Alkol Bırakma Destek Uygulamsı

“Abrahamson metodu Bio Enerji temelli bir danışmanlık hizmetidir.. Bu Bio Enerji metodu herhangi bir şekilde sağlık hizmeti değildir.  Söz konusu metot tıbbi ve/veya medikal bir müdahale içermeyip sağlıklı bir yaşam sürülmesini kolaylaştırabilmek için danışanlara destek sağlamaktadır. Alkol bağımlılığında Doktorunuza danışın. ”

Sizi Arayalım

Detaylı bilgi ve randevu için bilgilerinizi bırakın sizi arayalım.


  Abrahamson Metodu doğal bir Bio Enerji yöntemi olup, Sosyal hayatınızı değiştirmeden Alkol sürecinize destek olur.

  Alkol bırakma uygulamamız 3 uygulamada gerçekleşir.. Abrahamson Metoduna Ailesi olarak 1 yıl boyunca takibimiz altında olursunuz.

  Alkol Bırakma kararı önemli bir adımdır. En önemlisi sizin alkolü bırakma kararınızı almanızdır. Meditatif bir Bio Enerji çalışmasıdır.

  Alkol Bırakma uygulaması Dünyanın bir çok ülkesinde uygulanmaka olup hiç bir yan etkisi bulunmamaktadır.

  Danışanlarımızdan Alkol Bırakma Yorumları

  Alev Evliyaoğlu bağmlılığından nasıl kurtulduğunu anlatıyor. Diğer danışanlarımızın kimyasal bağımlılıklar olan sigara, alkol ve şekeri nasıl bıraktıklarını izlemek için Videolar sayfamızı ziyaret edin.

  Abrahamson Metodu Bio enerji temelli bütünsel bir destek uygulamasıdır. Herhangi bir tıbbi müdahale ya da tedavi içermemektedir. Eğer sağlık hizmeti almak istiyorsanız, bir sağlık kuruluşu ile iletişime geçin.