Stres Kalkanı

AURA THERAPHY

Enerjisel Temizlenme ve Stres terapisi olan metodumuz Amerika’da “ReBoot” “yeniden başlatma” olarak bilinmektedir.

 

Sizi Arayalım

Detaylı bilgi ve randevu için bilgilerinizi bırakın sizi arayalım.

  AURA Terapi yada Stres Terapisi Ne İşe Yarıyor?

  Yaşamda bir çok olumsuz etkenle karşı karşıyayız. Dış etkenler sürekli bizleri olumsuz etkilemekte ve dengemizi bozabilmektedir. İnsan sosyal bir varlıktır. Sokakta dolaşırken başka insanların negatif davranışları, iş hayatımızda yaşadığımız stres, evimizde zaman zaman oluşan gerginlik, ilişkilerimizdeki olumsuzluklar bizleri olumsuz bir enerji içine sokabilmektedir.

  Stres nasıl bu kadar etkin oluyor: Stresin olumsuz etkileri metabolizmanızı olumsuz etkileyerek, bağışıklık sisteminizi düşürmektedir. Negatif ve size ait olmayan hislerden kurtulabilir. Enerjinizi yükseltip hayatınıza yeni bir sayfa açabilirsiniz.

  Abrahamson Metoduyla Stres Kalkanı Oluşturun.

  Stres Terapisi

  İhtiyacınız olmadan taşıdığımız duyguları, hisleri, korkuları, endişeleri veya kaygıları taşımaya devam etmeyelim. Aynı dünyanın etrafını kaplayan Van Allen Belt kuşağı gibi, insanlarında çevresinde bir enerji alanı bulunur. Dünyanın enerjisi günlük hayatımızda nasıl bizi etkiliyorsa, İnsanların enerjisel alanı (Aura) bizler üzerinde etki yaratır. Doğduğumuz andan itibaren bilinçli yada bilinçsiz hayatımıza kattıklarımız la bir takım yollar oluştururuz. Bunlar kendini deneyimler, öğrenir, düşüncelerimizi şekillendirir. Bu muhteşem sistemin denge içinde olabilmesi için alanımızı temiz ve parlak tutmamız son derece önemlidir. Böylelikle bu harika sistem daha iyi çalışabilir.

  Enerjisel alanımız zaman içerisinde kirlenir ve gündelik yaşamda işlerimizi yaparken potansiyelimizin düşmesine, olaylara karşı aşırı tepkiler vermemize sürekli sinirlenmemize, iç huzurumuzun olamamasına neden olur. Abrahamson Metodu ile gerçekleşen Enerjisel temizlik ve stres terapisi dünyanın bir çok ülkesinde uygulanır.

  Stres Nasıl Kontrol Edilir?

  Stres kontrolü zaman içinde gelişebilir ancak stres etkisi, dış etkenlere bağlı oluşmaktadır. Dış etkenlerden korunma yolu geliştirebilirsiniz. Abrahamson Metodu sizin dış etkenlere dayalı negatif etkinin temizlenmesini sağlar.

  Abrahamson Metodu ile Aura Terapi / Stres Terapisi

  Stres Terapisi sizin olumsuz enerjinizi temizlemek ve kendinizi daha rahat hissetmeniz için yapılır, Bu terapiyle yukarıda bahsettiğimiz olumsuzluklar azalır.

  Terapi Sonrasında Yapılması Gerekenler

  Enerjisel temizlenme ve Stres terapisi için bize ortalama 1-2 saat ayırmanızı istiyoruz. Terapi sonrasında dinlenmenizi tavsiye ediyoruz. Metod sizin geçmişe yada gündelik yaşadığınız negatif enerjinin temizlenmesi için olup ayda bir yapılması tavsiye edilir çünkü dış etkenler sürekli negatif etki alanı yaratır.

  Enerjisel Temizlenme ve Stres Terapisi için en az 3 gün önce randevunuzu oluşturmanızı rica ederiz.