Hızlı Kilo Verme

Be Positive 1

5ed0865f health 035035035035000000

 

Şeker, Zararlı Karbonhidratlar ve Gluten aç Olmasanızda Sürekli Yeme Duygusu Oluşturur

Kendinizi yorgun, ve keyifsiz hissedersiniz, kas ağrılarını tetikler, İnsülin direnci, karaciğer yağlanması, tiroid, kalp damar hastalıkları gibi bir çok hastalığı tetikler.

21deba1b balance 02n02n02n02n000000

Nasıl Kilo Verilir ?

Asıl Olan sağlıklı beslenme alışkanlığı kazanmaktır. Abrahamson Metodu zararlı gıdalara olan yeme arzunuzu sonşandırı ve aç kalmadan sağlıklı beslenme alışkanlığı kazanırsınız.

Şeker ve Gluten

 

1 Yıl Hizmet Garantisi

Sağlıklı Yaşam Koçlarımız 1 yıl boyunca size destek olur ve kaliteli yeme alışkanlığı kazanmanızı sağlar.

36 Yıldır 100 binlerce Danışan.

KALICI KİLO VEREBİLİRSİNİZ

Asıl olan sağlıklı kilo vermektir, hayatınızdan bağımlılık yaratan şeker & glutenli gıdaları çıkartırtabilirseniz. Hızla ve sağlıklı şekide kilo verebilir enerjinizi arttırıp ve sağlığınızı düzenleyebilirsiniz. Abrahamson metoduyla, yemeden duramadığınız Şeker & Zararlı Karbonhidrat yada Glutenli ürünleri canınız çekmez.

0212 706 1710

0506 113 5655

Hızlı kilo verme ve sağlıklı yeme alışkanlığı herkesin en büyük hayali.  Hızlı verdiğiniz kiloları tekrar almak istemiyor musunuz ?  Sağlıklı beslenerek daha dinç ve enerjik olmak istiyor musunuz ?

Hazırsanız hayatınızı değiştirebilirsiniz !

Abrahamson metoduyla yemeden duramadığınız Şekerli & Zararlı Karbonhidrat ve Glutenli gıdalara olan ilginiz sonlanır. Bu gıdalar sofranıza geldiği zaman yeme isteğiniz olmaz. Bu metot sizin sağlıklı beslenmenizi sağlar.

Bazı gıdalar bir çok hastalığa neden olmakta, ve size kilo aldırdığı gibi bütün enerjinizde tüketmekte. Hayatımızı karartan bu gıdaların en başında Glutenli ürünler gelmektedir. Gluten maddesi bağırsak çeperlerimize yapışmakta. Metabolizmamız bu yapışkan (gluten) maddeyi vücudunuzdan atabilmek için çok büyük oranda enerji tüketerek sizi yorgun ve aşırı kilolu olmanıza neden oluyor.

İnanın glutenli ürünler (Buğday içeren ürünler) eskiden besin şemasının en değerli en proteinli ürünü değil. Ananelerimiz zamanında üretilen o buğdaylar günümüzdeki buğdaylardan çok farklı. Günümüzde, GDO lu ve kimyasal yollarla yetiştirilmekte.  Bu yüzden buğdayın içinde bulunan gluten maddesi kat kat artmış durumda.

Bir diyetisyene giderek kilo vermeye çalışabilirsiniz ancak Şeker ve Gluten insanları bağımlı yapmakta ve kalıcı olarak şeker ve gluten düşkünlüğünüze engel olamamaktadır. Hızlı kilo verme arzusu muhakak kalıcı kilo verme ile sonuçlanmalı. 2 ay kilo verip 9 ay kilolu olacaksanız bu sizi

Şeker ve Gluten, 2. tip deiyabet hastalığı, haşimato, triod gibi hastalıkların salgın hastalık gibi yayılmasına neden olmakta.

Abrahamson metodu ile yeme alışkanlığını değiştirerek kilo verip enerjik bir hayata başlayabilirsiniz. Hızlı kilo verme kalıcı kilolara sahip olma ve sağlıklı beslenme için.

 

kilo mail 4

Yemeden duramadığınız şekerli ve zararlı karbonhidratlı gıdaları zorlanmadan hayatınızdan çıkartabilirsiniz. 

NASIL KİLO VERİLİR

1- Abrahamson Metodu ile yemeden duramadığınız Şekerli ve Zarralı Karbonhidrat ve Glutenli gıdalara olan yeme arzunuz sonlanır, bu gıdaları canınız çekmez.

2- Öğünlerinizi aç kalmadan yersiniz. Biz aç kalarak vücudun terbiye edilemeyeceğini çok iyi biliyoruz. Asıl olan aç kalmadan sağlıklı gıdalar tüketmemizdir. Abrahamson metodu size sağlıklı yeme alışkanlığı kazandırır. Nasıl Kilo Verilir diye düşünürken lütfen telaş etmeyin. Abrahamson metodu danışanların sadece kilo vermesini sağlamaz. Şekersiz ve Glutensiz beslenme alışkanlığı ile kan değerleriniz düzelir, enerjniz artar, bağırsaklarınız sağlıklı çalışır, saçınızın ve cildinizin parlaklığı artar, kas ağrılarınız geçer.

3- Abrahamson metodu ile başarı tek seansta elde edilir. Ve danışanlarımız sağlıklı beslenme alışkanlıklarını kazanabilmeleri için 1 yıl boyunca destek ekibimizin kontrolü altında olurlar.

4- İlk terapiden çok sevdiğiniz şekerli ve glutenli gıdaları canınız çekmez. Önünüze gelen bu gıdaları yeme arzunuz uyanmaz.

SAĞLIKLI BESLENME ALIŞKANLIĞI KAZANMAK VE NASIL KİLO VERİLİR SORUSUNA CEVAP ARIYORSANIZ. DOĞRU YERDESİNİZ. BİZİ ARAYARAK BİLGİ ALABİLİRSİNİZ.

 

Call Now Button