ABRAHAMSON METODU NEDİR

Abrahamson Metodu Nedir

Abrahamson Metodu  nedir, Dünyanın en eski Çin Tıp yönteminin modern metod ile birleşmesinden oluşmaktadır. 

  • Abrahamson metodu sigara içmenize neden olan içme arzunuzu sonlandırır. 
  • Abrahmson Metodu aç olmasanızda sürekli şeker & Glutenli gıda  yada Şeker & Zararlı karbonhidratları yeme arzunuzu sonlandırır. 
  • Abrahamson Metoduna danışanlarımızı bir yıl boyunca destek ekibimizin denetimi altında olurlar. 

Abrahamson Metodu Nasıl Uygulanır

Bu yöntem alışkanlıklarımızı oluşturan reseptörlerimizin kapatılmasını ve engel olamadığımız alışkanlıklarımızın sonlanmasını sağlar.

Metod dünyanın yan etkisi bulunmayan ilk ve tek metodudur. 

Bu metodu uygulayan terapist , bioenerji, akupresür ve kristal taşlar yardımı ile, Sigara, Şeker ve Gluten gibi bağımlılık yapan maddeler ile ilgili merkez noktalara müdahale ederek kişi bağımlılıklarından ve buna bağlı davranışlarından arınır.

Terapi sırasında, vücuttaki karaciğer, böbrek gibi enerji merkezleri, temizlenme sürecinden geçerken aynı zamanda da duygusal tetikleyiciler olan korkular, endişeler ve dikkat dağınıklığı bu çerçevede temizlenir. 

Abrahamson Arınma Merkezlerinde çok özel bir arınma programı ile Şeker ve Gluten’e karşı isteğiniz ve iştahınız terapi sonrasında azalır.

Beslenme alanında çok belirgin olan arınma programı sonrasında kek, çikolata, her türlü ekmek, makarna, börekler ve her türlü şekerlemeye karşı kayıtsızlık ve tahammülsüzlük gibi hislerle isteksizlik oluşur.

Abrahamson Metodu Tedavi Alanları

Kullanım alanları arasında sigara bağımlılığı, engellenemeyen şeker & gluten tüketme  arzusu, alkol bağımlılığı, şeker & zararlı karbonhidrat, sigara  bağımlılığı başlıcalarıdır. 

Abrahamson Metodu dünya çapında; sigara, şeker ve gluten gibi bağımlılıkların yanı sıra, alkol, kafein, tırnak yeme, saç yolma, deri yolma, kumar ve daha ağır ve karışık bağımlıklardan kurtulmak içinde kullanılmaktadır.

Abrahamson Arınma Merkezleri’nde başarı ile uygulanmakta benzersiz ve doğal bir yöntemle, sigara içme dürtüsü ve bağımlılığa bağlı davranışlar azalır.

Nikotinden iğrenme ve/veya sigaraya kayıtsızlık hissi ile çıkılır. Arınma işlemini yaptıranların çoğu ilk seansta sigarayı bırakmakta.

Abrahamson Metodu ile %90 Başarı

Yapılan tüm anket ve araştırmalar Abrahamson Kliniklerinde 1 yıl boyunca bireysel destek ve takip programı ile başarın en üst düzeyde olmasını sağlamaktadır.

Dünyada 35 yıldır uygulanan Abrahamson metodu dünyada 44 ülkede uygulanmakdadır. 

Abrahamson Metodu İle Sağlıklı Kilo Verme

ŞEKER VE GLUTENDEN ARINMA

Aşırı kilolar, obezite ve diyabet dünyanın bir numaralı sağlık sorunudur. Sağlıklı beslenerek, hiçbir şekilde Şeker ve Gluten dışında kısıtlama yapmadan terapi sonrasında 1 yıl boyunca bireysel destek programı ve size özel beslenme uzmanı eşliğinde destek olunmaktadır.

Kilo alanların ilk olarak sarıldıkları diyet programları isteklerini kontrol edemeyenler tarafında uygulanmakta çoğu ise kısıtlamalar nedeni ile sonuca ulaşamamaktadır. Abrahamson Şeker ve Gluten’den Arınma Programına dahil olanlar, 2 hafta sonrasında kilo vermeye başladıklarını belirtmektedirler. Süreç sonrası birkaç gün içinde daha enerjik, daha odaklı, daha canlı olduklarını, daha az uykuya ihtiyaç duyduklarını ve genelde kendilerini daha iyi hissettiklerini ve daha neşeli olduklarını bildirirler.

ALKOL VE DİĞER BAĞIMLILIKLARDAN ARINMA

Abrahamson Arınma Programı; sigara, şeker ve glüten gibi kötü alışkanlıkların yanı sıra; alkol, tırnak yeme, saç yolma (trikotillomani), deri yolma (dermatilomani-CSP), kumar gibi daha ağır ve karmaşık bağımlılıklarda da kullanılmaktadır.

Bu alanda yapılan işlemler, kişilerin kimliğinin gizli kalması tercih edildiği için sadece kulaktan kulağa duyulmaktadır. Bu tür işlemlerde yapılan görüşmeler, arınma süreci, üç kerelik kişisel sohbet serileri tamamen kimlik gizli tutularak yapılır, arınma işlemi görenlerin çoğu hemen ilk görüşme sonrasında dürtünün azaldığını bildirir.

İşlem, bir yıl süresince gerektiği kadar ek görüşme ile desteklenmektedir.

SAĞLIKLI BİR HAYATA HAZIRSANIZ BİZİ ARAYIN

Abrahamson Metodu ile danışanlarımızın yanındayız.  Bizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

0212 706 17 10  /  0506 113 56 55

ŞEKER & GLUTENİ BIRAKARAK SAĞLIKLI KİLO VERME

Abrahamson Metodu Dünyanın En eski metotlarında biri olan Uzak doğu Bio Enerji yöntemidir. Batı metotlarının birleşimiyle bu günkü halini almıştır.

Dünyada 35 yıldır, Türkiye’de 5 Yıldır uygulanmaktadır.

Sigarayı bırakmak mümkün

Abrahamson Metodu ile Sigara veŞekerli & Glutenli gıdalara olan bağımlılığınız son bulur. Sağlıklı Yaşam İçin Size Destek Oluruz.

Danışanlarımız 1 yıl hizmet garantisi kapsamındadırlar.