AURA

Aura nedir? Renkleri

İnsanı Çevreleyen Parlak Işık Küresi: Aura

Çin’ de insanları sağlıklı tuttuğu sürece aile doktoruna maaş ödenirmiş. Kişi hastalanırsa, doktor maaşını alamazmış. Önleyici hekimlik (Aura terapisi) aslında böyle başlamış. 

Aura temizliği Abrahamson Metodu ile  geliştirilerek enerjisel bir temizlik oluşmuştur.

Stres ve baskıyı önleyerek, sağlam bir bağışıklık sistemi ile hastalıklara karşı dayanıklı olmamızı sağlayacak şekilde nasıl yaşarız ?

Toplam fiziksel aktivite; bedendeki sıvıların akışı, kalbin çalışması, böbrekler ve diğer sistemler, sinir sisteminin elektrik akımları, beynin akıl almaz faaliyetleri, insan bedeninin etrafında manyetik alan, elektrik teli veya elektrik jeneratörü etrafında oluşan elektro manyetik alana benzer elektriksel bir alan oluşturur ve işte AURA budur ! 

Aura wipe

İnsanın Aurası Ne Demektir ?

Aura Nedir?

Aura nedir ne demek ? Her canlının enerjisel alanı bulunmaktadır. Enerjisel alan teknolojinin ilerlemesiyle, Kirlian fotoğrafçılığı ile bu enerji alanları daha rahat bir şekilde görülmeye başlanmıştır.

Her canlının olduğu gibi insanlarında Aurası vardır. İnsan Aurası herkese farklılık gösterir çünkü her insanın enerjisi farklıdır. Yapılan bilimsel araştırmalar dünyamızın da bir enerjisel alanının olduğunu kanıtlamıştır. Bu enerjisel alana Van Allen Kuşağı / Van allen belt denmektedir.

Enerjisel alanlarımızın diğer adı Aura dır. 

Enerjisel alanlarımız her canlının bir parçasıdır. Yaşadığımız olumlu ve olumsuz etkiler enerjimizin kirlenmesine, yıpranmasına neden olur. 

İş hayatımızda yaşadıklarımız, Evimizde yaşananlar, TV karşısında seyrettiğimiz olumsuzluklar, ilişkilerimiz, bizleri etkiler. Trafik hatta metrobüste gidip gelirken yorulduğumuzu ve motivasyonumuzun düştüğünü  hissederiz, üzülürüz, kızgınlıklarımız, kaygılarımız, endişelerimiz bizlerin enerjisel alanının / Aura alanımızın olumsuz etkilenmesine neden olur.

Dünyadaki birçok kültürde,  resmedilmiş, bizleri çepeçevre saran parlak ışık küresi “hale”dir AURA.

AURA ‘dan kişinin sağlık durumu anlaşılabilir, bedende fiziksel olarak görülmeden önce hastalıklar yakalanabilir. 

Aura Temizligi

Aura yüksekliği nedir ?

Aura beden üzerinde bir kol boyu uzanarak vücudumuzu bir küre gibi aran enerjisel alandır.

Aura nedir nasıl görülür ?

Aura çalışarak görülebilir. Katmanlardan oluşur, ve farklı renklerden görünürlüğü olur. 

İnsan aurası nasıl güçlenir ?

Bura güçlenmesi diye bir terim yoktur ancak Auranın temizlenmesi sağlanır Aura, temizlenmesi için farklı teknikler uygulanabilir. Meditasyon, sağlıklı uyuma, sağlıklı beslenme bazılarıdır. 

İnsan Aurası

Aura görülmesi kişinin öğrenmesi ve çalışması ile gerçekleşir.

  • İnsan aurası nedir ?

İnsanın enerjisel alanıdır. 

Günümüzde bu alanın değişik kesimlerinin fotoğraflarını çekme sistemleri geliştikçe, binlerce yıldır doğal şifacıların bahsettiği şeyleri bilim de artık onaylamaktadır. Bilimsel aletler gelişip rafineleştikçe, doğruluk derecesi artmakta, resmi çekilen bölge taranarak noktasal haritalama bile yapılabilmektedir. Şaşırtıcı bir şekilde, binlerce yıl önce refleksolojinin ataları, bedenleri aynı bu şekilde ve doğrulukla tararlarmış.

  • Aurası yüksek ne demek ?

Kişinin pozitif olarak yüksek bir enerjiye sahip olduğu anlamına gelir. 

Doğal şifacılık, şifacının dokunarak bu manyetik alanı etkileyebilme yeteneği ile gerçekleşir, hatta yüksek şifa seviyelerinde dokunmadan, sadece şifa veren düşünce veya doğal enerjiyi yayarak da iyileştirmek mümkündür.

  • Aura rengi nedir

Aura rengi, enerjinin görünür olmasıdır. 

Gelecek makalelerde, alternatif tıbbın değişik alanları hakkında daha derin bilgiler sunacağız.

Bioenerji ve Aura

Aura ve bioenerji tamamen farklı şeylerdir. Aura canlının enerjisel alanını ifade ederken, bioenerji ise doğal enerji anlamına gelen hayat enerjisidir. 

Bioenerji Nedir? makalemiziden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Call Now Button