bepositive hakkimizda 2

BE POSITIVE

Güney Afrika kökeli Ehud Abrahamson tarafından bulunan ve geliştirilen Abrahamson metodu Dünya’da 40 yıldır, Türkiye’de 10 yıldır Bio Enerji danışmanlık hizmeti olarak uygulanmaktadır. Dünyanın birçok ülkesinde uygulanan Abrahamson metodu, 100 binlerce danışana destek olmuştur.

Abrahamson Metodu desteği bu 3 uygulama konusunda danışmanlık hizmeti verir.

  • Sağlıklı beslenme
  • Bol Su içme
  • Egzersiz yapma

 

“Abrahamson metodu Bio Enerji temelli bütünsel bir uygulamadır. Bu Bio Enerji metodu herhangi bir şekilde sağlık hizmeti değildir.  Söz konusu metot tıbbi ve/veya medikal bir müdahale içermeyip sağlıklı bir yaşam sürülmesini kolaylaştırabilmek için danışanlara destek sağlamaktadır.”

Bio Enerji uygulaması ile gerçekleşen uygulama, tıbbi, medikal bir uygulama olmayıp, ilaç, cihaz kullanımı bulunmaz. Tamamen doğaldır. Vücudumuzun ihtiyacı olmadığı halde bağımlılık yaratan hayatımıza olumsuz etkiler yaratan bir çok hastalığa neden olan Şeker Gluten, Zararlı Karbonhidratlar, sigara, alkol gibi bağımlıkların üzerine faaliyet göstermektedir.

Abrahamson Metodu günlük yaşamda yapılması gereken uygulamaların bir araya gelmiş şeklidir. Ancak ilaç, cihaz yada tıbbi bir müdahale içermez. 

Danışanlarına danışma hizmeti verir. Stres terapisi özellikle son 10 yıldır Amerika ve Venezuela şubelerimizde en yoğun uygyulamalardandır.

Hayata, doğaya ve insana pozitif enerjimiz ile yaklaşmayı ve onların pozitif enerjilerini sağlıklı gelişime dönüştürmeyi kendimize ilke edinmişizdir. Hedefimiz, desteğimize ihtiyaç olan danışanlarımıza bağımlılıklardan uzak pozitif bir yaşam için destek olmaktır.

Bu ilkelerimiz ile hizmet sunduğumuz her danışanımızı uzun süre takip ederek onların pozitif bir yaşama uyum sağlamalarına destek oluyoruz. Abrahamson Metodu, Be Positive Gıda Dan. San. ve Tic. AŞ bünyesinde faaliyet gösterir. 

 

GLOBAL

Dünyada 13 merkezde uygulama

YÜKSEK BAŞARI

Abrahamson Metodu ile başarı

TAKİP

Bir yıl boyunca takip ve destek garantisi

MEMNUNİYET

Yüzlerce başarılı tedavi ve memnun danışan

VİZYONUMUZ

 

Be Positive çalışma ekibi uzun süredir birlikte faaliyet göstermekte, pozitif sağlıklı yaşam üzerine bütün danışanlarına bilgi ve tecrübelerini sunmaktadır. Danışanlarımızın başarısı ve memnuniyeti bizler için önemlidir. Bu yolda sizlere hizmet etmekten ve başarınıza ortak olmaktan mutluluk duyuyoruz. 

Abrahamson Metodu geliştirilmiş bir Bio Enerji uygulaması olup. Tıbbi bir uygulama değildir. 

 

 

DANIŞANLARIMIZDAN

Sizi Arayalım

Detaylı bilgi ve randevu için bilgilerinizi bırakın sizi arayalım.