Sigara Bırakma Metodu

Dünyada her yıl 7 milyon, Türkiye’de her yıl 10.000 Kişi   sigaraya bağlı hastalıklardan hayatını kaybediyor.

Geleceğinizi Değiştirebilirsiniz

Sigarayı Bırakmak İstiyorum

Sigarayı bırakmak istiyorum diyor musunuz ? Sigarayı bırakmaya hazır mısınız ?  Sigara kullanımı; hastalıklara sebep olduğu bilimsel olarak ispat edilmiş olması gerçeğine karşı insanlar tarafından idrak edilemeyen kötü bir alışkanlıktır.

Sigarayı bırakabilirsiniz.

Bilgi

Sigarayı Nasıl Bırakırım ?

Sigara bırakma metodu olan Abrahamson Metodu ile tek seansta %90 Üzerinde Başarı Oranı

Dünyada 36 yıldır uygulanan Abrahamson metodu Türkiye’de 6 yıldır uygulanmaktadır, doğal yolla sigara bırakma uygulamasıdır. Bu süreçte on binlerce danışan Abrahamson metodu ile sigarayı bırakmıştır. 1. seans sonunda danışanların %90 kadarı sigarayı bırakır. Yapılan takiplerde, sigaraya karşı ilgisizlik gözlemlenmiştir ayrıca bir çok danışan terapi sonrasında sigara kokusundan rahatsızlık duyduğunu hatta iğrendiğini belirtmektedir.

Sigarayı Nasıl Bırakırım Endişesi

80’li yıllarda yapılan araştırmalar, sigara kullanımının nelere sebep olabileceğini gösterdi. Sağlığa zararlı olduğu görüldüğünde, Dünya Sağlık Örgütü sigaranın sağlığa verdiği ağır hasar konusunda farkındalığı yükseltmek için bildiri yayınladı.

Sigarayı nasıl bırakırım Tüketilen sigara ve kullanıcı sayısını azaltmak için; sigara üreticileri, paketlerin üzerine büyük karakterlerle, sigara kullanımının sağlığımıza zarar verdiğini yazmaya mecbur kılındılar.

Kullanıcılar sigarayı bırakmayı denediklerinde, içeriğindeki zararlı maddeler nedeni ile zorlu reaksiyonlara maruz kaldılar. Sigaranın içinde bağımlılık yaratan 4000 üzerinde kimyasal bulunmaktadır. Bir çok insan, sigaranın zararlarını bilmesine rağmen içmeye devam eder. Bu istek, engellenemeyen arzı aslında beynimizin sigaraya bağımlı hale gelmesinden kaynaklanır. Sigaranın zararları farkındalığı arttırmıştır. sigara bırakma kararı gecikmesi erteleme bağımlılığını ortaya çıkartabilir.

Danışan Videoları

Sigarayı Nasıl Bırakırım ? Sigarayı Bırakmak Zor Değil

Artık sigarayı bırakmak istiyorum diyor musunuz ?

Öncelikle sigarayı bırakmaya hazır olmanız gerekli. Vedalaşmaya hazır mısınız ?

İsterseniz Günde 3 paket isterseniz günde 1 adet sigara için Sigara bırakma metodu olan Abrahamson Metoduyla bırakabilirsiniz. Sigaranın günümüzde neden olduğu hastalıkların etkisi artmaktadır. Dünyada sigaraya bağlı ölümler 1. sırada küresel bir tehdit haline gelmiştir. Acil sigara bırakma kararı, sağlığımız açısından önemlidir.

Günlük yaşamın içerisinde karar almak kolay olmayabilir. Nitekim bırakma esnasında yaşanan psikolojik ve fizyolojik süreçle başa çıkmak, gündelik hayatın baskısı nedeniyle zordur. Abrahamson metodu dünyada özel sağlık merkezleri sıralamasında önemli bir yere sahiptir. Abrahamson metodunu farklı ve başarılı olmasını sağlayan en önemli faktörleri bu şekilde sıralayabiliriz,

  • Tek seansta Sigara içme arzunuzun sonlanması
  • 1 Yıl takip ve hizmet garantisi ile sigara bırakma destek

SAĞLIĞINIZ İÇİN GELECEĞİNİZİ KORUYUN

Sigara Bırakma Programı

Sigarayı bırakmak için karar verdiyseniz, kararınızı asla ertelemeyin. Abrahamson Metodu bu süreçte sizin yanınızdadır.

Sigara Bırakma Merkezi

Sigarayı Nasıl Bırakırım

Sigarayı bırakmak için destek ekibimiz sizi takip etmekte, sürecin başarısını hızlandırmaktadır.

Abrahamson Metodu

Sağlık Sorunları

Sigaraya bağlı sağlık sorunları sürekli artmaktadır. Bütün hastalıklara yakalanma oranı sigarayla katlanır.

Sigaranın Zararları