SİGARA NASIL BIRAKILIR ve SİGARA BIRAKMA YÖNTEMİ

si51 5icon

Ülkemizde 10 Erkekten 4 ü Türün Nedenli Hastalıklardan Hayatını Kaybetmektedir

Dünyada En fazla Sİgara içilen ve Ölümlerin En fazla olduğu 2. Ülkeyiz.


Sigarayı bırakmak mümkün

Sigara Nasıl Bırakılır ? Tek Seansta Sigarayı Bırakabilirsiniz

1 Yıl Boyunca Takibimiz Altında Olursunuz.TEK SEANSTA %90 BAŞARI ORANI İLE EN ETKİN SİGARA BIRAKMA METODU

Sigara nasıl bırakılır. Bu Sigara bırakma yöntemi olan Abrahamson Metodu Dünya’da 36 yıldır uygulanmaktadır ve binlerce danışan bu metotla sigarayı bırakmıştır. Uzak Doğu Çin metodu olan Abrahamson metodu ile sigara içme arzunuz sonlanır. 1 Yıl boyunca destek ve kontrol altında olursunuz.

Mucize sigara bırakma yöntemi

Mucize sigara bırakma yönetemi Abrahamson Metodu ile beyninizdeki sigara içme arzusunu sadece bir seansta yok edebilirsiniz!

Sigara nasıl bırakılır diye sorarak ilk önemli adımı atmış bulunuyorsunuz. Abrahamson metodu yani mucize sigara bırakma yöntemi sadece başarınızı kolaylaştırır. Herkes tütün kullanımının sağlığınız üzerinde felaket sonuçlar doğurabileceğini biliyor. Sigara nasıl bırakılır diye düşünmeye başlamalısınız. Sigaradan kurtulmak aslında çok kolay. Bununla birlikte, birçok kişi riski göz ardı etmeye ve sigara içmeye devam etmeye karar verir. En yeni istatistiklere göre, Türkiye’de her 10 erkekten 3 ü sigara nedeniyle hayatını kaybetmektedir.

Sigara Bırakma


Sigaradan Nasıl Tiksinirim ?

Sigara dumanında 4.000’den fazla kimyasal madde bulunmaktadır; bunlar kansere neden olabilecek en az 50’si içerir. Bu maddeler arsenik, katran ve karbon monoksit içerir. Bu toksik ürünlere ek olarak, sigaralar da tütünün fiziksel ve psikolojik bağımlılığına neden olan nikotin içerir. Abrahamson sigara bırakma yönemi olarak en tekin metottur.

Sigara içmek dünyadaki ölümlerin önde gelen nedenleri arasındadır. Her yıl Türkiye’de yaklaşık 83100 insan sigara içmenin sonuçları yüzünden ölüyor. Sigara içenlerin sigara içmeyen biri olarak 35-70 yaşları arasında ölme ihtimalinin üç katı olduğu tahmin edilmektedir. Ayrıca, 20 yaşında sigara içen ve sigarayı bırakmayanların yarısı da tütünle ilgili bir hastalıktan ölmektedir. Ancak, sigaradan kurtulmak mümkün.

Abrahasmon metoduyla sigara bırakma sonrası, sigarayı bırakan danışanların % 20 si sigaradan tiksindiğini belirtmektedir. %70 sadece sigara içme arzusunun sonlandığını söylmektedirler.

Sigara Bırakma


Sigara bırakma metodu ile sigara nasıl bırakılır diye daha fazla düşünmelisiniz çünkü Sigara içmek aynı zamanda doğurganlığı da etkileyebilir. Ek olarak, hamilelik sırasında sigara içmek fetal gelişimi olumsuz etkileyebilir, örneğin erken doğum olasılığını ve düşük doğum ağırlığını arttırır. Sigara Nasıl Bırakılır diye hala düşünüyor musunuz ? 

Sigara Nasıl Bırakılır sorusuna cevap arayanlar için Sağlık sonuçları;

Açıkçası, sigaralar akciğerler üzerinde büyük bir etkiye sahiptir. Kronik obstrüktif akciğer hastalığı (KOAH) ve akciğer kanseri vakalarının yaklaşık% 85’inde sigara kullanımı neden olmaktadır. Tüm kanser vakalarının yaklaşık üçte biri, aşağıdakileri içeren sigaraya bağlıdır:

Yemek borusu kanseri

  • Ağız kanseri
  • Rahim kanseri
  • Mesane kanseri
  • Mide kanseri
  • Pankreas kanseriSİGARA BIRAKMA METODU

Tütün kullanımı da kalp hastalığının önemli bir nedenidir. Aslında, sigara içmek kalp krizi ve felç riskini önemli ölçer. Sigara Nasıl bırakılır düşüncesi ile Sigara içmek ayrıca sizi birçok yönden etkileyebilir, örneğin:

Koku ve tat duyularınızı değiştirebilir Fiziksel egzersiz yapma yeteneğinizi ve enerji seviyenizi azaltır Fiziksel görünümünüz üzerinde olumsuz bir etkisi vardır (sarı dişler, erken yaşlanmış cilt, hoş olmayan koku, vb.)  Sizi art arda geri çekilme duygularını bastırmaya çalışan bir hayata mahkum ediyor. Sizi daha büyük bir depresyon ve anksiyete riski ile karşı karşıya bırakır. Aileniz, arkadaşlarınız ve meslektaşlarınızla olan ilişkilerinizi etkiler. Sigara içmek ayrıca hem kişisel düzeyde hem de sağlık sistemi için önemli miktarda finansal maliyet gerektirir.

Abrahamson Sigara Bırakma Yöntemi ile Sigaradan Kurtulabilirsiniz

Sigaraya köle iseniz, lütfen sigarayı bırakmak için asla geç olmadığını unutmayın. Yardım ve iyi bir eylem planı ile herkes sigarayı iyi için bırakabilir. Bu hedefe ulaşırsanız, ilk birkaç gün içinde yararlarını göreceksiniz. Zamanla, tütün kaynaklı hastalıklar geliştirme konusunda eski bir sigara tiryakisi olarak riskiniz, yaşam boyu sigara içmeyenlerle ilişkili seviyeye düşer. Sağlığınız için doğru seçimi yapın ve şimdi sigarayı bırakın!


SİGARA İÇMEK SİZİ BİR ÇOK YÖNDEN OLUMSUZETKİLER

Koku ve tat duyularınızı değiştirebilir. Fiziksel egzersiz yapma yeteneğinizi ve enerji seviyenizi azaltır. Fiziksel görünümünüz üzerinde olumsuz bir etkisi vardır (sarı dişler, erken yaşlanmış cilt, hoş olmayan koku, vb.) Sizi art arda geri çekilme duygularını bastırmaya çalışan bir hayata mahkum ediyor. Sizi daha büyük bir depresyon ve anksiyete riski ile karşı karşıya bırakır. Aileniz, arkadaşlarınız ve meslektaşlarınızla olan ilişkilerinizi etkiler. Sigara içmek ayrıca hem kişisel düzeyde hem de sağlık sistemi için önemli miktarda finansal maliyet gerektirir.
Sigaraya köle iseniz, sigara nasıl bırakılır diye soruyorsanız lütfen sigarayı bırakmak için asla geç olmadığını Unutmayın. Yardım ve iyi bir eylem planı ile herkes sigarayı iyi için bırakabilir. Bu hedefe ulaşırsanız, ilk birkaç gün içinde yararlarını göreceksiniz.Zamanla, tütün kaynaklı hastalıklar geliştirme konusunda eski bir sigara tiryakisi olarak riskiniz, yaşam boyu sigara içmeyenlerle ilişkili seviyeye düşer. Sağlığınız için doğru seçimi yapın ve şimdi sigarayı bırakın! Abrahamson Sigara Bırakma yöntemi için arayarak bilgi alabilirsiniz.

İletişim: 0212 706 1710

GSM : 0506 1135655Call Now Button