Şeker ve Zararlı Karbonhidratlar

“Abrahamson metodu Bio Enerji temelli bütünsel bir uygulamadır. Bu Bio Enerji metodu herhangi bir şekilde sağlık hizmeti değildir.  Söz konusu metot tıbbi ve/veya medikal bir müdahale içermeyip sağlıklı bir yaşam sürülmesini kolaylaştırabilmek için danışanlara destek sağlamaktadır.”

Sizi Arayalım

Detaylı bilgi ve randevu için bilgilerinizi bırakın sizi arayalım.


  Şeker ve Zararlı Karbonhidratlar

  Sizi Arayalım

  Detaylı bilgi ve randevu için bilgilerinizi bırakın sizi arayalım.


   ZORLANMADAN ŞEKER-KARBONHİDRATI
   HAYATINIZDAN ÇIKARTMANIZA DESTEK OLUYORUZ

   Bu bir diyet programı değil, zorlanmadan sağlıklı beslenme alışkanlığı kazanmanızı sağlayan bir bütünsel destekleyici bir uygulamadır. Bağışıklık sisteminizi güçlendirir, fazla kilolarınızı verirsiniz, ve kalıcı sağlıklı beslenme alışkanlığı kazanırsınız. 

   Şeker ve Karbonhidratı Bırakmak İçin Yapılması Gerekenler

   YEME ARZUNUZ İÇİN DESTEKLEYİCİDİR

   Tek Seansta yemeden duramadığınız gıdalara olan yeme arzunuzun sonlanmasında size destek olur.

   SAĞLIKLI BESLENME ALIŞKANLIĞI

   Abrahamson metoduyla sağlıklı beslenme alışkanlığı kazanmanızı destekler. Önemli olan bağımlılık yaratan, zararlı gıdaları hayatınızdan çıkartmak.

   1 YIL HİZMET GARANTİSİ

   1 yıl boyunca uzman danışmanlarımızın kontrolünde olursunuz.

   Şeker, Karbonhidrat Kilo Aldırıyor

   httpswww.bepositive.com .trsigara bagimliligindan arinma belirtileri ve yan etkileri

   Şeker Karbonhidrat Diyeti

   Şeker bir bağımlılık maddesidir. Kan şekerinizi yükseltir, sürekli yeme arzusu yaratır. Şeker ve Karbonhidrat temelli beslenme kilo olmanıza ve kan değerlerinizin bozulmasına neden olur.

   kilo verme 1

   Zorlanmadan Kilo Verin

   Abrahamson metoduyla şekerli gıdalara olan yeme arzunuz Tek seansta sonlanır. Canınız Şekerli gıdaları çekmez. Sıkıcı ve yorucu diyet yapmazsınız.

   stresten arınma yolları

   Abrahamson Metodu

   Abrahamson metodu Ehud Abrahamson tarafından geliştirilmiştir. Bio Enerji ve farklı teknikleri barındırır. 36 Yıldır dünyanın bir çok ülkesinde uygulanmaktadır.

   DANIŞANLARIMIZDAN

   “56 Yaşındayım, Ekmek, makarna gibi gıdalara aşırı derecede düşkündüm, Aç olmasamda canım çekiyordu ve aburcubur yiyordum. Sofrada kalan bütün simiti bitirmeden masadan kalkamıyordum. 2016 yılında Abrahamson metodu sonrasında  canım bu gıdaları çekmemeye başladı. İdeal kiloma ulaştım, bağırsak sorunlarım çözüldü, kendimi çook daha enerjik hissetmeye başladım. Bu süreçte beni sürekli arayan bilgi veren destek ekibine çok teşekkür ederim. ”

   “46 yaşındayım. Özellikle şekerli gıdaları yemeden duramıyordum, işte çekmecemde çikolata stoğum vardı, Akşamları televizyon izlerken sürekli bir şeyler yemek istiyordum. Bu yüzden kilo hızla arttı, diyabet hastası olduğumu öğrendim. Abrahamson metodu ile 2017 yılında tanıştım önce tereddütlerim vardı ancak, ilk terapiden sonra yeme arzum bitti. 1 ay sonra şeker seviyem normal değerlere geldi. Abrahamson Metodu hayatımı değiştirdi.   “

   “Abrahamson Metoduyla tanışmadan önce bir çok diyetisyene gitmiştim, ilk önce kilo veriyordum ancak bir süre sonra çok hızlı bir şekilde kiloları geri alıyordum. Şekere ve zararlı karbonhidratlara bağımlı olduğumu farkettim. 1 yıldır kilom kontrol altında daha önemlisi, doktorum şeker ilaçlarımı kesti, gözlerim bile daha iyi görüyor. Beni sürekli arayan destek olan destek ekibine ve Abrahamson metoduna sağlığımı borçluyom. ”

   “Ben 49 yaşındayım, Çikolataya ve pizzaya aşırı düşkündüm. Ancak fazla kilolu değilim. Tiroid ve şeker hastasıyım, gün içinde kendimi sürekli yorgun hissediyordum. Abrahamson metodundan sonra yeme alışkanlığım tamamen değişti. Enerjim arttı, kendimi mutlu hissediyorum. Abrahamson Ailesine teşekkür ederim. ”