Sağlıklı Kilo Vermek İçin Metabolizmanızı Bozan, Kilo Almanıza Neden Olan ve Sağlıksız gıdaları hayatınızdan Çıkartmalısınız.

Bu Gıdalar Şeker Gluten İçeren gıdalardır ve bağımlılık yaratır. Aç olmasanızda sürekli yemek istersiniz.

Sigarayı bırakmak mümkün

Abrahamson Metosu ile Şeker Gluten yeme arzunuz sonlanır ve Sağlıklı Beslenme alışkanlığı kazanırsınız.

35 Yıldır Dünyada Uygulanan Abrahamson Metodu ile 1 yıl boyunca takibimiz altında olursunuz. Bu Metot sizin beslenme alışkanlığınızı zorlanmadan değiştitir.

Abrahamson Metodu İle Sağlıklı Kilo Vermek

Sağlıklı Kilo vermek sağlıklı beslenmenin ve Sağlıklı yaşamanın bir sonucudur. Abrahamson metodunun amacı danışanların sağlıklı beslenme alışkanlığını kazanmalarını sağlamaktır.

Sağlıklı Kilo Vermek İçin Neler Yapılır

Kilo vererek sağlıklı yaşam, Sağlıklı Kilo Vermenin Tek yolu Sağlığınızı bozan bağımlılık yaratan Şeker ve Glutenli gıdaların tamamen hayatınızdan çıkmasıyla mümkündür. Şeker ve Glutenli gıdalar bağımlılık yaratır ve sürekli yeme arzusuna neden olur. Aç olmasanızda bu gıdaları yemek istersiniz.

Abrahamson metodu ile bağımlılık yaratan Şekerli Glutenli gıdalara olan yeme arzunuz son bulur ve 1 Yıl Boyunca sizi takip ederek sağlıklı beslenme alışkanlığı kazanmanızı sağlarız. Sağlılı kilo vermek hayatımıza sayısız fayda sağlar.

Sağlıklı Kilo verme konusunda daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.

Fazla kilolar, günümüzde herkesin kurtulmak istediği, sağlığı tehdit eden bir sorundur. Hem sağlıklı yaşam, hem psikolojik olarak formda ve fit hissetmek, hem de fiziksel olarak ideal kiloya kavuşmak her yaşta tüm bireyler için çok önemlidir. Kilo vererek sağlıklı yaşam Fazla kiloları vermek istemenin, fiziksel olarak güzel görünmenin yanında, sağlıklı yaşam için de büyük bir katkısı vardır.  kalça ve eklem ağrılarını ortadan kaldırır. Özellikle kısa yürüyüşlerde ve merdiven çıkarken karşılaşılan nefes nefese kalma durumu kilo verme sonucunda azalma gösterir.

Kalp ve damar hastalıklarına yakalanma riski de, kilo vermek ile birlikte azalır. Ayrıca obezite, şeker hastalığı, hipertansiyon gibi önemli sağlık sorunları da kilo vermek ile birlikte ortaya çıkma ihtimalini düşürecektir. Kilo vererek sağlıklı yaşam en önemli hastalıklardan biri olan kansere yakalanma riskini de azaltır. Örneğin; safra kesesi, meme ve kalın bağırsak kanserlerinin kilolu insanlarda daha sık görüldüğü gözlenmiştir.

Kilo vermek, Abrahamson Mehtodu’nun amacı değil bir sonucudur.

Sağlıklı Kilo Vermek İçin Neler Yapılır


Sağlıklı Kilo Vermeninin Tek yolu Sağlığınızı bozan bağımlılık yaratan Şeker ve Glutenli gıdaların tamamen hayatınızdan çıkmasıyla mümkündür. Şeker ve Glutenli gıdalar bağımlılık yaratır ve sürekli yeme arzusuna neden olur. Aç olmasanızda bu gıdaları yemek istersiniz.

Abrahamson metodu ile bağımlılık yaratan Şekerli Glutenli gıdalara olan yeme arzunuz son bulur ve 1 Yıl Boyunca sizi takip ederek sağlıklı beslenme alışkanlığı kazanmanızı sağlarız.

Sağlıklı Kilo verme konusunda daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.