bepositive hakkimizda 2

BE POSITIVE

Be Positive bir Türk şirketi olarak, 2014 yılından beri tamamı Türk çalışanlarıyla hizmet vermektedir. Sağlıklı yaşam konusunda farklı alanlarda danışmanlık hizmeti veren Be Positive’in sunduğu hizmetlerden biri de 10’dan fazla farklı ülkede bulunan Abrahamson metodudur. Destek amaçlı öğrenilen bu metot ile Düğer ülkelerde bu metodu uygulayan şirketler arasında Ticari bir bağ bulunmamaktadır.

Güney Afrika kökeli Ehud Abrahamson tarafından bulunan ve geliştirilen Abrahamson metodu Dünya’da 40 yıldır, Türkiye’de 10 yıldır danışmanlık merkezi olarak uygulanmaktadır. Dünyanın birçok ülkesinde uygulanan Abrahamson metodu zararlı alışkanlıklara karşı mücadele için kurulmuştur ve 100 binlerce danışana destek olmuştur.

Be Positive, desteği bu 3 uygulama konusunda danışmanlık hizmeti verir.

  • Sağlıklı beslenme
  • Bol Su içme
  • Egzersiz yapma

“Be Positive Bio Enerji temelli bütünsel bir uygulamadır. Bu Bio Enerji metodu herhangi bir şekilde sağlık hizmeti değildir.  Söz konusu metot tıbbi ve/veya medikal bir müdahale içermeyip sağlıklı bir yaşam sürülmesini kolaylaştırabilmek için danışanlara destek sağlamaktadır.”

Bio Enerji uygulaması ile gerçekleşen uygulama, tıbbi, medikal bir uygulama olmayıp, ilaç, cihaz kullanımı bulunmaz. Tamamen doğaldır. Vücudumuzun ihtiyacı olmadığı halde bağımlılık yaratan hayatımıza olumsuz etkiler yaratan bir çok hastalığa neden olan Şeker Gluten, Zararlı Karbonhidratlar, sigara, alkol gibi bağımlıkların üzerine faaliyet göstermektedir.

Bu Bio Enerji Danışmanlığı günlük yaşamda yapılması gereken uygulamaların bir araya gelmiş şeklidir. Ancak ilaç, cihaz yada tıbbi bir müdahale içermez. 

Danışanlarına danışma hizmeti verir. Stres terapisi özellikle son 10 yıldır Amerika ve Venezuela şubelerimizde en yoğun uygyulamalardandır.

Hayata, doğaya ve insana pozitif enerjimiz ile yaklaşmayı ve onların pozitif enerjilerini sağlıklı gelişime dönüştürmeyi kendimize ilke edinmişizdir. Hedefimiz, desteğimize ihtiyaç olan danışanlarımıza bağımlılıklardan uzak pozitif bir yaşam için destek olmaktır.

Bu ilkelerimiz ile hizmet sunduğumuz her danışanımızı uzun süre takip ederek onların pozitif bir yaşama uyum sağlamalarına destek oluyoruz.  

Be Positive Gıda Dan. San. ve Tic. AŞ bünyesinde faaliyet gösterir

GLOBAL

Yurt Dışında Öğrendiğimiz Metodu Türkiye'de bağımsız olarak uygulamaktayız.

YÜKSEK BAŞARI

Abrahamson Metodu ile başarı

TAKİP

Bir yıl boyunca takip ve destek garantisi

MEMNUNİYET

Yüzlerce başarılı tedavi ve memnun danışan

VİZYONUMUZ

 

Be Positive çalışma ekibi uzun süredir birlikte faaliyet göstermekte, pozitif sağlıklı yaşam üzerine bütün danışanlarına bilgi ve tecrübelerini sunmaktadır. Danışanlarımızın başarısı ve memnuniyeti bizler için önemlidir. Bu yolda sizlere hizmet etmekten ve başarınıza ortak olmaktan mutluluk duyuyoruz. 

Abrahamson Metodu geliştirilmiş bir Bio Enerji uygulaması olup. Tıbbi bir uygulama değildir. 

 

 

Sizi Arayalım

Detaylı bilgi ve randevu için bilgilerinizi bırakın sizi arayalım.