HAKKIMIZDA

Be Positive 

Abrahamson metodu Dünya’da 35 yıldır, Türkiye’de 5 yıldır uygulanmaktadır. Dünyanın birçok ülkesinde uygulanan Abrahamson metodu, 100 binlerce danışana destek olmuştur.

Vücudumuzun ihtiyacı olmadığı halde bağımlılık yaratan hayatımıza olumsuz etkiler yaratan bir çok hastalığa neden olan Şeker Gluten (Zararlı Karbonhidratlar), sigara, alkol gibi bağımlıkların sonlanması üzerine faaliyet göstermektedir.

Hayata, doğaya ve insana pozitif enerjimiz ile yaklaşmayı ve onların pozitif enerjilerini sağlıklı gelişime dönüştürmeyi kendimize ilke edinmişizdir. Hedefimiz, desteğimize ihtiyaç olan danışanlarımıza bağımlılıklardan uzak pozitif bir yaşam sunmaktır. 

Bu ilkelerimiz ile hizmet sunduğumuz her danışanımızı uzun süre takip ederek onların pozitif bir yaşama uyum sağlamalarına destek oluyoruz. 

Abrahamson Metodu, Be Positive Gıda Dan. San. ve Tic. AŞ bünyesinde faaliyet gösterir.   

 

 

SİGARADAN ARINMA

30 yıldan beri başarıyla uygulanmakta olan Abrahamson Sistemi tamamen özel ve doğal bir yöntemle, sigara içme dürtüsü azaltılır ve nikotinden iğrenme ve/veya sigaraya kayıtsızlık hissi ile çıkılır. Arınma işlemini yaptıranların çoğu ilk seansta sigarayı bırakmakta.

Yapılan tüm anket ve araştırmalar Abrahamson Arınma Programı’nın, Tek seansta %85′ in üstündeki başarısını göstermektedir. Danışanlarımız 1 yıl Boyunca destek ve takip altında olurlar.

 

sağlıklı beslenme

Yemeden Duramadığınız Şeker & Gluten Arzunuz Sonlanır

sigaranin-zararlari-1

Sigara içme Arzunuz Sonlanır

tek-seansta-basari

Alkolden kurtulabilirsiniz

Bio-Enerji

Aura Temizliği Daha pozitif ve dinç olmanızı Sağlar

ŞEKER VE GLUTENDEN ARINMA

Günümüzün en büyük sıkıntılarından biri olan aşırı kilolar ve obezite, dünyanın bir numaralı sağlık sorunudur. Kötü beslenmeye yol açan bağımlılık yaratan Şeker Gluten li gıdalar, insülin direnci, tiroid, kalp ve damar hastalıkları, eklem ve ağrıları, depresif hissiyat, yorgunluk, halsizlik, kansere kadar bir çok siddi sağlık sorununun en önemli sebebi olarak bilinmektedir.

Kilo alanların ilk olarak sarıldıkları diyetlerin çoğu ise, kısıtlamalardan oluşmaktadır. Uygulanan diyet menüsü, şişmanlama nedenlerini yada yeme istiğini yok etmez.

Abrahamson  merkezinde uygulanan işlem ise şeker gluten isteğinizin sonlanmasıdır. Kek, çikolata kurabiye, her türlü buğday kökenli ekmek, unlu gıdalara karşı kayıtsız kalmayı sağlar. Süreci izleyen kişiler birkaç gün içinde, daha odaklı, daha enerjik  hissettkiklerini daha neşeli olduklarını bildirirler.

Danışanlarımızın  % 85 üzeri Şeker ve Gluten Bağımlılığından Tek terapide  kurtulur. 1 yıl boyunca destek ebimizin kontrolü altında olursunuz.

 

ALKOL VE DİĞER BAĞIMLILIKLARDAN ARINMA

Abrahamson Arınma Programı, Sigara, şeker ve glüten gibi kötü alışkanlıkların yanı sıra, alkol, tırnak yeme, saç yolma (trikotillomani), deri yolma (dermatilomani-CSP), kumar gibi daha ağır ve karmaşık bağımlılıklarda da kullanılmaktadır.

Bu alanda yapılan işlemler, kişilerin kimliğinin gizli kalması tercih edildiği için sadece kulaktan kulağa duyulmaktadır. arınma işlemi görenlerin çoğu hemen ilk terapi sonrasında dürtünün azaldığını bildirir.

Alkolden arınma süreci 3 terapi ile gerçekleşir. İşlem, bir yıl süresince gerektiği kadar ek terapi ile desteklenmektedir.