Aura Terapisi

Aura Terapisi

Aura terapi, bedenin etrafında bulunan ve enerjiyi taşıdığına inanılan “aura” adı verilen bir alanı hedefler. Bir alternatif tıp yöntemi olan aura terapisi, çakralar arasındaki dengesizlikleri gidermeyi ve enerji akışını iyileştirmeyi amaçlar.

Aura Terapisi Nedir?

Aura terapisi Enerjisel bir temizlenme olup, Abrahamson Metodu ile ileri seviyede geliştirilmiş bir uygulamadır. 
 

Aura terapisi, dünyanın bilinen en eski uzak doğu tıp metodudur. Her insanın çevresini saran kendi enerji alanı bulunmaktadır, bazen kendi kendimiz bazen dış etkenler nedeniyle enerji alanımız kirlenir, bu bize yorgunluk, umutsuzluk olarak geri dönüş yapar. Çevremizdeki insanların negatif sözleri ve davranışları ve  zaman zaman kendimizin olaylara karşı negatif tutumu Auramızı kirletmektedir. Bu uygulamabu yüzden çok faydalıdır.

Aura Terapisi: Ücretsiz WhatsApp Danışma Hattı »


Aura Temizliği Hakkında

Aura temizliği, bedenin enerji alanlarını arındırmayı ve dengelemeyi amaçlayan bir uygulamadır. Bu yöntem, negatif enerjiyi uzaklaştırmayı ve pozitif enerjiyi artırmayı hedefler. Kişinin ruh halini, zihinsel netliği ve genel iyilik halini iyileştirmeye yardımcı olabilir.

Çevremizde gerçekleşen enerjimizi olumsuz etkileyen faktörlerden arınmak için uygulanır

Örneğin: Cam düşünün, temizlenmediğinde diğer tarafı görmeniz zorlaşır, netliği azalır.  Bizimde cam gibi, enerji alanımız bulunur. Bu enerji alanımızın temizlenmesi daha pozitif, daha dingin olmamıza destek olur. 

Aura temizliği dünyada 40 yıldır uygulanan Abrahamson terapistleri tarafından gerçekleşmektedir, her bir terapi yaklaşık 1 saat sürmektedir. Aura temizliği düzenli uygulanması durumunda verimliliği artmaktadır. 1 Yıllık program olarak yada 1 seferlik olarak sunulur.

Sağlıklı düşünme, ve rahatlama yöntemlerinden biridir.Abahamson Metodu ile Aura Terapisi

Aura Temizligi
Call Now Button