Sigara, Şeker Gluten, Alkol Bağımlılık yaratan bazılarıdır. Bunların zararlı olduklarını biliriniz ancak hala sigara içmeye yada bu gıdaları yemeye devam edersiniz.

Bağımlılık, zararlı sonuçlara rağmen, zorlayıcı madde kullanımıyla ortaya çıkan beyin hastalığı olan karmaşık bir durumdur. Bağımlılığı olan (şiddetli kullanım bozukluğu) insanlar, yaşamları sürdüğü noktaya kadar sigara, şeker & Gluten,  alkol gibi belirli bir maddenin / maddelerin kullanılmasına yoğun bir şekilde odaklanmaktadır. Sorun yaratacağını bildiği halde kullanılmaya devam edilir. Yine de bir dizi etkili tedavi mevcuttur ve insanlar bağımlılıktan kurtulabilir ve normal, üretken bir yaşam sürdürebilirler.

sağlıklı beslenme

Şeker & gluten içeren gıdalar bağımlılık yaratır Aç olmasanızda sürekli yemek istersiniz.

Abrahamson metoduyla bağımlılık yaratan bu gıdalara olan yeme arzunuz sonlanır.1 yıl boyunca destek oluruz.

Bio-Enerji

Sigara Bağımlılık maddesidir, sürekli sigara içme arzunuz oluşur. Sigara Bir çok hastalığı tetikler.

Abrahamson metodu sigarayı bırakmanız için size destek olmaktadır. tek seansta sigarayı bırakabilirsiniz.

Bağımlılık yaratan maddelere  kullanım bozukluğu olan insanlar düşünme, davranış ve vücut fonksiyonlarında sorun yaşarlar. Beynin, insanların ilaç için yoğun bir istek duymasına ve sigara, şeker glüten, alkol gibi bağımlılık yaratan maddeleri kullanmayı bırakmasını zorlaştırmasına sebep olan şeydir.

Bu maddeler beynin işleyişinde zararlı değişikliklere neden olabilir. Bu değişiklikler bağımlılığa neden olan ürünlerin acil etkilerinden sonra daha uzunsüreli etkilere neden olabilir.  – zehirlenme. Zehirlenme yoğun zevk, sakin, artan duyular veya  neden olduğu yüksek miktardır. Zehirlenme belirtileri her madde için farklıdır.