Sigarayı Bırakmak 

 

Sigarayı Bırakmak İstiyorum

Sigarayı bırakmak istiyorum diyormusunuz ? Sigarayı bırakmaya hazırmısınız ?  Sigara kullanımı; hastalıklara sebep olduğu bilimsel olarak ispat edilmiş olması gerçeğine karşı insanlar tarafından idrak edilemeyen kötü bir alışkanlıktır.

Abrahamson Metodu ile %85 Başarı Oranı

Dünyada 35 yıldır uygulanan Abrahamson metodu Türkiye’de 5 yıldır uygulanmaktadır. bu süreçte on binlerce danışan Abrahamson metodu ile sigarayı bırakmıştır. 1. seans sonunda danışanların %80 kadarı sigarayı bırakır. Yapılan takiplerde, sigaraya karşı ilgisizlik gözlemlenmiştir ayrıca bir çok danışan terapi sonrasında sigara kokusundan rahatsızlık duyduğunu hatta iğrendiğini belirtmektedir.

80’li yıllarda yapılan araştırmalar, sigara kullanımının nelere sebep olabileceğini gösterdi. Sağlığa zararlı olduğu görüldüğünde, Dünya Sağlık Örgütü sigaranın sağlığa verdiği ağır hasar konusunda farkındalığı yükseltmek için bildiri yayınladı.

Tüketilen sigara ve kullanıcı sayısını azaltmak için; sigara üreticileri, paketlerin üzerine büyük karakterlerle, sigara kullanımının sağlığımıza zarar verdiğini yazmaya mecbur kılındılar.

Kullanıcılar sigarayı bırakmayı denediklerinde, içeriğindeki zararlı maddeler nedeni ile zorlu reaksiyonlara maruz kaldılar. Sigaranın içinde bağımlılık yaratan 4000 üzerinde kimyasal bulunmaktadır. Bir çok insan, sigaranın zararlarını bilmesine rağmen içmeye devam eder. Bu istek, engellenemeyen arzı aslında beynimizin sigaraya bağımlı hale gelmesinden kaynaklanır.

Sigarayı Bırakmak Zor Değil

Artık sigarayı bırakmak istiyorum diyor musunuz ?

Öncelikle sigarayı bırakmaya hazır olmanız gerekli. Vedalaşmaya hazırmısınız ?

Günlük yaşamın içerisinde karar almak kolay olmayabilir. Nitekim bırakma esnasında yaşanan psikolojik ve fizyolojik süreçle başa çıkmak, gündelik hayatın baskısı nedeniyle zordur.

Fiziksel olarak vücudumuz bağımlıdır. Lise, askerlik, üniversite, iş hayatı, aile kurma süreci boyunca sigara vesilesi ile sürekli aldığımız tüm materyallere bağımlıdır.

Psikolojik olarak, alışılagelmiş reflekslerimiz; el hareketleri, dumanı içimize çekmek, kahve ve sigara, araç kullanırken sigara, yemekten sonra sigara…

Tüm bunlar psikolojik birer bağımlılıktır. Her bir refleks bir sonrakini tetikler ve hiç düşünmeden paketle çakmağı çıkartır, sigarayı yakar ve içmeye başlarız.

Kendimizi gece saat 02:00’de sigaramız kalmamış bir şekilde, aracın içerisinde, satın alacak bir yer ararken bulabiliriz. Sigara bir bağımlılık maddesidir, Abrahamson metodu ile bağımlılığınız sonlanabilir. Yeterki siz sigarayı bırakma kararını alın.

Bağımlılık işte budur. Artık sigarayı bırakmak istiyorum demenin geldi.

Be Positive AŞ

0212 7061710

0506 113 5655


Tek Seansta Sigarayı Bırakabilirsiniz

Tek Seansta % 85 Üzerinde Başarı Oranı,


35 Yıldır 5 Kıtada Uygulanmaktadır

Türkiye’de 5 Yıldır Uygulanmaktadır.

Bio-Enerji

Bio Enerji Kristal Terapi

Uzak Doğu Bioe Enerji metodunun Batı Metotlarıyla Birleşmesinden Oluşmuştur


1 Yıl Hizmet Garantisi

Başarınız için 1 Yıl Sizi Takip Edereriz

Sigara Bırakmak çok Kolay