Abrahamson metodu ile sigarayı bırakanlar | Nasıl Yapılır?

Mucize Sigara Bırakma Yöntemi: Abrahamson Metodu

Abrahamson metodu ile sigarayı bırakanlar ne düşünüyor? Sadece tek seansta sigara bırakmayı sağlayan Abrahamson Metodu nedir?

Abrahamson metodu sigarra bırakma konusunda bir destek uygulamasıdır, tedavi değildir.

Sigara her yıl milyonlarca insanın ölümüne neden olan bir bağımlılıktır. Tütün ve tütün ürünleri bağımlılığının insan sağlığına, psikolojisine, çevreye ve ekonomiye verdiği zararlar oldukça ciddi boyutlardadır. Her yıl dünya çapında 7 milyon insan, Türkiye’de ise 10 bin kişi sigara bağımlılığı nedeniyle hayatını kaybetmektedir. Etkili sigara bırakma yöntemi olarak tanınan Abrahamson metodu, 40 yılı aşkın süredir uygulanan bir tamamlayıcı tıp tekniğidir. Bu metot ile en kolay sigara bırakma yöntemi olarak tek seansta sigara bağımlılığından kurtulmak mümkün.

Sigaradan Kurtulun 0 212 706 17 10

Abrahamson metodu ile mucize sigara bırakma yöntemi vücut için zararlı olarak nitelendirilen bağımlılıklardan kurtulmak için özel merkezler tarafından uygulanmaktadır. Bu metoda göre birey, kendisini merkez almalı ve içerisinde bulunduğu sosyo kültürel ortamdan kendisini arındırmalıdır. Vücuttaki biyoenerji sistemini merkez alan bu metot, refleksoloji, aura ve kristal terapi gibi uygulama alanlarından yararlanmaktadır. Doğu ve batı tekniklerinin senteziyle ortaya çıkan bu terapi yöntemi, Ehud Abrahamson tarafından bulunmuştur.

Ehud Abrahamson kimdir?

Sigarayı bırakmanın yollarını arayanların karşılarına çıkan en iyi sigara bırakma yöntemi Abrahamson metodudur. Abrahamson metodu tek seansta sigara içmenize neden olan arzunuz sonlandırılarak biyoenerjisel bir arınma terapisi gerçekleştirilir. Abrahamson metodu, Ehud Abrahamson tarafından oluşturulmuş, 40 yılı aşkın süredir dünyanın pek çok yerinde kimyasal bağımlılıklardan kurtulmanıza yardımcı olan, bütünsel bir uygulamadır.

Sigarayı Bırakmak için ara!

Sigara bağımlılığından kurtulmak isteyenler için eşsiz bir çözüm sunan Abrahamson metodunun kurucusu Ehud Abrahamson kimdir?

Ehud Abrahamson, aslen Güney Afrikalı, Biyoloji, Psikoloji ve Alternatif Tıp alanlarında eğitim almış spiritüel bilim insanıdır. Çocukluk dönemlerinden başlayarak yaşadığı deneyimler ve araştırmaları sonucunda keşfettiği farklı teknikler ile çalışmalar gerçekleştirmiştir. Bağımlılıkla ilgili her konuya ilgi duyan Abrahamson, hayatı boyunca bağımlılığın altında yatan sebepleri bulmak adına çeşitli uluslararası alternatif tıp araştırmaları yapmıştır. Çin tıbbını, biyoenerjiyi, kristal terapiler gibi pek çok uzak doğu ve uluslararası metodları birlikte kullanarak bağımlılıkların kaybolması alanında terapiler yapmaktadır. Abrahamson, 40 yılı aşkın sürdürdüğü şifa seanslarıyla sigara bırakma konusunda pek çok insana yardımcı olmuştur.

Mucize Yöntem Abrahamson metodu ile sigara nasıl bırakılır?

Abrahamson metodu ile sigara bağımlılığından kurtulmak, dünya üzerinde yan etkisi bulunmayan ilk ve tek yöntemdir. Abrahamson metodu ile sigaradan kurtulmanın yollarını arayan kişilere tamamlayıcı tıp teknikleri kullanılarak, biyoenerji yardımıyla vücut enerji sisteminin temizlenmesini ve dengelenmesini sağlamaya yardımcı olmaktadır. Kişinin sigara, şeker, gluten ve basit karbonhidratlar gibi bağımlılık yapan maddeler ile vücudundaki belirli noktalara müdahale edilerek bağımlılıklarından bir arınma yaşamasına yardımcı olur.

“Ehud Abrahamson, bir insanın herhangi bir kimyasal, nikotin veya şeker kullandığında beyninde bu maddeleri tanıyan reseptörlerin bulunduğunu açıklıyor.”

Beyinde kimyasalları tanıyan dopamin, serotonin, endorfin gibi bölgelerin bulunduğu bildiriyor. Ayrıca, beyinde sadece kimyasalların değil, aynı zamanda alışkanlıkların da tanımlandığını belirten Abrahamson, bunların hepsi birlikte, belli bir bölgede ve yıllar içinde gittikçe büyüyen bir enerji alanına sahip olduklarını söylüyor. Abrahamson, kişinin bu maddeleri kullanmaya devam ettikçe de reseptörler aracılığıyla bağımlılığın ortaya çıktığını belirtiyor. İnsan vücudunun çevresindeki enerji alanı olarak bilinen aurasında, bağımlılıklar için belli noktaların var olduğunu ve metodun bu noktalar aracılığıyla kişinin sigara bağımlılığından kurtulmasını sağladığını vurguluyor.

Abrahamson metodunda Çin akupunkturuna benzer bir yöntem olan akupresür ve kristal terapi uygulanarak biyoenerji temizliği gerçekleştirilmektedir. Çin tıbbındaki meridyenlerin vücuttaki fiziksel noktalarına aküpresür uygulanması sonrasında tek seansta sigara bırakmak mümkün oluyor. Beyindeki bağımlılık yapan noktaları etkilemek için hem şifa hem de biyoenerji temizliği uygulanan Abrahamson metodu dünyada sigarayı bırakmak için doğal yöntemler arasında ilk sırada yer alıyor.

Sigara bağımlılığından kurtulmanın en kolay ve en etkili yöntemi: Abrahamson metodu

Dünyanın pek çok ülkesinde otuz yılı aşkın bir süredir uygulanan Abrahamson metodunun başarı oranı oldukça yüksek. Tek seansta yüzde 80 başarı oranına sahip yöntemle terapi sırasında vücuttaki bağımlılığın yerleştiği enerji merkezleri temizlenme sürecinden geçerken, kişinin korku, stres, endişe gibi problemleri de temizleniyor. Terapiyi alan kişiler ilk arınma işleminden sonra sigarayı bırakıyor ve sigaraya karşı ilgisizlik ve tiksinti hissetmeye başlıyor.

Mucize yöntem Abrahamson metodu dünya çapında; sigara, şeker ve gluten gibi bağımlılıkların yanı sıra alkol, kafein, kumar, tırnak yeme, saç yolma, deri yolma gibi yaygın bağımlılık türlerinin tedavisinde de yaygın bir şekilde kullanılıyor.

Sigarayı bırakmak için en etkili yöntem arayışında olanların Abrahamson Metoduna, sigara bırakma merkezi İstanbul’daki Be Positive Sigara, Şeker ve Glutenden Arınma Merkezinden ulaşılabilmektedir.

15 Dakikada Sigarayı Bırak 0 212 706 17 10

Call Now Button