ABRAHAMSON METODU DÜNYANIN EN ESKİ ÇİN TIP YÖNTEMİNİN MODERN METOT İLE BİRLEŞMESİNDEN OLUŞMAKTADIR.

SİGARA İÇMENİZE NEDEN OLAN YADA AÇ OLMASANIZDA SÜREKLİ ŞEKER & GLUTENLİ ÜRÜN YEME ARZUNUZU SONLANIR.

DANIŞANLARIMIZ 1 YIL BOYUNCA DESTEK EKİBİMİZİN DENETİMİ ALTINDA OLURLAR.

Bu yöntem alışkanlıklarımızı oluşturan reseptörlerimizin kapatılmasını ve engel olamadığımız alışkanlıklarımızın sonlanmasını sağlar. Metod dünyanın yan etkisi bulunmayan ilk ve tek metodudur.  Dünyada 35 yıldır uygulanan Abrahamson metodu dünyada 44 ülkede uygulanmakdadır. 

Kullanım alanları arasında sigara bağımlılığı, engellenemeyen şeker & gluten tüketme  arzusu, alkol bağımlılığı, kafein bağımlılığı başlıcalarıdır. 

Bu metodu uygulayan terapist , bioenerji, akupresür ve kristal taşlar yardımı ile, Sigara, Şeker ve Gluten gibi bağımlılık yapan maddeler ile ilgili merkez noktalara müdahale ederek kişi bağımlılıklarından ve buna bağlı davranışlarından arınır.

Terapi sırasında, vücuttaki karaciğer, böbrek gibi enerji merkezleri, temizlenme sürecinden geçerken, aynı zamanda da duygusal tetikleyiciler olan korkular, endişeler ve dikkat dağınıklığı bu çerçevede temizlenir.
Abrahamson Metodu dünya çapında; sigara, şeker ve gluten gibi bağımlılıkların yanı sıra, alkol, kafein, tırnak yeme, saç yolma, deri yolma, kumar ve daha ağır ve karışık bağımlıklardan kurtulmak içinde kullanılmaktadır.

Abrahamson Arınma Merkezleri’nde başarı ile uygulanmakta benzersiz ve doğal bir yöntemle, sigara içme dürtüsü ve bağımlılığa bağlı davranışlar azalır. Nikotinden iğrenme ve/veya sigaraya kayıtsızlık hissi ile çıkılır. Arınma işlemini yaptıranların çoğu ilk seansta sigarayı bırakmakta.

Yapılan tüm anket ve araştırmalar Abrahamson Kliniklerinde 1 yıl boyunca bireysel destek ve takip programı ile başarın en üst düzeyde olmasını sağlamaktadır.

SİGARA BIRAKMA

Abrahamson Arınma Merkezlerinde çok özel bir arınma programı ile Şeker ve Gluten’e karşı isteğiniz ve iştahınız terapi sonrasında azalır. Beslenme alanında çok belirgin olan arınma programı sonrasında kek, çikolata, her türlü ekmek , makarna, börekler ve her türlü şekerlemeye karşı kayıtsızlık ve tahammülsüzlük gibi hislerle isteksizlik oluşur.,

 

SAĞLIKLI KİLO VERME

ŞEKER VE GLUTENDEN ARINMA

Aşırı kilolar, obezite ve diyabet dünyanın bir numaralı sağlık sorunudur. Sağlıklı beslenerek, hiçbir şekilde Şeker ve Gluten dışında kısıtlama yapmadan terapi sonrasında 1 yıl boyunca bireysel destek programı ve size özel beslenme uzmanı eşliğinde destek olunmaktadır.

Kilo alanların ilk olarak sarıldıkları diyet programları isteklerini kontrol edemeyenler tarafında uygulanmakta çoğu ise kısıtlamalar nedeni ile sonuca ulaşamamaktadır. Abrahamson Şeker ve Gluten’den Arınma Programına dahil olanlar, 2 hafta sonrasında kilo vermeye başladıklarını belirtmektedirler. Süreç sonrası birkaç gün içinde daha enerjik, daha odaklı, daha canlı olduklarını, daha az uykuya ihtiyaç duyduklarını ve genelde kendilerini daha iyi hissettiklerini ve daha neşeli olduklarını bildirirler.

ALKOL VE DİĞER BAĞIMLILIKLARDAN ARINMA

Abrahamson Arınma Programı; sigara, şeker ve glüten gibi kötü alışkanlıkların yanı sıra; alkol, tırnak yeme, saç yolma (trikotillomani), deri yolma (dermatilomani-CSP), kumar gibi daha ağır ve karmaşık bağımlılıklarda da kullanılmaktadır.

Bu alanda yapılan işlemler, kişilerin kimliğinin gizli kalması tercih edildiği için sadece kulaktan kulağa duyulmaktadır. Bu tür işlemlerde yapılan görüşmeler, arınma süreci, üç kerelik kişisel sohbet serileri tamamen kimlik gizli tutularak yapılır, arınma işlemi görenlerin çoğu hemen ilk görüşme sonrasında dürtünün azaldığını bildirir.

İşlem, bir yıl süresince gerektiği kadar ek görüşme ile desteklenmektedir.

SAĞLIKLI BİR HAYATA HAZIRSANIZ BİZİ ARAYIN

Abrahamson Metodu ile danışanlarımızın yanındayız.  Bizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

0212 7061710 – 0506 1135655

ŞEKER & GLUTENİ BIRAKARAK SAĞLIKLI KİLO VERME

 

 

 

× WhatsApp İletişim