Göbek eritme yolları

Abrahamson Metodu

AÇ OLMASANIZDA

SÜREKLİ YEMEK İSTİYOR MUSUNUZ ?

En etkili göbek eritme diyeti ve Göbek Yağlarını Eritmek İçin Sağlıklı Beslenme Metoduna Hoş geldiniz.

1

TEK SEANS

Tek Seansta yemeden duramadığınız Şekerli ve basit karbonhidratlı gıdalara olan yeme arzunuz sonlanır. Kilo aldıran gıdaları artık canınız çekmez.

2

AÇ KALMADAN KİLO VERİN

Aç kalmadan öğünlerinizi atlamadan kilo verirsiniz.  Abrahamson Metodu sizin kalıcı kilo vermenizi sağlar.

3

1 YIL HİZMET GARANTİSİ

1 Yıl boyunca uzman danışanlarımızın kontrolünde olursunuz. Danışmanlarımız bu süreçte sizi takip eder ve destek olur.

Kilo Vermek İçin Gurme Center Sağlıklı Beslenme Portalı

Göbek eritme yöntemi

Özellikle orta yaşlıların en büyük sıkıntılarından biri olan göbek yağları. Göbek eritme aslında çok da zor değil. Diyet programı yaparak kalıcı sonuç elde edemeyebilirsiniz. Asıl Olan Bağımlılık yaratan kilo aldıran zararlı gıdaları hayatınızdan çıkartmanız ve sağlıklı beslenme alışkanlı kazanmanızdır.  Bu yüzden Abrahamson Metodu eşsiz bir metottur.

Göbek eritme yöntemi konusunda Abrahamson metodu da, Şeker ve Gluten’i  yada Şeker Zararlı Karbonhidratları hayatınızdan çıkartarak size yardımcı olcaktır.. Göbek eritmek için en etkili yöntem Abrahamson metoduyla sağlıklı beslenme alışkanlığı kazanmaktır.

Abrahamson Metodu göbek yağlarını eritme yöntemleri arasında 37 yıldır uygulanan bir metottur. 

Göbek eritme yolları sağlıklı beslenme alışkanlığı kazanılarak gerçekleşir.

Göbek eritme yöntemi ile ne yemeli ?

Kilosuz ama yağlı bir yapıya sahip olabilirsiniz. Çok ince bir vücudunuz olabilir fakat göbek ve göğüs bölgenizde aşırı yağlanmaya maruz kalmış olabilirsiniz.

Kötü Gıda Seçimi: Eğer yüksek karbonhidratlı Gluten temelli, düşük proteinli ve şekerli gıdalar tüketiyorsanız Abur cuburlu ürünlere karşı engellenemeyen bir arzuya sahipseniz tatlı ürünlere hayır diyemiyorsanız göbek ve göğüs bölgesinde muhtemel yağlarınız vardır.  Göbek eritmek için şekerli ve glutenli ürünleri hayatınızdan çıkamalısınız. Beldeki yağları eritmenin yolları Abrahamson metoduyla zorlanmadan gerçekleşir.

Çok hızlı göbek eritme yöntemi arzusundaysanız, bunu abrahamson metoduyla gerçekleştirebilirsiniz. Yağ, vücudunuz için acil durum deposudur. Düşük kalorili diyetler alırsanız, vücudunuz öncelikle kasları yakacaktır.

Doğum sonrası göbek eritmek için ne yapılmalı ?

Göbek eritme yöntemi, Yağ yakmadan kilo kaybetmek size hiç bir şey kazandırmaz. Ya kilo vermeye ya da yağ yakımına konsantre olunmasında fayda var.

Abrahamson Metodu emziren anneler için uygulanan doğal bir metottur.

Sağlıklı beslenmip egzersiz yaparsanız çok kısa sürede fit olursunuz

Göbek eritme yöntemi nasıl Olur ? Abrahamson Metodu sizin sağlığınız için bir çözümdür. Güçlenmek kas kaybını önler, kas kütlesini arttırır ve diyetinize daha iyi yapmanızı sağlar.

Eğer siz de bu durumdaysanız, Protein ve sebze ağırlıklı beslenirken basit karbonhidrat ve Şekerli ürünlerden tamamen uzak durun.  Hızlı yağ kaybedeceksiniz.

Abrahamson danışmanları, göbek ve bacak eritme kürleri ile destek olmaktadır. 

KİLOM7 2
KİLOVERM8 1

Kardiyo üzerine

Aşırı kardiyo yağ değil kaslarınızı eritecektir. Kas kaybını önlemek ve kas kütlesini artırmak için ağırlık kaldırın. Kilo almak ve kas oluşturmak için gluten ve şekersiz ve protein bazlı çok yemek yiyin. Göbek yağlarını eriten egzersizler süreci hızlandırmaktadır.

Göbek eritme yöntemi, Kardiyo, yağ kaybı evresinde egzersize ve diyetin doğru olması durumunda fayda sağlayacaktır. Göbek yağları eriten hareketler ile süreciniz desteklenir.

Önce kilo verin, sonra yağ kaybediniz.

Abrahamson metoduyla nasıl kilo verebileceğinizi daha detaylı bir şekilde öğrenmek isterseniz,

En hızlı göbek eritme yolları arasında olan Abrahamson Metodu için 0212 7061710  numaralı uzman danışma hatlarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

INSTAGRAM

Call Now Button