürekli yorgun hissediyordum. Abrahamson metodundan sonra yeme alışkanlığım tamamen değişti. Enerjim arttı, kendimi mutlu hissediyorum. Abrahamson Ailesine teşekkür ederim. ”