fbpx

BİOENERJİ NEDİR ?

İnsanoğlu binlerce yıldır, ısınmak veya yemek pişirmek için ateşi bulduğundan beri biokütle ve bioenerjiyi organik maddeden oluşan enerji- kullanmaktadır. Köken bakımından incelendiğinde bioenerji İngilizce bir kelime olup sağlık ve canlılık akımı, kozmik hayat akımı anlamına gelir. Bioenerji binlerce yıl öncesinden günümüze Dünyada kullanılan bir yöntemdir. Bioenerji vücudun enerji noktalarının dengelenmesi üzerinde temellenir.

Dünyayı incelediğimizde herşeyin bir denge üzerinde kurulduğunu görebiliriz. Vücut içerisinde sinir sisteminden kaynaklı dolaşan bir akım vardır. Var olan bu akımın oluşturduğu elektromanyetik alanın denge içinde kalması önemlidir. Bioenerji uzmanı ellerini kullanarak alıcıya dokunmadan bu dengeleme işini gerçekleştirir.

Elektromanyetik akım sadece fiziksel bedenle sınırlanmamıştır. Bu nedenle, bir bedenden diğerine akış yapılabilir. Gerçekleştirilen bu akış sadece insanla da sınırlı değildir. Tüm maddeye aktarılabilir. Buradan hareketle, vücut herhangi bir fiziksel veya zihinsel rahatsızlıkla karşılaştığında o bölgenin dengesi bozulmaktadır. Dengesi bozulan bölgeye dışarıdan bioenerji yönlendirilerek rahatsızlık giderilebilmektedir. Ancak, burada önemli bir nokta belirtilmesi gerekir ki; bioenerji seansı uygulanacak olan kişinin hazır olarak gelmesi gerekmektedir. Algılarını kapatan, kendini açmaya izin vermeyen kişiye bioenerji uzmanı yardımcı olamaz.

ABRAHAMSON METODUYLA TEK SEANSTA ŞEKER& GLUTEN VE SİGARAYI BIRAKABİLİRSİNİZ. 

 

 

 

Call Now Button
× WhatsApp İletişim