Stres Kalkanı

AURA THERAPHY Meditasyon Kökenli Destek Uygulamasıdır

“Abrahamson metodu Bio Enerji temelli bir danışmanlık hizmetidir.. Bu Bio Enerji metodu herhangi bir şekilde sağlık hizmeti değildir.  Söz konusu metot tıbbi ve/veya medikal bir müdahale içermeyip sağlıklı bir yaşam sürülmesini kolaylaştırabilmek için danışanlara destek sağlamaktadır.”

Sizi Arayalım

Detaylı bilgi ve randevu için bilgilerinizi bırakın sizi arayalım.


  AURA Terapi yada Stres Terapisi Ne İşe Yarıyor?

  Yaşamda bir çok olumsuz etkenle karşı karşıyayız. Dış etkenler sürekli bizleri olumsuz etkilemekte ve dengemizi bozabilmektedir. İnsan sosyal bir varlıktır. Sokakta dolaşırken başka insanların negatif davranışları, iş hayatımızda yaşadığımız stres, evimizde zaman zaman oluşan gerginlik, ilişkilerimizdeki olumsuzluklar bizleri olumsuz bir enerji içine sokabilmektedir.

  Stres nasıl bu kadar etkin oluyor: Stresin olumsuz etkileri metabolizmanızı olumsuz etkileyerek, bağışıklık sisteminizi düşürmektedir. Negatif ve size ait olmayan hislerden kurtulabilir. Enerjinizi yükseltip hayatınıza yeni bir sayfa açabilirsiniz.

  Abrahamson Metoduyla Stres Kalkanı uygulaması bu süreçte destekleyici bir Bio Enerji uygulamasıdır. 

  Abrahamson Metodu Bio enerji temelli bütünsel bir destek uygulamasıdır. Herhangi bir tıbbi müdahale ya da tedavi içermemektedir. Sağlık sorununuz olduğunu düşünüyorsanız muhakkak uzman bir doktora danışın.  Abrahamson Metodu yaşam kaliteniz için destekleyici bir uygulamadır.

  Aura  Terapisi

  İhtiyacınız olmadan taşıdığımız duyguları, hisleri, korkuları, endişeleri veya kaygıları taşımaya devam etmeyelim. Aynı dünyanın etrafını kaplayan Van Allen Belt kuşağı gibi, insanlarında çevresinde bir enerji alanı bulunur. Dünyanın enerjisi günlük hayatımızda nasıl bizi etkiliyorsa, İnsanların enerjisel alanı (Aura) bizler üzerinde etki yaratır. Bu muhteşem sistemin denge içinde olabilmesi için alanımızı temiz ve parlak tutmamız son derece önemlidir. Böylelikle bu harika sistem daha iyi çalışabilir.

  Enerjisel alanımız zaman içerisinde kirlenir ve gündelik yaşamda işlerimizi yaparken potansiyelimizin düşmesine, olaylara karşı aşırı tepkiler vermemize sürekli sinirlenmemize, iç huzurumuzun olamamasına neden olur. Abrahamson Metodu ile gerçekleşen destek uygulamasıdır. Enerjisel temizlik ve stres terapisi dünyanın bir çok ülkesinde uygulanır.

  Stres Nasıl Kontrol Edilir?

  Stres kontrolü zaman içinde gelişebilir ancak stres etkisi, dış etkenlere bağlı oluşmaktadır. Dış etkenlerden korunma yolu geliştirebilirsiniz. Abrahamson Metodu sizin dış etkenlere dayalı negatif etkinin temizlenmesini destek olmayı amaçlar.

  Abrahamson Metodu ile Aura Terapi / Stres Terapisi

  Stres kalkanı,  Aura Terapisi sizin olumsuz enerjinizi temizlemek ve kendinizi daha rahat hissetmenize destek olmayı hedefler. Bu terapi ile yukarıda bahsettiğimiz olumsuzluklar azalması amaçlanır.

  Terapi Sonrasında Yapılması Gerekenler

  Enerjisel temizlenme ve Stres terapisi için bize ortalama 1-2 saat ayırmanızı istiyoruz. Terapi sonrasında dinlenmenizi tavsiye ediyoruz. Metod sizin geçmişe yada gündelik yaşadığınız negatif enerjinin temizlenmesi için olup ayda bir yapılması tavsiye edilir çünkü dış etkenler sürekli negatif etki alanı yaratır.

  Enerjisel Temizlenme ve Stres Terapisi için en az 3 gün önce randevunuzu oluşturmanızı rica ederiz