fbpx

Abrahamson Metodu ile Şekeri Hayatınızdan Çıkartın

ABRAHAMSON METODU İLE ŞEKERİ VE GLUTENİ HAYATINIZDAN ÇIKARTABİLİRSİNİZ.

Şeker sadece obeziteye sebep olmuyor, birçok hastalığın ardında yatan gizli neden… Kanserli hücreleri besliyor, metabolizmayı yaşlandırıyor.

Daha enerjik daha fit olabilmek için…

elki biraz abartıyorum. Sonuçta, sağlık fadları - özellikle diyet fadleri - onlarca yıldır gittiler. Bazıları diğerlerinden daha değerlidir. Örneğin, Akdeniz diyetini destekleyen bir kanıt olarak sağlıklı bir seçenek olarak etkilendim. Her birimiz farklı olduğu için, "ideal diyet" her insan için aynı olmayabilir. Ancak son yıllarda glutensiz gıda hareketini çevreleyen ilgi ve coşku dikkat çekiciydi. Sadece birkaç yıl önce, nispeten az insan glutuyu duymuştu. Ve kesinlikle yakın zamanda gerçekleşen "yiyecek hareketi" değildi.

Gluten tüketiminizi sınırlandırmayı düşünüyorsanız, kesinlikle yalnız değilsiniz. Ama soru şu: Yemek yediğiniz glüteni kısıtlamak sağlığınızı iyileştirir mi? Ve kendini daha iyi hissettirecek mi? Bunu düşünmek çekici.

Gluten Nedir?
Gluten buğday, arpa ve çavdar dahil olmak üzere birçok tahılda bulunan bir proteindir. Ekmek, makarna, pizza ve tahıl gibi gıdalarda yaygındır. Gluten gerekli besinleri sağlamaz. Çölyak hastalığı olan kişiler gluteni yiyerek tetiklenen bir bağışıklık reaksiyonuna sahiptir. Glüten içeren yiyecekleri yedikleri zaman, bağırsak yollarında ve vücudun diğer kısımlarında iltihap ve hasar meydana getirirler. Mevcut tahminler, popülasyonun % 1'ine kadarının bu duruma sahip olduğunu göstermektedir. Semptomların yanı sıra inflamasyonu ortadan kaldırmak için glutensiz bir diyet gereklidir. Marketler ve restoranlar artık geleneksel yiyecekleri tat ve kalitede rakipsiz glutensiz seçenekler sunuyor; Sadece birkaç yıl önce, glutensiz bir diyet sürdürmek çok daha zordu.

Yani, belki de insanların glutensiz mantrayı kucaklayacağı bir sürpriz olmamalı. Ve sahip olduklarını kucakla. Tüketici Raporları Ulusal Araştırma Merkezi tarafından yapılan bir araştırmaya göre, Amerikalıların% 63'ü, glütensiz bir diyetin zihinsel veya fiziksel sağlığını geliştirebileceğine inanmaktadır. Ve Amerikalıların üçte bire kadarı, onların sağlığını iyileştireceği ya da hastalığı önleyeceği ümidiyle bunu tekrar ediyor.

 

ABRAHAMSON METODUYLA YEMEDEN DURAMADIĞINIZ ŞEKERLİ GLUTENLİ HAYATINIZDAN ÇIKARTABİLİRSİNİZ. 

CANINIZ ŞEKERLİ VE GLUTENLİ GIDALARI ÇEKMEMEYE BAŞLAYACAK.

 

vatan_bepositive


Abrahamson Metodu ile Şekeri Hayatınızdan Çıkartın” te bir düşünce

  1. SERKAN HURASAN diyor ki:

    merhaba ;

    şekerden kurtulmak istiyorum fakat kurtulamıyorum. Abrahamson Arınma Programını nedir bana yardımcı olabilirmisiniz?

Yorumlar kapalıdır.

Call Now Button
× WhatsApp İletişim