ABRAHAMSON METODU İLE ALKOL BIRAKMA

ALKOLÜ BIRAKABİLİRSİNİZ

KARARINIZI VERDİYSENİZ BİZİ ARAYIN YADA FORMU DOLDURUN SİZİ ARAYALIM

Alkol Bırakma Metodu

  • 3 Seans’da Alkolü Bırakabilirsiniz.
  • 1 Yıl boyunca takip garantisi. 

ABRAHAMSON ALKOL BIRAKMA METODUYLA

DEĞİŞİME HAZIR MISINIZ ? 

Tel : 0212 706 1710
Ofis GSM: 0506 113 5655

 

 

Görüşleriniz

 

 

Referans Yorumları

 

“58 Yaşındayım, Her akşam düzenli olarak alkol almaktaydım. Benim için rutine girmişti. Durumumu anlamam aslında bir anda gerçekleşti. Bırakma kararını bir anda aldım, Abrahamson Metoduyla sigarayı bırakan bir arkadaşım vesilesiyle ulaştım. Yapılması gerekenler anlatıldı, 3 terapi aldım, ancak terapi sonrasında aldığım destek benim için çok önemliydi. Abrahamson ailesine çok teşekkür ederim.”

 

“49 yaşındayım. Her akşam eve geldiğimde televizyon izlerken alkol alıyordum, bu benim için sosyal bir aktivite şeklinde gelişti ve alışkanlık haline geldi. Bir süre sonra çok fazla kilo aldığımı farkettim. Hem kilo vermemi engellemek için destek almak için Be Positive ailesini internette bularak aradım. Alkolü bırakalı 1 Yıl oldu. TEŞEKKÜRLER.   “

 

“Abrahamson Metoduyla tanışmadan önce alkol alışkanlığımdan dolayı çok fazla eleştiri alıyordum, kendi kendime alkolü bırakma denemelerim oldu ancak sonra içiyordum. Alkol bırakma metodu bence çok etkili çünkü bu metotla kendimi strese sokmadım, normal hayatımı devam ettirirken alkolde uzaklaştım.    1 yıldır alkol kullanmıyorum. Abrahamson metoduna sağlığımı borçluyom. ”

 

“Ben 49 yaşındayım, farklı Alkol bırakma metotları denedim, ancak başarılı olmamıştım, sosyal içici olarak alkole başladım ancak iş hayatımda yaşadığın sorunlar yüzünden kendimi kaybettim ve hemen hemen her akşam içmeye başladım. Abrahamson Alkol bırakma metodu ile alkolü bıraktım. Abrahamson ailesine desteklerinden dolayı çok teşekkür ederim.”

 

Metodumuz Nasıl Çalışıyor?

ALKOL BIRAKMA METODU

Doğal yöntemimiz ile, alkol, sigara içme veya şeker ve glüten yeme dürtüsü oluşturan alıcıları devre dışı bırakır.

 

ALKOL BIRAKMA TERAPİSİ

Bir detoksifikasyon başlatmak için vücudunuzdaki kimyasalları elimine etmek için metabolizmanız hızlanacaktır.

 

Uzak Doğu Bio Enerji ve Batı Metorlarının Sentezi.


Enerjik setinizi dengeliyoruz ve kimyasal seviye de dahil olmak üzere her seviyedeki  alışkanlıkları temizlemenize ve silmenize yardımcı oluyoruz.

 

 

Danışan Geri Bildirimleri Başlığı

Alkol bırakma metodu terapi sonrası bilgilendirme.

Bir huzur ve sükunet hali yaşamak.Yenilenen enerji.Beden, zihin, duygular ve ruh arasındaki uyum.

 

Alkol Bırakma metodumunun geri bildirimi;

Daha iyi bir ruh hali içinde olmak.Odaklanmış olması.Uykusuzluk, migren, ilgisizlik veya üzüntü gibi sorunları hafifletebilir.