En Başarılı Sigarayı Bırakma Yöntemleri ve Yolları

sigarayı bırakma yöntemleri

Sigarayı Bırakma Yöntemleri

Sigarayı kendi iradesi ile bırakamayanlar, sigarayı bırakma yöntemleri arayışı içine girebilirler. Abrahamson metodu, 36 Yıldır Dünya’da En başarılı sigarayı bırakma yöntemleri ve yolları üzerine faaliyet göstermektedir. Bepositive olarak en başarılı sigarayı bırakma yöntemleri ve yolları ile Abrahamson metodunun bir parçası olan bilgileri sizinle paylaşmak istedik. 

Türkiye’de 16 milyondan fazla sigara kullanıcısı bulunmakta ve bu her yıl artmakta. Ne yazık ki her yıl 120 binden fazla insanımızı sigara ve sigaraya bağlı oluşan hastalıklar yüzünden kaybediyoruz. Sigara dünyada en çok insanın yaşamını alan zarar verici bağımlılık yapıcı maddelerin başında  geliyor.

Sigarayı Bırakma Yöntemleri ve Yolları Bir Sigara bağımlısı olduğunuzu kabullenin Sigara bırakmak için en önemli aşamalardan biri de kişinin kendisinin bir bağımlı olduğunu kabul edebilmesidir. Çünkü sigara bağımlıları diğer madde bağımlıları gibi, bağımlı olduklarının farkında olmayabilir veya bunu kabul etmeyebilirler.

En başarılı sigarayı bırakama yöntemleri 

Çoğu zaman kişiler sigara bırakma için iradelerinin olduğunu ve bırakabileceklerini söylerler fakat bırakma süreci hep ertelenir. Kişiler, bir kaç kez gerçekleşen başarısız bırakma girişimleri yüzünden umutsuzluğa kapılabilirler. 

Bu yüzden kişinin bir tiryakibağımlı olduğunu kabul etmesi, gerek tanıdıkları gerekse ilgili yerlerden destek yollarına başvurabilmesi adına gereklidir. 

Sigarı Bırakma Yöntemleri içinde olan Abrahamson metodu ile sigarayı bırakabilirsiniz. En başarılı sigarayı bırakma yöntemi sıralamasında dünyanın en verimli uygulamasıdır.

Çoğu sigara bağımlısı bu tarihi sürekli erteler. Başlamak için sürekli bahaneler üretilir ve bu zaman hiç gelmeyebilir. Bu yüzden bir tarih belirlemek ve geri dönmeyin.

Abrahamson metodu 36 yıldan fazla bir süredir tüm dünyada tüm bağımlılıklardan arınmak için başarı ile kullanılan bir yöntemdir. 

Sigarayı bırakmada yöntemleri başarı oranı % 90 hiçte azımsanamayacak bir başarı oranına sahiptir. Detaylı bilgi için içeriğe göz atabilir veya bizi arayabilirsiniz. Yanılsama Sigara içenlerin bırakamama sebeplerinden biride kendi oluşturduğumuz yanılsamalardır. Sigarayı keyfi bir şey olarak görmek veya stresten kaçmak için kullanmak kendi zihninizin oluşturduğu sanrılardır.

S M6

Sigarayı Bırakmak İçin Bizi Arayın

Abrahamson metoduyla tek seansta sigarayı bırakabilirsiniz. 

Bizim için önemli olan sizin sigarayı bırakma kararınızı almanızdır. 

Hazırsanız bizi arayın. 

SM2 5 1

Sigara Keyif Vermez

Bir çok insan stresten kaçmak için sigaraya bağlanır. Ancak aslında sigara keyif verici bir madde değildir. Bağımlı olduğunuz nikotine vücudunuz ihtiyaç duyar ve yoksunluk çekersiniz sigar istemenizde bu yüzdendir. Bu tepkiye zamanla bilinçsiz olarak bazı yanılsamalar geliştiririz.Yine sigara içmediğiniz zamanlarda stres yapmanız yine bu yoksunluk yüzündendir. Sigarayı bırakma yöntemleri uygulayabilmek için sigara bırakma kararını almış olmalısınız.

SM2 2

Dünya genelinde 100.00 üzerinde danışan Abrahamson metoduyla sigarayı bırakmıştır. 

Tek Seansta % 90 başarı oranımız bulunmaktadır.

Sigarayı Bırakarak hayatınızı değiştirin

 

Zamanla yoksunluk hisi kaybolacaktır. Sigaranın aslında size hiç bir yararının olmadığını ve bunların birer yanılsama olduğunu aslında kötü kokan son derece zararlı bir madde olduğunu kendinize hatırlatın.

Tetikleme: Sigarayı bırakma aşamasında bunu tetikleyecek ortamlardan uzak durmaya çalışın. Sigarayı alkolle bağdaştırıyorsanız son derece dikkatli olmalısınız. Unutmayın tüm madde bağımlılıkları bir kereden başlar. Bırakma aşamasında bir kere içtiğiniz sigara aynı sendromları yaşamanıza neden olabilir. Sigara  içilen yerlerden uzak durmanızı özellikle tavsiye etmemiz gerekir.

Spora Başlayın Spor yapmak ciğerlerinizi açar ve nefesiniz sigara birlikte oluşan darlamaya karşı daha çabuk açılır. Nefesiniz daha hızlı düzelir ve ter atmak vücutta ki nikotini ve buna bağlı yoksunluğu daha hızlı azaltır. Sigarayı neden bırakmak istediğinizi ve size zaralarını bir kağıda yazın. Bunları daha sonra arada okuyun kendinize hatırlatın bu aşamada size yardımcı olacaktır.

Derin nefes alın ve Su için

Sigara içmek her aklınıza geldiğinde uzun uzun derin nefes alın ve bir bardak su için. Zamanla sigara istediğiniz anda su içmek beyininze rahatlatıcı bir etken yaatacaktır ve su içmenin sigara yoksunluğuna iyi geldiğine beyininz şartlanacak ve geçrktende böyle hissedeceksiniz.

Bu yüzden su içmeyi aksatmayın.Sigarayı bırakmaknız için Size yardımcı olalaım. Sigara bırakma aşamasını daha rahat ve daha başarılı geçirmek istiyorsanız ilk terapide %90 başarı oranı olan Abrahamson Metodu’nu deneyebilirsiniz..

Call Now Button