sağlıklı beslenme

Dünyanın 44 ülkesinde uygulanan Abrahamson metoduyla Tek seansta sigarayı bırakabilirsiniz. %90 Başarı oranı.

Sigarayı nasıl bırakırım; Abrahamson Metodu bir uzak doğu çin metodu olup bir çok tekniniğin birleşmesiye geliştirilmiştir. Bio Enerji, Kristal terapi, Akapapürsür, refleksoloji bu metotların basılarıdır. 

Bio-Enerji

 

Yüksek Hizmet Kalitesi ile Danışanlarımız 1 yıl boyunca takip ve destek kontrolümüz altında bulunurlar.

Uzman danışmanlarımızın takibinde olan danışanlarımıza 1 yıl boyunca hizmet ve takip garantisi sağlanır. 36 yılda 10 binlerce danışan abrahamson metoduyla sigarayı bırakmıştır.

Sigarayı nasıl bırakırım diye çok düşünmüştüm. Abrahamson metoduyla arkadaşımın tavsiyesiyle tanıştım, günde 3 paket sigara içiyordum. Özellikle uzman danışanlarının desteğine çok teşekkür ederim.

Müge Alçı

Abrahamson Metodu ile şirketimizde gerçekleştirdikleri bir konferansta tanıştım. Tek seansta Sigarayı bıraktım. Benden sonra 2 arkadaşım daha sigarayı bıraktı. 🙂

Cihan Toprak

Bir çok yöntem denemiştim. Tam umudumu kestiğimde Be Positive ile karşılaştım. Sigara bırakmamı sağlayan Be Positive ailesine teşekkür ederim.  

Hüseyin Akyüz

Sigarayı Nasıl Bırakırım

 

Sigarayı nasıl bırakırım sorusunu sormaya başladıysanız. Artık ilk adımı atmaya hazırsınız demektir. Herkes sigaranın zararını bilsede bu kararı vermekten korkuyor. Abrahamson Metodu bütün uzman danışmanlarıyla sizin sigarayı bırakmanızda destek olmaktan mutluluk duyacaktır.

Sigara nasıl bırakılır.. Abrahamson Metodu ile sigara içme duygunuzu tetikleyen reseptörünüz kapatılır. Bu işlem tek seansta gerçekleşir ve %90 başarı oranımız bulunmaktadır. 

Sigara nasıl bırakılır sorusunu 36 yıldır duyuyoruz, ister günde 1 adet ister 3 paket için. Bizim için önemli olan sizin bu kararı almanızdır.  

Abrahamson Metodu sigara tiryakisi bir çok tanınmış insana destek olarak onların sigarayı bırakmalarına destek olmuştur. 

 

 

Instagram has returned invalid data.

DETAYLI BİLGİ İÇİN BİZİ ARAYIN

0212 706 1710

0506 113 5655