İlaçsız Hipnozsuz Bağımlılıklardan Kurtulmak – Akşam Gazetesi Haberi

İlaç yok, hipnoz yok sadece his uyutuluyor

İlaçsız ve hipnozsuz bağımlılıklardan kurtulmak! Sigarayı bırakmak artık çok daha kolay… Çünkü dünyada en etkili yöntemlerden biri olan ve enerjiye dayalı doğal arınma yöntemi olarak tarif edilen “Abrahamson Metodu” artık Türkiye’de. Üstelik bu metot sayesinde sadece sigaradan değil, şeker bağımlılığından kurtulmak da mümkün. Detaylar haberimizde…

İlaçsız hipnozsun sigara bırakma yöntemi Abrahamson Akşam Haberi

Kendi adıyla anılan “Abrahamson Metodu” ile sigara bağımlılığını tedavi eden Ehud Abrahamson bu metodu ilk olarak kendi çevresinde uygulamış ve yıllarca da böyle devam etmiş. Amacı sadece insanlara iyilik yapmak olduğu için bunu bir iş haline getirmeyi hiç düşünmemiş. Ama sonunda onun terapisi sayesinde sigarayı bırakan bir arkadaşı, bu metodu kendisine saklamanın hata olduğuna, dünyada bu imkâna muhtaç milyonlarca insan olduğuna ve bu metot sayesinde çok daha fazla insana yardım edebileceğine ikna etmiş Abrahamson’u.

Ardından “Abrahanson Metodu” onunla birlikte kaybolmasın diye birkaç terapist yetiştirmek gerektiğine karar vermiş. Bugüne kadar da çok özel yetenekleri olan 19 terapisti eğitmiş. Yani bütün dünyada bu terapiyi uygulayabilecek sadece 19 terapist var. Şanslıyız ki artık bu metot ülkemizde de uygulanacak. Enerjiye dayalı doğal arınma yöntemi “Abrahamson Metodu”nu Türkiye’de uygulayan Be Positive Genel Koordinatörü Kerem Ulukan anlattı: AYSUN YILDIZ
aysun.yildiz@aksam.com.tr

Sigarayı Bırakmada Doğal Çözüm: Enerji Terapisi

“Sigara da diğer zararlı maddeler gibi, bir bağımlılık. Bazı insanlar kendi iradeleriyle, 30 yıl içtikten sonra bile bırakabiliyorlar ama bazıları bırakmayı çok istemelerine rağmen, bu bağımlılıktan kendi iradeleriyle kurtulmayı başaramıyorlar. Biz kendi iradesiyle bırakmayı başaramayan insanlara yardımcı oluyor, sigarayı arzu etmemelerini sağlıyoruz. 

Abrahamson Metodu, sigarayı bırakma alanında 30 yılı aşkın bir süredir lider durumdadır. Ehud Abrahamson tarafından kurulmuş olan uluslararası bir firmayız ve dünya çapında pek çok kişiyi tedavi etmekteyiz. New York, Los Angeles, Londra Almanya, Rusya, Brezilya ve şimdi de Türkiye’de artık devamlı olarak bir ofisimiz bulunmakta. Benzersiz ve tamamen doğal olan arınma işlemlerinin amacı, sigara içme isteğinizi minimize etmektir. Bu metotta hiçbir şekilde iğne, hap, enjeksiyongibi şeyler kullanılmıyor. Abrahamson Metodu, hipnoz değil bir enerji terapisi.

Abrahamson Metodu New York, Los Angeles, Londra Almanya, Rusya, Brezilya ve Türkiye’de uygulanan doğal sigara bırakma metodudur.

Metodu uygulayan terapistimiz sadece elleriyle, bazı noktalara dokunarak uyguluyor metodu ve biyoenerji, acupressure ve kristallerle vücut enerjisini çakralar ve meridyenler üzerinden dengeliyor. Vücudumuzda sigara, gluten, şeker bağımlılığı gibi alışkanlıklara sebep olan noktalara bu özel yöntemle müdahale ederek kişinin enerjisini dengeleyerek kişinin bağımlılıklarından arınmasını sağlıyor. Yurtdışında, diğer bağımlılıklardan da arınma işlemleri yapılıyor ama henüz bu Türkiye’de uygulanmıyor. 

Bir Daha Canınız Sigara Çekmeyecek!

Kimseye büyük vaatlerde bulunmak istemiyoruz. Çünkü, biz terapimize gelen kişilere, ancak yardım edebiliriz. Bireylerin üzerine düşen sorumlulukları onların yerine biz yapamayız. Biz onların sigara, şeker ve glüten’e karşı isteklerini minimize ediyoruz. Daha doğru bir tabirle, vücutlarındaki bağımlılık hissini uyutuyoruz, yok edemiyoruz. Sigaraya ve bu besinlere istek duymamalarını sağlıyoruz. Görüşmeye başladığımız kişilerin yüzde 80’inden fazlası, ilk arınma işleminden sonra sigarayı bırakıyor ve çoğunluğu nikotine karşı ilgisizlik hatta tiksinti duyduğunu ifade ediyor. Kalan yüzde 20’lik kesimin bir kısmı da, terapiye ikinci gelişinde bırakmayı başarıyor. 

İlaçsız Hipnozsuz Tüm Bağımlılıklardan Kurtulun

Sigara, gluten, şeker ve marihuana bağımlılığı gibi bir çok kimyasal bağımlılıktan kurtulabilmek bu doğal yöntem ile ilaçsız olarak mümkün hale geldi. İletişim formunu doldurarak sigarayı bırakmak için ilk adımı hemen atabilirsin!

Haber Kaynağı: https://www.aksam.com.tr

Call Now Button