İstanbul Sigara Bırakma Merkezi

İstanbul Sigarayı Bırakma Merkezleri Nelerdir?

BePositive İstanbul Sigara Bırakma Merkezi ve aynı zamanda sağlıklı yaşam merkezi olarak hizmet vermektedir! Tek seansta sigara bırakma hizmeti için lütfen WhatsApp butonundan veya sigara bırakma hatımız üzerinden aşağıdaki telefona tıklayarak iletişime geçebilirisiniz:

İstanbul Sigara Bırakma Merkezi: 0 212 706 17 10

İstanbul, nüfus bakımından Türkiye’nin en kalabalık ili olarak bilinmektedir. Diğer illere oranla İstanbul’da sigara ve madde tüketim yaşı daha küçük yaşlara kadar düşmüştür. Bu nedenle de sigarayı bırakmak isteyen kişi sayısının İstanbul’da daha fazla artış gösterdiği bilinmektedir. Bu da aslına bakıldığında her geçen gün İstanbul Sigarayı Bırakma Merkezlerinin sayısının artmasını sağlamıştır.

İstanbul Sigara Bırakma Merkezi: BePositive sayısı ne kadar artış gösteriyor olsa da kişilerin bu yönde iyi bir şekilde hizmet alması çok önemlidir. Çünkü aslına bakıldığında hizmet alınacak işletme sayısı ne kadar fazla olsa da bireyler başvurdukları merkez ve polikliniklerin uyguladığı yanlış yöntemlerden kaynaklı olarak sigara bağımlılığından kolay bir şekilde kurtulamayabilmektedir.

Sigarayı Bırakma Hattı 0 212 706 17 10

İstanbul Sigarayı Bırakma Merkezleri adlı bu yazımızda sizlere sigara bağımlılığı, alkol bağımlılığı gibi madde bağımlılıklarından kurtulmanızı sağlayacak merkezler hakkında sizlere bilgi vereceğiz. Siz de yazımızı inceleyebilir ve böylece İstanbul Sigara Bırakma Merkezi hakkında bilgi alabilirsiniz.

İstanbul Sigara Bırakma Merkezi Önerileri

BePositive: Sağlıklı Yaşam Merkezi

İstanbul Sigarayı Bırakma Merkezleri dendiğinde aklınıza ilk gelmesi gereken yerlerden berisi Bepositive’dir. Bepositive de 40 yıldır dünyada kabul edilen ve 44 ülkede uygulanan bir metod olan Abrahamson Metodu ile sigarayı bırakmak mümkündür. Bunun yanı sıra kişiler abrahamson metodu ile şeker ve alkol bağımlılığı gibi bağımlılıklarından da kurtulabilmektedir. Peki nedir merkezimizde uygulanan bu Abrahamson Metodu, gelin ona da detaylı bir şekilde bakalım.

Abrahamson Metodu İle Sigarayı Bırakmak

İstanbul Sigarayı Bırakma Merkezleri arasında yer alan Bepositive’de uygulanan bir metod olan Abrahamson metodunun temellerinde Bioenerji yer alır. Bireylerin hayatında pozitif değişikliklerin yaşanmasına olanak tanıyan bu metod sayesinde şeker ve glutenli beslenme alışkanlığından, alkol bağımlılığından ve sigara bağımlılığından kurtulabilirsiniz.

İstanbul’da Sigara Bırakma Merkezi Seçimi

İstanbul Sigara Bırakma Merkezleri arasında yer alan merkez ve poliklinikleri seçerken kişilerin dikkat etmesi gereken birçok unsur bulunmaktadır. Gelin şimdi bunlara detaylı bir şekilde göz atalım:

  • İstanbul Sigarayı Bırakma merkezi seçerken kurumun kaç yıl önce kurulduğuna önem verin.
  • Sigarayı bırakma merkezinden kaç kişinin danışmanlık aldığını önemseyin.
  • Sigarayı bırakma merkezinden danışmanlık alan kişilerin yorumlarını önemseyin. Çünkü danışmanların yaptığı yorumlar ilgili merkezin başarısını ölçümlemenize olanak sağlayacaktır.
  • İstanbul sigarayı bırakma merkezlerinde uygulanan metod ve yöntemlere önem verin.
  • Danışmanlık veren kişilerin yaklaşımını ve ekollerini önemseyin.
  • Danışmanlık veren kişilerin mesleki deneyimine önem verin ve mesleki deneyimi fazla olan kişilerden yardım almaya çalışın.
  • Farklı alanlarda çalışmaları olan kurumları seçmeye özen gösterin.

Bu unsurlara önem vererek sizlerde hangi İstanbul Sigara Bırakma Merkezi arasından danışmanlık alacağınızı seçebilirsiniz. Böylece doğru ve kaliteli bir hizmet alarak sigarayı bırakma terapisi alabilir ve hayatınızı olumsuz bir şekilde etkileyen sigara bağımlılığından kolay bir şekilde kurtulabilirsiniz. İstediğiniz takdirde kurumumuz Bepositive ile iletişime geçebilir ve Abrahamson metodu sayesinde tek seansta sigara bağımlılığından kurtulabilirsiniz.

Sigara Bırakma Merkezi Randevu

Sigarayı Bırakma Merkezi istanbul avrupa adresi Beşiktaş’ta olan Bepositive’in iletişim numarası 0212 706 17 10’dur. Sizler de bu numara üzerinden 09:00 – 18:00 saatleri arasında bizimle iletişime geçebilir ve sigara bağımlılığından kurtulmak için randevu alabilirsiniz.

Beşiktaş Sigarayı Bırakma Merkezi Adresi

Avrupa yakasındaki istanbul sigarayı bırakma merkezi BePositive Beşiktaş’ta bulunmaktadır. Balmumcu, Itrı Sokağı No:24, 34349 Beşiktaş/İstanbul Bepositive’in adresidir. Sizler de randevu saatinizde bu adrese ulaşabilirsiniz. Beşiktaş merkezimizde Mecidiyeköy sigara bırakma merkezi, Şişli sigara bırakma merkezi gibi tüm Anadolu yakası bölgesi için hizmet alabilirsiniz.

Beşiktaş Sigara Bırakma Merkezi 0 212 706 17 10

Kadıköy Sigara Bırakma Merkezi

Kadıköy sigarayı bırakma merkezi Sahrayıcedid’de bulunmaktadır. Mesa Koz Plaza, Sahrayı Cedit, Atatürk Cd. No: 69, 34734 Kadıköy/İstanbul

Sizler de randevu alarak Kadıköy adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Kadıköy merkezimizde Pendik sigara bırakma merkezi, Üsküdar sigara bırakma merkezi gibi tüm Anadolu yakası bölgesi için hizmet alabilirsiniz.

Kadıköy Sigara Bırakma Merkezi 0 212 706 17 10
Call Now Button