DİYET VE DOĞRU BESLENME

sağlıklı kilo vermek

Diyet Ve Sağlıklı Beslenme

Asıl olan aç kalmadan diyet ve sağlıklı beslenmeyi bir araya getirerek yapacağınız beslenme alışkanlığıdır.

Diyet ve Doğru beslenme:

Asıl olan doğru beslenme ve sağlıklı beslenme alışkanlığını kazanmaktır. Bağımlılık yaratan şekerli & glutenli gıdaları hayatınızdan çıkartarak sağlıklı beslenme alışkanlığı kazanabilirsiniz. 

Sağlıklı beslenerek kilo vermek Asıl olan yemeden duramadığınız şekerli ve Glutenli gıdalara alan yeme ilginizin sonlanmasıdır.

ABRAHAMSON metoduyla diyet ve sağlıklı beslenme alışkanlığı bir yaşam tarzı olarak ele alınır.

Doğru beslenme programı; Uygulanan gluten ve şeker bağımlılığından arınma işlemi, öncelikle şişmanlamaya yol açan faktörleri (yemeye olan arzu ve isteği) ortadan kaldırma amaçlıdır. Neredeyse her diyet şişmanlık belirtilerine yardımcı olsa da, sadece diyet menüsü ile şişmanlığa yol açan nedenler ortadan kaldırılamaz. Zayıflamak için sağlıklı beslenme, metabolizmanızı düzenler.


diyet ve dogru beslenme

ABRAHAMSON’ da zayıflama yaklaşımı, çok özel ve doğal yollarla, öncelikle gluten (karbonhidrat) ve şeker yeme “dürtü”sünün ortadan kaldırılıp, şekerli yiyeceklere direncin arttırılması ile gerçekleşmektedir. Diyet ve Sağlıklı Beslenme kalıcı bir yapam şeklidir. Glüten ve şeker bağımlılığından kurtulmaya dayanan diyet, sonuçta doğal olarak kilo vermeye yardımcı olur. Tedaviyi izleyen ilk birkaç günden itibaren, daha odaklı ve uyanık, genel his, moral ve keyifte belirgin bir farklılık gözlenir. Saglikli beslenerek zayiflayanlar Başarılı bir diyet öncelikle beslenme ve yemek yeme alışkanlıklarında değişim yapılması ile başlar, zamanla etkinliği gözle görülür hale gelir. Kiloyu korumak, vermekten belki de daha zorlayıcı olduğundan, “ABRAHAMSON Diyeti” bağımlılıktan arınanları şeker ve glüten yeme dürtüsünden kurtardığı için, uzun süreli (yaşam boyu) etkili bir yöntemdir.

Kişiye özel diyet programı olur mu ?

 • Kişiye özel diyet takip programı olur ancak zararlı gıdaları çıkartmak kişiye özel değildir.

Zayıflama ve Doğru Beslenme

Diyet ve sağlıklı beslenme, her sağlıklı ve kontrollü zayıflamada ve istenen kiloyu korumada ana faktördür.

Diyet ve beslenme alışkanlığı; doğru zayıflama süreci, doğrudan bedenin sağlığını ve kilosunu etkileyen yeni beslenme alışkanlıklarının edinildiği bir süreçtir. Dengeli beslenerek kilo vermek için çok önemlidir.

Abrahamson Metodu Arınma Merkezleri’ndeki yaklaşım ise, doğru beslenmeye ağırlık verir, bedenin günlük ihtiyacı olan doğru besinleri seçerek bedene saygının artmasını sağlayan zihinsel değişime yardımcı olur. Arınma sürecinden geçmiş birçok kişi, ağızlarına ne attıklarına dikkat etmeye başladıklarını, bunun, bedeni ve ruhu da etkilediğini anlatıyorlar. Doğru beslenme ve beslenme alışkanlıklarının değişmesi, her uzun süreli, başarılı ve sağlıklı diyetin ön koşuludur. Eski beslenme alışkanlıklarında değişim olmadan ve doğru besin tüketimine geçilmeden uzun süre diyete dayanılamaz, böylelikle tekrar kilo alınır. Sağlıklı beslenme ve diyet, doğru beslenme alışkanlığı ile sağlanır.

Sağlıklı yemek programı oluşturmak için yapmanız gerekenler;

 • Zararlı gıdaları hayatınızdan çıkartın
 • Öğün atlamayın, kendinizi aç bırakmayın
 • Bol su için ve hareket edin

ABRAHAMSON Yöntemi ile Zayıflama

Zayıflamak için birçok diyet yöntemi vardır, Ancak diyet ve sağlıklı beslenme içeriğinde ayrışmalar oluşmaktadır. Beslenme bütünsel bir yaklaşımdır. Yediğimiz gıdaları ve kendi metabolizmamızı iyi tanımalıyız. Özellikle şeker ve zararlı karbonhidratların etkilerini, yarattığı sağlıksal sorunları iyi bilmeliyiz.

Uzun süreli, dengeli ve sağlıklı bir şekilde kilo verebilmek için akıllıca ve doğru değerlendirilmiş bir zayıflama programı gereklidir. ABRAHAMSON Arınma Merkezleri’ndeki arınma süreci ve takip eden süreçteki beslenme şekli, dengeli ve kontrollü zayıflamaya ve sağlıklı yaşam alışkanlıklarının edinilmesine yardımcı olur. Elde edilen sonuçlar da bunun ispatıdır. 38  yıldır ABRAHAMSON diyetinin başarı oranı, uygulandığı ülkelerdeki en yüksek oranlardır. Zayıflama kararı alan binlerce kişi, vermiş oldukları kiloları hala koruyorlar. 38 yıldır faaliyette olan Abrahamson ve faal olduğu ülkelerin yaşayanları için oldukça güzel bir haber ! Temiz beslenme diyeti olarak da tanımlanabilir.

Detaylı bilgi için Abrahamson Metodu’nun Türkiye’deki yetkili uygulayıcısı olan Be Positive’i arayabilir veya iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz.

Diyet beslenme listesi yerine hayatınızdan zararlı gıdaları çıkartıyor olmanız daha verimli bir alışkanlık kazandırırı.

Abrahamson Metoduyla Diyet ve Beslenme

 • Hastalıklara neden olan,
 • Kilo almamızı tetikleyen,
 • Bağımlılık yaratan

Diyet ve beslenme alışkanlığı için, Şeker, Zararlı Karbonhidratlara olan yeme arzusu sonlanır.

 • Kimyasal şeker ihtiyacı sonlanır ve doğal şeker ile beslenebilirsiniz.
 • Zararlı karbonhidratlara olan yeme arzunuz sonlanır.
 • 1 Yıl boyunca uzman danışman desteği ile diyet ve beslenme alışkanlığınız düzenlenir.
 • Abrahamson metodu bir diyet metodu değildir. Çünkü zorlanmadan ve aç kalmadan sağlıklı beslenme alışkanlığı kazanırsınız. Diyet sağlıklı beslenme sağlıklı yaşamın kaynağıdır.
[/col] [/row]
Call Now Button