Bioenerji Nedir?

Bioenerji nedir? Elektromanyetik akım sadece fiziksel bedenle sınırlanmamıştır. Bu nedenle, bir bedenden diğerine akış yapılabilir. Gerçekleştirilen bu akış sadece insanla da sınırlı değildir. Tüm maddeye aktarılabilir. Buradan hareketle, vücut herhangi bir fiziksel veya zihinsel rahatsızlıkla karşılaştığında o bölgenin dengesi bozulmaktadır. Dengesi bozulan bölgeye dışarıdan bio enerji yönlendirilerek rahatsızlık giderilebilmektedir. Ancak, burada önemli bir nokta belirtilmesi gerekir ki; bioenerji seansı uygulanacak olan kişinin hazır olarak gelmesi gerekmektedir. Algılarını kapatan, kendini açmaya izin vermeyen kişiye bioenerji uzmanı yardımcı olamaz.

Bioenerji ile tedavi nedir ?

İnsanoğlu binlerce yıldır, ısınmak veya yemek pişirmek için ateşi bulduğundan beri biokütle ve bioenerjiyi organik maddeden oluşan enerji- kullanmaktadır. Köken bakımından incelendiğinde bioenerji İngilizce bir kelime olup sağlık ve canlılık akımı, kozmik hayat akımı anlamına gelir. Bioenerji binlerce yıl öncesinden günümüze Dünyada kullanılan bir yöntemdir. Bioenerji vücudun enerji noktalarının dengelenmesi üzerinde temellenir.

Dünyayı incelediğimizde herşeyin bir denge üzerinde kurulduğunu görebiliriz. Vücut içerisinde sinir sisteminden kaynaklı dolaşan bir akım vardır. Var olan bu akımın oluşturduğu elektromanyetik alanın denge içinde kalması önemlidir. Bioenerji uzmanı ellerini kullanarak alıcıya dokunmadan bu dengeleme işini gerçekleştirir.

Bioenerji Nedir Ne İşe Yarar

Bioenerji kelime olarak Biyolojik enerji yada doğal enerji demektir yani canlıların sahip olduğu vücut enerjileridir. Köken olarak uzak doğuya gitmektedir ve enerjisel alanları konu alır.

Dünyamızın, insanların, bitkilerin, hayvanların yani  her canlının enerjisel alanı bulunur. Bu enerjisel alanlar geniş bir spektrumdadır. Ultraviyole ışınlar ve Gama ışınlarıda dahil bu enerji alanlarını simgeler.

GSM telefonları WiFi ler bir enerjisel akım ile çalışır, biz bunu gözle göremesekte telefon ve bilgisayarlarımzı çalıştıran bu enerji alanının varlığını biliriz.

Yada kuşlar, arılar görüşleri insan oğlunun gördüğü gibi değildir. Mesela bir Kartal toprağın altındaki bir fareyi ultraviyole enerjisi nedeniyle görebilir. çünkü kartalın görme boyutu insanınkinden farklıdır.

Arılar çiçekleri bizim gördüğümüzden farklı görürler, çünkü  onlar diğer hayvanlar gibi enerji dalgalarını farklı görür. örneğin arı çiçeğin yaprağını uçak sistine benzer şekilde görür.

Bu örnekler canlının farklı enerjileri görebildiğini gösterir.  Bütün bunlar Biyoenerji alanlarıdır.

Bioenerji Nasıl Aktarılır?

Bio enerji uygulaması dünyada 37 yıldır uygulanan Abrahamson Metodu tarafından kullanılmaktadır. Biyoenerji yöntemiyle bağımlıkların sonlandıran abrahamson metodu dünyanın en etkin ve verimli yöntemlerindendir.

Abrahamson Metodu Bioenerji Terapisi Nedir ?

Abrahamson Bioenerji terapi ile Bazı bağımlılıklarınızdan uzaklaşabilirsiniz. Özellikle kimyasal bağımlılıklardan kurtulmak Abrahamson metodu ile çok kolay ve hızlıdır. Sigara bırakma konusunda biyoenerji ile tedavi konusunda BePositive yıllardır destek verdiği danışanlarında %90 üzerinde bir başarı oranı yakalamıştır.

Bioenerji nedir? terapi ile sigara bırakma

Ayrıca bu yöntem ile sağlıksız yeme ve içme alışkanlıklarınızdan kurtularak sağlıklı kilo verme yolunda adım atabilirsiniz. Alkolü de bu yöntem ile bırakmak çok kolay. Alkol bırakma terapisi için tıklayıp bilgi alabilirsiniz.

Sigarayı bırakma ve diğer terapiler hakkında videolarımızı takip etmek için BePositive YouTube Kanalımızı ziyaret edebilirsiniz.

Bioenerji ve Aura İlişkisi

Bioenerji doğuştan var olan enerjidir. Hayat enerjisi de diyebiliriz. Aura ise bizim beden dışı enerjimizi oluşturan elektromanyetik bir enerjidir. Evrenin var olan enerjisine ise kozmik enerji denir.

Aura nedir? yazımızdan daha fazla bilgi alabilirsiniz.