Kilo Verme Yöntemi Eskişehir

Eskişehir Kilo Verme Dünyada 36 yıldır uygulanan Abrahamson metodu 5 Yıldır İstanbul’da faaliyet gösteren en önemli Kilo Verme yöntemidir , 2018 yılında açılan Eskişehir şubesiyle sağlıklı beslenmek ve kilo vermek isteyenlere hizmet etmektedir. Önceden Ayda bir kere Eskişehir gelerek uyguladığımız Abrahamson metodunu artık daha sık ve daha fazla danışanımıza uygulayacağız. Eskişehir kilo verme terapilerimiz devam etmektedir.

Abrahamson metoduyla, yemeden duramadığınız Şekerli & Glutenli gıdalara olan yeme arzunu sonlanır. Abrahamson metodu bir diyet programı değildir. Çünlü asıl olan aç kalmak değil, sağlıksız gıdaları hayatınızdan çıkartarak kaliteli yeme alışkanlığı kazanmaktır.

Eskişehir kilo verme Şubesinde her yıl 500 üzerinde danışanın terapi olarak kilo vermesi ve sağlıklı beslenme alışkanlığı kazanarak bir çok hastalığa karşı önlemini almasını planlıyoruz.

Kilo verebilmenin ilk adımı sağlıklı beslenmedir. Sağlıklı beslenme alışkanlığı kazanmadan kilo veremez ve bir çok hastalığa karşı korumasız olursunuz.

Şekerli ve Glutenli gıdalar bağımlılık yaratmakta ve sürekli yeme duygusu yaratır. Aç olmasanızda Şeker ve Gluten içeren gıdaları yemek istersiniz. Bu önce sizin kilo almanıza neden olur daha sonrada sağlığınız bozulur.

Sizin sürekli ve dengesiz beslenmenize neden olan şey Şeker & Glutendir. Bu gıdalar bağımlılık yapmaktadır çünkü doğal değillerdir, GDO lu tohumlardan elde edilmiştirler.

Eskişehir kilo verme Şubemiz Tepebaşında faaliyetlerine başlamıştır. Özellikle Eskişehir ve bölge hastaneler ile güçlü iletişim ağı bulunan kurumumuz, bir çok hastalığa neden olan sağlıksız gıdalara karşı özellikle mücadele etmektedir.

Şeker ve Gluten terapisine katılacak danışanlarımız en az 1 hafta öncesinden arayarak randevularını oluşturmaları gerekmektedir. Abrahamson metodu Şekerli & Glutenli gıdalara olan yeme arzunuzu sonlandırır. Eğer sağlığınız için hazırsanız Genel Merkezimizi arayarak bilgi alabilir ve randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Ayrıca Abrahamson metoduyla sigarayı tek seansta bırakabilirsiniz. 

Bazı Makaleler:

Makale 1-

Haber 2

Haber 3

Haber 4 

Haber 5 

Tel:

0212 706 1710

0506 113 5655