Alkol Bırakma Terapisi

GÜNLÜK YAŞAMANIZI DEĞİŞTİRMEDEN, BİO ENERJİ YÖNTEMİ OLAN ABRAHAMSON METODU İLE ALKOLÜ BIRAKABİLİRSİNİZ.

Sizi Arayalım

Detaylı bilgi ve randevu için bilgilerinizi bırakın sizi arayalım.

  Abrahamson Metodu doğal bir Bio Enerji yöntemi olup, Sosyal hayatınızı değiştirmeden Alkol bırakmanıza destek olur.

  Alkol bağımlılığınızdan 3 seansta kurtulabilirsiniz. Abrahamson Metoduna Ailesi olarak 1 yıl boyunca takibimiz altında olursunuz.

  Alkol Bırakma kararı önemli bir adımdır. En önemlisi sizin alkolü bırakma kararınızı almanızdır.

  Alkol Bırakma uygulaması Dünyanın bir çok ülkesinde uygulanmaka olup hiç bir yan etkisi bulunmamaktadır.

  Danışanlarımızdan Alkol Bırakma Yorumları

  Alev Evliyaoğlu bağmlılığından nasıl kurtulduğunu anlatıyor. Diğer danışanlarımızın kimyasal bağımlılıklar olan sigara, alkol ve şekeri nasıl bıraktıklarını izlemek için Videolar sayfamızı ziyaret edin.

  “58 Yaşındayım, Her akşam düzenli olarak alkol almaktaydım. Benim için rutine girmişti. Alkol bırakma sendromum vardı. Durumumu anlamam aslında bir anda gerçekleşti. Bırakma kararını bir anda aldım, Abrahamson Metoduyla sigarayı bırakan bir arkadaşım vesilesiyle ulaştım. Abrahamson Alkol bırakma terapisi için Yapılması gerekenler anlatıldı, 3 terapi aldım, ancak terapi sonrasında aldığım destek benim için çok önemliydi. Abrahamson ailesine çok teşekkür ederim.”

  “49 yaşındayım. Her akşam eve geldiğimde televizyon izlerken alkol alıyordum, bu benim için sosyal bir aktivite şeklinde gelişti ve alışkanlık haline geldi. Bir süre sonra çok fazla kilo aldığımı farkettim. Hem kilo vermemi engellemek için destek almak için Be Positive ailesini internette bularak aradım. Sigara ve alkol bırakma yöntemleri hakkında bilgi aldım ve her ikisinide bıraktım. Alkolü bırakalı 1 Yıl oldu. TEŞEKKÜRLER.   “

  “Abrahamson Metoduyla tanışmadan önce alkol alışkanlığımdan dolayı çok fazla eleştiri alıyordum, kendi kendime alkolü bırakma denemelerim oldu ancak sonra içiyordum. Abrahasmosn alkol bırakma hattı numarasını arayarak bilgi aldım. Alkol bırakma terapisi bence çok etkili çünkü bu metotla kendimi strese sokmadım, normal hayatımı devam ettirirken alkolde uzaklaştım.    1 yıldır alkol kullanmıyorum. Abrahamson alkol bırakma merkezi  ile sağlığıma kavuştum ”

  “Ben 49 yaşındayım, farklı Alkol bırakma metotları, alkol bırakma yöntemleri denedim, alkol bırakma hastanesi tecrübem oldu, ancak başarılı olmamıştım, sosyal içici olarak alkole başladım ancak iş hayatımda yaşadığın sorunlar yüzünden kendimi kaybettim ve hemen hemen her akşam içmeye başladım. Abrahamson Alkol bırakma terapisi ile alkolü bıraktım. Bu alkol bırakma tedavisi, hayatımı değiştirdi. Abrahamson ailesine desteklerinden dolayı çok teşekkür ederim.”

  Abrahamson Metodu ile Alkolü Bırakmak