Sigarasız Yaşam – Sağlıklı Yaşayın

sigarayı bıramka yöntemi

Çoğu insan bir şekilde sigaraya başlamış ve belli bir yaşa kadar bırakmayı düşünmemiş veya bunun yollarını aramasına rağmen hala içmeye de devam etmektedir. Fakat genel olarak sağlıksız olduğu bilinse de yine alışkanlığın vermiş olduğu o isteğe yenik düşüp, isteklerin sağlıksız olma durumunun önüne geçmesiyle sigara içme alışkanlıkları devam etmektedir. Sigarayı bırakmayı kafasına koymuş insanlar sadece bununla yetinip harekete geçmemektedir. Fakat bazıları vardır bunu etkili bir şekilde uygulayıp sigarasız hayata geçiş yapmaktadırlar.

Sigarasız Yaşam sizin güne daha mutlu uyanmanızı sağlar. Sabah uyandığınızda kendinizi çok daha enerjik hissedersiniz. Bütün duyularınız gelişir.

Sigarasız yaşam için yapılması gereken her şey önce kafanızda başlar. Bunun için düşünmeniz ve uygulamaya geçmeniz için gerekli şeyler şunlardır. Eğer karar verdiyseniz Abrahamson Metoduyla tek Seansta Sigaradan kurtulursunuz.

Sigarasız Yaşam için karar verdiyseniz Abrahamson Metodunu arayarak bilgi alabilirsiniz.

Gerçekten İsteyin ve Ertelemeyin

Bırakmak için istemek en iyi başlangıçtır. Bu hayata alışmak için öncelikle gerçekten bunu isteyin. Bu yolda çaba gösterin

Hayır Demesini Bilin

Bir başkası da gelip size sigara içmek için teklif etse veya ikram etse buna karşılık yenik düşmeyin ve hayır demesini bilin. Sigarayı bırakmak demek bir daha hiçbir şekilde denememektir. Israrları hiçbir zaman kabul etmeyin.

Yeni Uğraşlar Edinin

Sigara isteğinizi azaltacak onu unutturacak bir diğer etken başka bir işle uğraşmak. Bu iş bir spor olabilir veya herhangi bir aktivite.  Sigarayı bıraktıktan sonra kendinizi daha sağlıklı ve daha zinde hissedeceksiniz bu da sağlıklı yaşam için motivasyonunuzun artmasına neden olacaktır.Sportif aktivitelere olan ilgi ve isteğiniz, beslenmeniz düzeninizi hayat kalitenizi arttıracaktır.Bu çabalar tekrar sigaraya başlamanızın da önüne geçecektir..

Sigarasız yaşam için sigara içilen Ortamlarda Bulunmamaya Çalışın

Bu tip ortamlarda bulunmak tekrardan sigara içme isteğinizi harekete geçirecektir. Fakat bir noktaya kadar bunlar için çaba gösterirseniz bir zaman sonra kendinizde fark edeceksiniz ki bu tip ortamlardan siz de rahatsız olmaya başlayacaksınız.

Sigarasız yaşam sizin için hem manevi anlamda bir pozitif tutum katacak hem de maddi olarak bunun etkisini kendinizde göreceksiniz. Daha sağlıklı, daha enerjik ve zinde hissetmeye başlayacaksınız. Sigaranın vermiş olduğu kan akışını yavaşlatma durumu ve yorgunluk hissi, siz sigarayı bıraktıktan sonra giderek yok olacak aynı şekilde vücudunuzun diğer organlarında da yavaşça bir geri dönüşüm ve toparlanma gerçekleşecektir. Hem maddi açıdan da size yarar sağlayarak kendinizde tamamen yenilenmiş ve tazelenmiş hissi uyandıracaktır.

Sigarasız yaşam için bu durumdan kurtulmanız halinde bu durumun bu kadar zor olmadığını çok geçmeden anlayacaksınızdır. Kafanızda büyüttüğünüz kadar zorluk yaşamayacak ve bu durumu kolayca atlatabileceksiniz.

ABRAHAMSON METODU İLE SİGARAYI BIRAKABİLİRSİNİZ. HAZIRMISINIZ ?

TEL: 02127061710

 

Call Now Button