fbpx

AURA

Aura-İnsanı Çevreleyen Parlak Işık Küresi

Çin’ de insanları sağlıklı tuttuğu sürece aile doktoruna maaş ödenirmiş. Kişi hastalanırsa, doktor maaşını alamazmış. Önleyici hekimlik (alternatif tıp) aslında böyle başlamış.

Stres ve baskıyı önleyerek, sağlam bir bağışıklık sistemi ile hastalıklara karşı dayanıklı olmamızı sağlayacak şekilde nasıl yaşarız ?

Toplam fiziksel aktivite; bedendeki sıvıların akışı, kalbin çalışması, böbrekler ve diğer sistemler, sinir sisteminin elektrik akımları, beynin akıl almaz faaliyetleri, insan bedeninin etrafında manyetik alan, elektrik teli veya elektrik jeneratörü etrafında oluşan elektro manyetik alana benzer elektriksel bir alan oluşturur ve işte AURA budur ! Dünyadaki birçok kültürde, Kabala ve İncil’de bahsi geçen, resmedilmiş, bizleri çepeçevre saran parlak ışık küresi “hale”dir AURA. AURA ‘dan kişinin sağlık durumu anlaşılabilir, bedende fiziksel olarak görülmeden önce hastalıklar yakalanabilir. Günümüzde bu alanın değişik kesimlerinin fotoğraflarını çekme sistemleri geliştikçe, binlerce yıldır doğal şifacıların bahsettiği şeyleri bilim de artık onaylamaktadır. Bilimsel aletler gelişip rafineleştikçe, doğruluk derecesi artmakta, resmi çekilen bölge taranarak noktasal haritalama bile yapılabilmektedir. Şaşırtıcı bir şekilde, binlerce yıl önce refleksolojinin ataları, bedenleri aynı bu şekilde ve doğrulukla tararlarmış.

Doğal şifacılık, şifacının dokunarak bu manyetik alanı etkileyebilme yeteneği ile gerçekleşir, hatta yüksek şifa seviyelerinde dokunmadan, sadece şifa veren düşünce veya doğal enerjiyi yayarak da iyileştirmek mümkündür.

Gelecek makalelerde, alternatif tıbbın değişik alanları hakkında daha derin bilgiler sunacağız.

Call Now Button
× WhatsApp İletişim