Sigarayı bırakmak mümkün

 

Sigarayı Bırakmak Zor Değil

Öncelikle Kendinizi Hazır Hissetmeniz Gerekli

Tek Seansta Sigarayı Bırakabilirsiniz. 

36 Yıldır Dünyada Uygulanan Sigara bırakma metodu olan Abrahamson Metodu 5 Yıldır Türkiye’de Uygulanmaktadır.

Danışanlarımızın Başarı Oranı tek seansta % 90 dir. 1 Yıl boyunca takibimizde olursunuz.

 

Sigarayı Bırakmak İstiyorum

Sigarayı bırakmak istiyorum diyor musunuz ? Sigarayı bırakmaya hazır mısınız ?  Sigara kullanımı; hastalıklara sebep olduğu bilimsel olarak ispat edilmiş olması gerçeğine karşı insanlar tarafından idrak edilemeyen kötü bir alışkanlıktır.

Sigarayı bırakabilirsiniz.

Sigarayı Nasıl Bırakırım ?

Sigara bırakma metodu olan Abrahamson Metodu ile tek seansta %90 Üzerinde Başarı Oranı

Dünyada 36 yıldır uygulanan Abrahamson metodu Türkiye’de 6 yıldır uygulanmaktadır. bu süreçte on binlerce danışan Abrahamson metodu ile sigarayı bırakmıştır. 1. seans sonunda danışanların %90 kadarı sigarayı bırakır. Yapılan takiplerde, sigaraya karşı ilgisizlik gözlemlenmiştir ayrıca bir çok danışan terapi sonrasında sigara kokusundan rahatsızlık duyduğunu hatta iğrendiğini belirtmektedir.

80’li yıllarda yapılan araştırmalar, sigara kullanımının nelere sebep olabileceğini gösterdi. Sağlığa zararlı olduğu görüldüğünde, Dünya Sağlık Örgütü sigaranın sağlığa verdiği ağır hasar konusunda farkındalığı yükseltmek için bildiri yayınladı.

Sigarayı nasıl bırakırım Tüketilen sigara ve kullanıcı sayısını azaltmak için; sigara üreticileri, paketlerin üzerine büyük karakterlerle, sigara kullanımının sağlığımıza zarar verdiğini yazmaya mecbur kılındılar.

Kullanıcılar sigarayı bırakmayı denediklerinde, içeriğindeki zararlı maddeler nedeni ile zorlu reaksiyonlara maruz kaldılar. Sigaranın içinde bağımlılık yaratan 4000 üzerinde kimyasal bulunmaktadır. Bir çok insan, sigaranın zararlarını bilmesine rağmen içmeye devam eder. Bu istek, engellenemeyen arzı aslında beynimizin sigaraya bağımlı hale gelmesinden kaynaklanır.

Sigarayı Nasıl Bırakırım ? Sigarayı Bırakmak Zor Değil

 

Artık sigarayı bırakmak istiyorum diyor musunuz ?

Öncelikle sigarayı bırakmaya hazır olmanız gerekli. Vedalaşmaya hazır mısınız ?

İsterseniz Günde 3 paket isterseniz günde 1 adet sigara için Sigara bırakma metodu olan Abrahamson Metoduyla bırakabilirsiniz.

Günlük yaşamın içerisinde karar almak kolay olmayabilir. Nitekim bırakma esnasında yaşanan psikolojik ve fizyolojik süreçle başa çıkmak, gündelik hayatın baskısı nedeniyle zordur.