Sigara Bırakarak Zayıflama: Diyet Yapanlar İçin Etkili Yöntem

SİGARA BIRAK KİLO VER 2

sigara bırakarak zayıflama

Sigara bırakarak zayıflama ile kilo verebilirsiniz. Değişime Hazır mısınız ?

Sigara Bırakarak Zayıflama zor değildir, halk arasında bilinin en önemli yanlışlardan biridir. Bu yönde yapılmış br çok araştırma bulunmaktadır.

Diyet yapanlara yepyeni bir yöntem, sigarayı bırakarak zayıflama; Ülkemiz üzerinde artık her 5 kişiden 4’ü sigara içiyor. Sigara, bakkal ve marketlerde 18 yaşın altındaki çocuklara satılmazken, artık 16 yaşındaki çocukların bile elinde sigara paketleri görebiliyoruz. Üstelik sağlığa verdiği zararlar, her taraftan bağırarak anlatılırken bu durumun düşüş yaşaması gerekiyor fakat aksine; sigara kullanan kitlenin sayısı her geçen gün artış gösteriyor. Üstelik sigaranın kilo aldırdığı gibi bilimsel araştırmalar sonucu ortaya çıkan bir gerçek varken, bu gerçek göz ardı ediliyor.

Sigara Kilo Aldırırmı 

Son dönemlerde bilim adamları, dünya üzerinde yaşayan insanların büyük bir kesiminde sigara bağımlılığı gözlemledi.

Bu artışın sebebini araştırıp çözümler üretebilmek amacıyla pek çok gözlem yaptı. Bu araştırmayı yaparken sigara içen insanlarda kilo artışı yaşandığını tesbit ettiler ve araştırmayı, daha derin bir şekilde incelemeye başladılar.

Farkettikleri şey, onları bile şaşırttı. Çünkü; Amerikalı bilim insanlarının 400 kadın üzerinde 2 yıl boyunca yaptığı araştırma sonucunda görüldü ki sigara içen kadınlar, araştırmanın sonucunda yaklaşık 3 kilo almışlardı ve sigara içmeyenlerin kiloları ise sabit olarak kalıyordu. Sigara bırakarak zayıflama zor değil.

 

Bu araştırma sonucu,

Amerika’da Appetite (İştah) adı verilen bir dergide makale olarak yayınlandı. Bu makale sonucunda sigarayı bırakan insanların tepkileri çoğunlukla şunlar oldu: sigarayı bıraktım zayıfladım ya da belki inanmayacaksınız ama sigarayı bıraktım kilo verdim … Bu ve bunun gibi daha pek çok tepki alındı bu araştırmanın sonucunda. Şaşırtıcı ama gerçek. Sigara bırakarak kilo vermek bir çok açıdan size fayda sağlar.

Sigara bırakara kilo almak sizin sigarayı bırakmanıza engel olmamalı. Büyük ihtimalle bu durum “sigarayı kilo vermek için bırakmıyorum” diyenlerin hoşuna gitmeyecektir.  Fakat bilimsel veriler ortada. Yeni ve yanıltıcı bir veri çıkana kadar gerçek bu. Sizler de kendi sağlığınızı düşünün. En çok da sizi sevenlerin ve de sevdiklerinizin, sizlerin en ufak bir rahatsızlığınızda nasıl üzüleceğini bir düşünün. Size ihtiyacı olan ailenizi; eşinizi, çocuklarınızı, dostlarınızı düşünün. İç ve dış organlarınızı tamamen tahribata uğratıp, aynı zamanda cebinizi de yakan bu maddeler topluluğuna bir son verin ve yaşamayı seçin…

 

 

sigarayı bırakarak zayıflama

Abrahamson Metodu

Sigarayı bıraktığınıda kilo alacağınızı düşünmek sizi çok tehlikeli ve sağlıksız bir sürece sokar. Yapılam araştırmalar bunun gerçek olmadığını göstermektedir. Abrahamson Metodu ile Tek seansta sigara bağımlılığınız sonlanır ve 1 yıl uzman danışmanlarımızın kontrolünde olursunuz. Ayrıca kilo verme ile ilgili bizi arayarak bilgi alabilirsiniz. Yemeden duramadığınız şeker basit karbonhidrat arzunuz sonlandırabilir siniz. 

Evet, yanlış okumadınız. Sigarayı bırakarak zayıflama mümkündür. Sigara kilo aldırıyor. Üstelik verilmesi zor olan kilolar. Dilerseniz bu gerçeğe biraz daha yakından bakalım…

Call Now Button