fbpx

Göbek eritme yolları

Göbek eritme yöntemi, Özellikle orta yaşlıların en büyük sıkıntılarından biri olan göbek yağları, dolayısıyla göbek eritme aslında çok da zor değil. Göbek eritme diyet programı yaparak kalıcı sonuç elde edemezsiniz. Asıl Olan Bağımlılık yaratan kilo aldıran zararlı gıdaları hayatınızdan çıkartmanız ve sağlıklı beslenme alışkanlı kazanmanızdır.  Bu yüzden Abrahamson Metodu eşsiz bir metottur. 

Göbek eritme yöntemi konusunda Abrahamson metodu da, Şeker ve Gluten’i hayatınızdan çıkartarak size yardımcı olcaktır..

Kilosuz ama yağlı bir yapıya sahip olabilirsiniz. Çok ince bir vücudunuz olabilir fakat göbek ve göğüs bölgenizde aşırı yağlanmaya maruz kalmış olabilirsiniz.

Göbek eritme yöntemi, ne yemeli ?

Kötü Gıda Seçimi: Eğer yüksek karbonhidratlı Gluten temelli, düşük proteinli ve şekerli gıdalar tüketiyorsanız Abur cuburlu ürünlere karşı engellenemeyen bir arzuya sahipseniz tatlı ürünlere hayır diyemiyorsanız göbek ve göğüs bölgesinde muhtemel yağlarınız vardır.  Göbek eritmek için şekerli ve glutenli ürünleri hayatınızdan çıkamalısınız.

Çok hızlı göbek eritme yöntemi arzusundaysanız, bunu abrahamson metoduyla gerçekleştirebilirsiniz. Yağ, vücudunuz için acil durum deposudur. Düşük kalorili diyetler alırsanız, vücudunuz öncelikle kasları yakacaktır. 

Göbek eritme yöntemi, Yağ yakmadan kilo kaybetmek size hiç bir şey kazandırmaz. Ya kilo vermeye ya da yağ yakımına konsantre olunmasında fayda var.

Doğum sonrası göbek eritme yöntemi, Abrahamson Metodu emziren anneler için uygulanan doğal bir metottur. 

Sağlıklı beslenmip egzersiz yaparsanız çok kısa sürede fit olursunuz

Göbek eritme yöntemi nasıl Olur ? Abrahamson Metodu sizin sağlığınız için bir çözümdür. Güçlenmek kas kaybını önler, kas kütlesini arttırır ve diyetinize daha iyi yapmanızı sağlar.

Eğer siz de bu durumdaysanız, Protein ve sebze ağırlıklı beslenirken basit karbonhidrat ve Şekerli ürünlerden tamamen uzak durun.  Hızlı yağ kaybedeceksiniz.

Kardiyo üzerine


Aşırı kardiyo yağ değil kaslarınızı eritecektir. Kas kaybını önlemek ve kas kütlesini artırmak için ağırlık kaldırın. Kilo almak ve kas oluşturmak için gluten ve şekersiz ve protein bazlı çok yemek yiyin.

Göbek eritme yöntemi, Kardiyo, yağ kaybı evresinde egzersize ve diyetin doğru olması durumunda fayda sağlayacaktır.

Önce kilo verin, sonra yağ kaybediniz.

Abrahamson metoduyla nasıl kilo verebileceğinizi daha detaylı bir şekilde öğrenmek isterseniz,

En hızlı göbek eritme yolları arasında olan Abrahamson Metodu için 0212 7061710  numaralı uzman danışma hatlarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Call Now Button
× WhatsApp