ABRAHAMSON METODU NEDİR

Abrahamson Metodu Nedir

Abrahamson yöntemi  nedir ? Ehud Abrahamson tarafından bulunan, bir çok uluslararası uzak doğu metodunu bünyesinde barındıran Abrahamson metodunun temelinde Bio Enerji  gibi bir çok farklı teknik yer alır. Abrahamson metodu 36 yıldır danışanlarının hayatlarında pozitif değişiklikler yapmalarına yardımcı olmaktadır.  Son derece etkili eşsiz  bir uygulamadır.

 • Abrahamson metodu tek seansta sigara içmenize neden olan içme arzunuzu sonlandırır. 
 • Abrahmson Metodu tek seansta aç olmasanızda sürekli şeker & Glutenli gıda  yeme arzunuzu sonlandırır. 
 • Abrahamson Metodu ile tek seansta sürekli acıkmanıza ve kilo almanıza neden olan şeker & basit karbonhidrat yeme arzunuz sonlanır.
 • Abrahamson metoduyla alkol bağımlılığınız sonlandırılır.
 • Enerjisel temizlenme ve stres terapisi ile daha pozitif olmanız sağlanır.

Abrahamson Metodu Nasıl Uygulanır

Bu yöntem alışkanlıklarımızı oluşturan reseptörlerimizin kapatılmasını ve engel olamadığımız alışkanlıklarımızın sonlanmasını sağlar. Kimyasal Bağımlılıklardan kurtulmak için dünyanın bir çok yerinde uygulanmaktadır.

Abrahamson metodunu oluşturan uygulamalar dünyanın yan etkisi bulunmayan ilk ve tek metodudur. İlaç yada medikal bir uygulama yapılmaz.

Sigara, Şeker, basit karbonhidrat ve gluten gibi bağımlılık yapan maddeler ile ilgili merkez noktalara müdahale edilerek kişi bağımlılıklarından ve buna bağlı davranışlarından uzaklaşılarak meydana gelen bir arınma yöntemi oluşur.  

Terapi sırasında, vücuttaki karaciğer, böbrek gibi enerji merkezleri, temizlenme sürecinden geçerken aynı zamanda da duygusal tetikleyicilere olan korkular, endişeler ve dikkat dağınıklığı bu çerçevede temizlenir. Abrahamson metodunu uygulayan bugüne kadar 100 binlerce danışan bio enerji yardımıyla bağımlılıklarından uzaklaşmıştır.

Abrahamson Metodu nedir ? Abrahason metodu Arınma Merkezlerinde çok özel bir arınma programı ile Şeker, zararlı karbonhidrat ve  Gluten’e karşı isteğiniz ve iştahınız terapi sonrasında azalır.

Beslenme süresince, çok belirgin olan çikolata, tatlılar, börek, simit, makarna, ekmek vs. karşı kayıtsızlık ve isteksizlik oluşur.

Abrahamson Metodu

Kullanım alanları arasında sigara bağımlılığı, engellenemeyen şeker & gluten tüketme  arzusu, alkol bağımlılığı, şeker & zararlı karbonhidrat, sigara  bağımlılığı başlıcalarıdır. 

Abrahamson Metodu dünya çapında; şeker, basit karbonhidrat, gluten ve sigara gibi bağımlılıkların yanı sıra, alkol, kafein, tırnak yeme, saç yolma, deri yolma, kumar ve daha ağır ve karışık bağımlıklardan kurtulmak içinde kullanılmaktadır.

Abrahamson Arınma Merkezleri’nde başarı ile uygulanmakta benzersiz ve doğal bir yöntemle, sigara içme dürtüsü ve bağımlılığa bağlı davranışlar azalır.

Nikotinden iğrenme ve/veya sigaraya kayıtsızlık hissi ile çıkılır. Arınma işlemini yaptıranların çoğu ilk seansta sigarayı bırakmakta.

Abrahamson Metodu ile %90 Başarı

Yapılan tüm anket ve araştırmalar Abrahamson Kliniklerinde %90 başarı oranına sahip olduğu ölçülmektedir. 1 yıl boyunca bireysel destek ve takip programı ile daşınlarımıza başarının en üst düzeyde olması için danışmanlık hizmeti sağlamaktadır.

YÜKSEK MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

1 Yıl Hizmet Garantisi

Bütün danışanlarımız, 1 yıl boyunca uzman danışmanlarımızın kontrol ve takibi altında olurlar. Bu süreç ile başarı ve müşteri memnuniyeti en üst seviyede sağlayan tek kuruluştur.

Danışanlarımız  Bizim için Önemlidir.

Danışanlarımızın hayatlarındaki değişimi kalıcı kılmaları için 1 yıl boyunca takibimiz altında tutarız.

Dünyada 36 yıldır uygulanan Abrahamson metodu dünyada 44 ülkede uygulanmakdadır. 

HİZMETLERİMİZ

 

Abrahamson Metodu İle Sağlıklı Kilo Verme

ŞEKER VE GLUTENDEN ARINMA

Aşırı kilolar, obezite ve diyabet dünyanın bir numaralı sağlık sorunudur. Hiç doymuyor musunuz ? Aç olmasanızda yemek mi istiyorsunuz ve önünüze gelen yemeği tıka basa yiyor musunuz ? Sağlıklı beslenerek, hiçbir şekilde Şeker ve Gluten dışında kısıtlama yapmadan terapi sonrasında 1 yıl boyunca bireysel destek programı ve size özel beslenme uzmanı eşliğinde destek olunmaktadır. Bu metot ile çok rahat ve kolay kilo verilir.

Sabah kahvaltısı, öğlen yemeği, akşam yemeği öğünlerini yiyerek kilo vereceksiniz. uzun süre aç kalmamanız bizler için önemlidir. 

Kilo alanların ilk olarak sarıldıkları diyet programları isteklerini kontrol edemeyenler tarafında uygulanmakta çoğu ise kısıtlamalar nedeni ile sonuca ulaşamamaktadır. Abrahamson Şeker ve Gluten’den Arınma Programına dahil olanlar, 2 hafta sonrasında kilo vermeye başladıklarını belirtmektedirler. Süreç sonrası birkaç gün içinde daha enerjik, daha odaklı, daha canlı olduklarını, daha az uykuya ihtiyaç duyduklarını ve genelde kendilerini daha iyi hissettiklerini ve daha neşeli olduklarını bildirirler.

 • Enerjiniz artar
 • Kas ağrılarınız azalır yada sonlanır
 • Ödem, kilo verme süreciniz başlar
 • Motivasyonunuz artar.

Beslenme alışkanlığınızı değiştirdiğiniz süre içinde aşağıda belirtilen değişimleri hissedersiniz.

 • Kilo verirsiniz
 • Sağlıklı beslenme alışkanlığınız ile sağlığınızda olumlu değişimler gerçekleşir.
 • Enerjiniz artar metabolizmanız hızlanır.
 • Motivasyonunuz ve pozitif bakış açınız gelişir.
 • Beslenmeye bağlı kas ağrılarınız, romatizmal ağrılanız azalır.

sonrasında kilo vermeye başladıklarını belirtmektedirler. Süreç sonrası birkaç gün içinde daha enerjik, daha odaklı, daha canlı olduklarını, daha az uykuya ihtiyaç duyduklarını ve genelde kendilerini daha iyi hissettiklerini ve daha neşeli olduklarını bildirirler.

Abrahamson Metodu İle Sağlıklı Kilo Verme

 

ŞEKER VE BASİT KARBONHİDRATLARDAN ARINMA

Şeker ve basit karbonhidratlar hızlı şekilde kan şekerinizi (glisemik indeksinizi) yükseltir ve hızlı şekilde düşürerek sürekli açlık hissetmenizi sağlayan bir kısır döngü oluştuırur.

Abrahamson metoduyla  tek seansta şekerli ve basit karbonhidratlı gıdalara olan yeme arzunuz sonlanır. Bu metot ile zorlanmadan ve hızlı şekilde kilo verebilirsiniz.

Basit karbonhidratlardan ekmek yerine alternatif sayısız ürün bulunmaktadır. Ekmek yemenin yeme alışkanlığımızda  kısır döngü yarattığı kanıtlanmıştır. 

Abrahamson Metodu hiçbir şey yemeden yada az yiyordum anlayışıyla kilo verme anlayışına çok karşıdır çünkü bu tür bir beslenme sizin daha fazla kilo alırsınız. İdeal kiloma nasıl ulaşırım ve nasıl kalıcı bir başarı sağlarım diye düşüyorsanız Abrahamson Metodu sizin için uygun yerdir. Kaç kilo ile bize geldiğiniz önemli değil çünkü bizimle sağlıklı beslenme alışkanlığı kazanarak bunun olumlu etkilerini ilk 1 hafta içinde  yaşayacaksınız.

Abrahamson Metodu İle Alkolü bırakabilirsiniz

Abrahamson metoduyla  3 seansta alkol bağımlılığınızı sonlandırabilirsiniz, 7 gün arayla 3 terapi gerçekleşir. Bu süreç sizin normal hayat tarzınızı etkilemez, işinize devam edebilirsiniz. Bu alışkanlığınızı değiştirmenizi destek olmak için 1 yıl boyunca hizmet ve takip programımız altında olursunuz.

Abrahamson Metodu Sigarayı bırakabilirsiniz.

Abrahamson metoduyla sigarayı bırakma  tek seansta sigaraya olan bağımlılığınız sonlanabilir. Abrahamson metoduyla sigarayı bırakanlar 1 yıl boyunca takibimiz altında olurlar. Terapiden sonra sigarayı bırakma başarımız % 90 üzerindedir.

Enerjisel Temizlenme ve Stres Terapisi

Yaşamımızda, evde, işde, sokakta, sosyal çevremizde sürekli olumsuzluklar yaşayabiliyoruz. Yaşadıklarımız enerjimizi düşürmekte ve hayata daha olumsuz bakmamıza neden olmaktadır.

Abrahamson metodu ile gerçekleşen Stres terapisi bir enerjisel temizlenme metodudur, yaşadığımız olumsuzlukların etkisini minimize ederek enerjisel alanımızı temizlenmesini sağlar.

Daha pozitif ve dingin olmamız amaçlanmaktadır. 30 yıl dır dünyanın bir çok ülkesinde uygulanmaktadır.

DİĞER BAĞIMLILIKLARDAN ARINMA

Abrahamson Arınma Programında yurt dışı kliniklerimizde tırnak yeme, saç yolma (trikotillomani), deri yolma (dermatilomani-CSP), kumar gibi diğer bağımlılıklardan da kullanılmaktadır.

Bütün uygularımız kulaktan kulağa hızlı şekilde yayılmaktadır. Bu tür işlemlerde yapılan görüşmeler, arınma süreci, uzman danışanlarımızın desteği ile başarı oranı en üst seviyeye çıkmaktadır. 

İşlem, bir yıl süresince gerektiği kadar ek görüşme ile desteklenmektedir.

 

SAĞLIKLI BİR HAYATA HAZIRSANIZ BİZİ ARAYIN

Abrahamson Metodu ile danışanlarımızın yanındayız.  Bizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

0212 706 17 10  /  0506 113 56 55

 

ABRAHAMSON METODUYLA SİGARAYI BIRAKTILAR VE ABRAHAMSON METODUYLA SAĞLIKLI KİLO VERDİLER

ŞEKER & GLUTENİ BIRAKARAK SAĞLIKLI KİLO VERME

Abrahamson Metodu Dünyanın En eski metotlarında biri olan Uzak doğu Bio Enerji yöntemidir. Batı metotlarının birleşimiyle bu günkü halini almıştır.

Dünyada 35 yıldır, Türkiye’de 5 Yıldır uygulanmaktadır.

Sigarayı bırakmak mümkün

Abrahamson Metodu ile Sigara veŞekerli & Glutenli gıdalara olan bağımlılığınız son bulur. Sağlıklı Yaşam İçin Size Destek Oluruz.

Danışanlarımız 1 yıl hizmet garantisi kapsamındadırlar.