Sigara Bırakma Terapisi

Tek seansta sigarayı bırakabilirsiniz.
1 yıl boyunca takip garantisi.
Tek Seansta %90 başarı oranı

Sizi Arayalım

Detaylı bilgi ve randevu için bilgilerinizi bırakın sizi arayalım.


  Zorlanmadan Sigarayı Bırakabilirsiniz

  blue1

  Sigara İçme Arzunuz Sonlanır

  Doğal yöntemimiz, sigara içme veya şeker ve glüten yeme dürtüsü oluşturan alıcıları devre dışı bırakır.

  martı

  36 Yıldır Sizlerleyiz

  Uzak Doğu Bio Enerji ve Batı Metotlarının Sentezidir.

  Detoksifikasyon başlatmak ive vücudunuzdaki kimyasalları elimine etmek için metabolizmanız hızlanacaktır.

  istanbul sigara birakma 1

  Kimyasal Reaksiyon Sonlanır

  Enerjinizi dengeliyoruz ve kimyasal seviye de dahil olmak üzere her seviyedeki desen ve alışkanlıkları temizlemenize yardımcı oluyoruz.

  DANIŞANLARIMIZDAN

  “10 yıldan fazla bir süredir sigara içiyorum ve bırakmaya çalışmanın, biraz başarılı olacağımın sonsuz döngüsünden geçiyorum ve daha sonra onlar çok güçlüydü çünkü tekrar özlemlerime teslim oldum. Abrahamson Metodunu denedikten sonra sigaraya olan arzum azaldı ve sigaradan uzaklaşıp onları geride bırakabildim! ”

  Tedavimden önce, iyi alışkanlıklar ve yeni hayatımla tutarlı olup olmayacağımı görmek için gergindim, ama dürüst olmak gerekirse, zihnim farklı bir yerdeydi. İlk seansımdan sonra, alıştığım aynı dürtü ve istek duymadım ve bu süreci çok kolay hale getirdi! “

  “Stresle biraz etkili bir şekilde başa çıkabileceğimi düşünürdüm, ancak vücudumda çok fazla hayal kırıklığı, endişe ve gerginlik olduğunu fark etmemiştim. Abrahamson Center ReBoot’u yaparken, hem zihinsel hem de fiziksel olarak bir ağırlık kaldırıldığını hissettim. Stresli durumların tümü bedenime ve aklıma zarar vermeden önce, eskiden olduğum kişiye geri döndüğümü hissediyorum. ”

  “Tüm tatlılara, makarnalara, ekmeğe süper bağımlıydım … Bütün diyetlerim başarısız oldu çünkü dürtü hissetmeye devam ettim ve günah işledim. Tedaviyi yaptım ve hiçbir şey koklamıyor gibiydim. Önümde tatlılar olabilir ve dürtü hissetmiyorum ”