Abrahamson Metodu

“Abrahamson metodu Bio Enerji temelli bütünsel bir uygulamadır. Bu Bio Enerji metodu herhangi bir şekilde sağlık hizmeti değildir.  Söz konusu metot tıbbi ve/veya medikal bir müdahale içermeyip sağlıklı bir yaşam sürülmesini kolaylaştırabilmek için danışanlara destek sağlamaktadır.”

 

 

Sizi Arayalım

Detaylı bilgi ve randevu için bilgilerinizi bırakın sizi arayalım.


  Abrahamson Metodu Nedir  

  Abrahamson yöntemi nedir? Ehud Abrahamson tarafından bulunan, bir çok uluslararası uzak doğu metodunu bünyesinde barındıran Abrahamson metodunun temelinde Bio Enerji  gibi bir çok farklı teknik yer alır. Abrahamson metodu 40 yıldır danışanlarının hayatlarında pozitif değişiklikler yapmalarına yardımcı olmaktadır. Son derece etkili eşsiz  bir uygulamadır.

   
  • Tek Seansta yemeden duramadığınız gıdalara olan yeme arzunuzun sonlanmasında size destek olur. 
  • Tek Seansta sigarayı bırakmanıza destek olur.
  • Enerjisel temizlenme, diğer adıyla Aura terapisi yada stres terapisi ile daha pozitif olmanızı destekler.

  YÜKSEK BAŞARI

  Abrahamson Metodu ile bağımlılıktan Kurtulmasına destekleyicidir.

  TAKİP

  Bir yıl boyunca takip ve destek garantisi

  Abrahamson Metodu Nasıl Uygulanır?

  Bu yöntem alışkanlıklarımızı oluşturan reseptörlerimizin kapatılmasını ve engel olamadığımız alışkanlıklarımızın sonlanmasına destek olur. Her türlü kimyasal bağımlılıklardan kurtulmak için dünyanın bir çok yerinde uygulanmaktadır.

  Yan Etkisi Olmayan İlaçsız Doğal Arınma Yöntemi

  Abrahamson metodunu oluşturan uygulamalar dünyanın yan etkisi bulunmayan bir metottur.. İlaç yada medikal bir uygulama yapılmaz.

  Kimyasal bağımlılıklardan kurtulmak için yan etkisi olmayan tek metot!

  Sigara, Şeker, basit karbonhidrat ve gluten gibi bağımlılık yapan maddeler ile ilgili merkez noktalara müdahale edilerek kişi bağımlılıklarından ve buna bağlı davranışlarından uzaklaşılarak meydana gelen bir arınma yöntemi oluşur.

  Sigarayı Bırakmak için ara!

  Abrahamson metodunu uygulayan bugüne kadar 100 binlerce danışan bio enerji yardımıyla bağımlılıklarından uzaklaşmıştır.

  Abrahamson Metodu nedir ? Abrahason metodu Arınma Merkezlerinde çok özel bir arınma programı ile Şeker, zararlı karbonhidrat ve Gluten’e karşı isteğiniz ve iştahınız terapi sonrasında azalır.

  Beslenme süresince, çok belirgin olan çikolata, tatlılar, börek, simit, makarna, ekmek vs. karşı kayıtsızlık ve isteksizlik oluşur.

  Kullanım alanları arasında sigara bağımlılığı, engellenemeyen şeker & gluten tüketme  arzusu, alkol bağımlılığı, şeker & zararlı karbonhidrat, sigara  bağımlılığı başlıcalarıdır.

  Dünya Çapında Kabul Görmüş Metot

  Abrahamson Metodu dünya çapında; şeker, basit karbonhidrat, gluten ve sigara gibi bağımlılıkların yanı sıra, alkol, kafein, tırnak yeme, saç yolma, deri yolma, kumar ve esrar bağımlılığından kurtulma gibi daha ağır ve karışık bağımlıklardan kurtulmak için de kullanılmaktadır.

  Abrahamson Arınma Merkezleri’nde başarı ile uygulanmakta benzersiz ve doğal bir yöntemle, sigara içme dürtüsü ve bağımlılığa bağlı davranışlar azalır.

  Nikotinden iğrenme ve/veya sigaraya kayıtsızlık hissi ile çıkılır. Arınma işlemini yaptıranların çoğu ilk seansta sigarayı bırakmakta.

  Alkolü bırakmak için tıka

  GLOBAL

  Dünyada 13 merkezde uygulama

  MEMNUNİYET

  Yüzlerce başarılı tedavi ve memnun danışan