Şeker Yemeden Kilo Vermek Mümkün Mü?

noah silliman UUGr3txNuc unsplash
3995b2aa heartnew 03b03b03b03b000000

Abrahamson Metoduyla Yemeden Duramadığınız Şeker & Gluten Arzunuz tek seansta Sonlanır.

Bu zararlı gıdalar önünüze gelsede canınız yemek istemez.

Şeker Yemeden Kilo Vermek Münkünmü ? Şeker Yemeden sağlıklı beslenmek mümkün.  

Birçoğumuzun hayatına girmiş belki de çıkmak bilmeyen veya bizim çıkartmak istemediğimiz şeker ve şekerli besinler beslenmemizde çok önemli yer tutmaktadır. Şeker yemeden kilo vermek mümkün, Fakat bunları fazlasıyla tüketmek hem sağlığımız için birçok hastalıklara sebep olmakta hem de kilo vermek isteyenlerin önünde engel olarak durmaktadır.

Doğal Terapi ile Zayıflamak için Tıkla »

Şekerli besinlerin özelliklede basit şeker (mısır şurubundan elde edilen şeker) fazla tüketilmesi vücut içinde bazı organlara da zarar vermekte aynı zamanda çok çabuk kilo yaparak hem şeker hastalığına hem de obeziteye yol açmaktadır. Bu yüzden şeker kullanımını dengelemekte yarar vardır. En önemlisi de kilo verenler ve vermek isteyenler için şekerin nasıl ve ne ölçüde kullanılmasıdır. Fazla kiloların vücuttan atılması için beslenmenin yanında egzersizlerin de önemi büyüktür.

Kaç kilo olduğunuzun önemi yok asıl olan sağlıklı beslenme alışkanlığına adım atmanız. Öğünlerinizi atlamadan akçam öğünlerinizi saat 19.00 dan önce yaparak Abrahamson metoduyla çok rahat verirsiniz. Çünkü canınız şekerli ve çok hızlı şekere dönüşen basit karbonhidratları canınız çekmez.

eker gluten diyeti 1
bağımlılık

ŞEKERİ KESEREK KİLO VERME

Şeker bağımlılığı kilo aldırır. Spor yaparak vücutta gereksiz tutulan fazla yağ ve toksinler atılarak forma kavuşulabilir. Fakat tek başına spor veya fiziksel aktivite bunun için yeterli değildir. Bu işin yarısından çoğunu yediklerimiz oluşturur. Hızlı kilo aldıran besinleri ve en önemlisi şekeri tüketmek yapılan sporu da etkisiz hale getirebilir. Fakat spor yapmadan sadece yediklerimize de dikkat edersek bunda yine fark görebiliriz.

Hızlı kilo yapan ve şekerli besinlerin tüketimini azaltırsak da kilo verilebilir ve düzgün bir forma girilebilir. Bunun için öncelikle içinde şeker oranı fazla olan besinleri ve özellikle şekerin ta kendisi olan tatlıları da hayatımızdan çıkarmaya çalışarak kilolardan çok rahat kurtulunabilir. En azından bu tip besinleri çok nadir tüketebilirsek de kilo vermekten hiçbir şey eksilmeyecektir.

Şeker Yemeden Kilo Vermek Mümkün Şekeri kestim kilo verdim diyenler bunun apaçık örneğini teşkil etmektedir.  Şekerli ve tatlı ürünlere karşı koymak hayatınızdan uzaklaştırmak için çeşitli yol ve yöntemler denense de bağımlılık olduğu unutulmamalı. Her bağımlılık gibi destek alınmalı ve uzmanlar tarafından kişiler şekersiz beslenme konusunda desteklenerek program başarılı bir şekilde sürdürülebilmelidir.

Tek başınıza hayatınızdan çıkarmak bazıları için çok kolaymış gibi gelse de, tüm beslenmeninizden çıkarmak için bir uzman yardımınıza ihtiyacınız olabilmektedir.

Besin Oranlarına Dikkat Edilmeli

Tıka basa yemek yiyorsanız, kilo alırsınız, sağlığınız bozulur. Diğer yandan yemek yemeden uzun süre kalırsanız, yine sağlığınız olumsuz etkilenir. Hiçbir şey yemeden kilo veremezsiniz, belli bir süre sonra hayal ettiğinizden fazlasını yerken kendinizi bulursunuz.  Asıl olan bağımlılık noktanızın kapatılması ve kaliteli beslenme alışkanlığının kazanılmasıdır. Karatay diyetiyle beyaz ekmeği yememeye bilirsiniz ancak bu sürecin kalıcı olması için en önemli adım Abrahamson metoduyla şekerli ve basit karbonhidratlı gıdalara olan yeme arzunuzun kapatılmasıdır.

Kolayca Zayıflamak için Hemen Ara »

Özellikle çok yaygın olan beslenme şekillerinden biri ekmek ve ekmek yerine alternatif basit karbonhidratların tercih edilmesidir. Genetiği değişmiş buğday ekmek yemenin faydalarını iyice azaltmıştır. Az yiyorum diye düşünebilirsiniz, aç kalarak sadece sağlıksız ve geçici kilo verilir. Bu tür diyetler sizlerin ilerde verdiğiniz kiloları almanıza neden olur. 

Bu yeme alışkanlığı bir bağımlılıktır. İdeal kiloma  

ÜRÜN BARKODLARI VE ETİKETLERİNE DİKKAT EDİN

Yiyeceğiniz ürünlerin besin oranlarına dikkat ederek bile sağlıklı bir forma kavuşabilirsiniz. Tamamen şeker içermeyen ürünleri tercih etmelisiniz. Şekeri bıraktım zayıfladım demek için yapmanız gereken şey tükettiklerinize dikkat etmektir, özellikle ambalajlı paketler ve hazır gıdalarda iyi bir etiket okuyucusu olmak çok önemli.

ŞEKER YEMEDEN KİLO VERMEK MÜMKÜN

Şeker Bağımlılığı Kilo Aldırır. Zararlı alışkanlıkları ve şekeri kestiğiniz gibi bir de üzerine spor yapmak kilo verme de daha etkili bir yol olacaktır. Fazla yağ ve şeker oranının vücuttan atılmasını sağlayarak etkili bir form kazandırmaktadır. Sadece şekeri keserek kilo verenler olduğu gibi bir de spor veya fiziksel aktiviteyle uğraşılırsa iki kat etki görülecektir

Call Now Button