Bioenerji Çalışması

bioenerji calismasi

Bioenerji Çalışması Nedir ?

  • Bioenerji Çalışması Nesir ? Günlük yaşamda yaşadığımız sıkıntılar, negatif durumlar, endişeler, kaygılar, korku yada 21. Yüzyılın baş düşmanı olan stresle birlikte bedenimizde bir takım rahatsızlıklar oluşmakta. Bu rahatsızlıkları başta bizi huzursuz etmesede günlük yaşamda potansiyelimizin düşmesini sağlayabilirler. Tam işlerimi bitirdim dinlenicem derken zihnimizde geleceğe yönelik soru işaretleri belirginleşmeye başlar. Yada bir çok insanın şu an yaşadığı bir durum olan uyku problemleride enerji alanımızda biriktirdiklerimizle birlikte etkilenebilir.

Enerji kelimesini günlük yaşantınızda mutlaka duymuşsunuzdur.

  • Peki nedir bu enerji ? Bio enerjiyle birlikte gerçekten çeşitli rahatsızlıklardan kurtulmak, zihinimizi daha berraklaştırmak yada bağımılıklarımızdan kurtulmak gerçekten mümkün mü ? Bioenerji nedir kısaca bahsedelim.Öncelikle bu konuyu çok basitten inceleyelim. Her şey enerjiden oluşur. Yediğimiz besinlerle vücudumuza enerjiyi alırız, yediğimiz gıdaların gelişmesi için; en büyük enerji kaynağımız olan güneş enerjisine ihtiyaç vardır. Yediklerimiz ve içtiklerimiz bu enerjinin fiziki seviyedeki örnekleridir. Beynimizde sinirler arası iletişim nöronlarda enerji ile birlikte olur. Biz insanlar enerjisel varlıklarız, düşüncelerimizin bile birer enerjisi vardır.  Bu sebeble bir çok kadim uygarlıkta ve hatta anadoluda çeşitli yaşam tecrübesi kazanmış insanların mutlaka iyi düşünün düşündükleriniz bir gün gerçek olur gibi benzer paylaşımlarını mutlaka duymuşsunuzdur. Doğuştan gelen bir takım yetenekleri olan  insanlar bedenlerinde bulunan bu enerjiyi karşı tarafa aktarabilirler. Bu aktarıma bio enerji denir. Bioenerjinin temelinde bedeni olması gerektiği gibi dengeye getirmek, çalıştırmak, iyileştirmek ve kişinin fonksiyonlarını yüzde yüze yakın kullanması amaçlanır.

Bioenerji Hakkında 

  • Bio enerji seansıyla birlikte beden kendini iyileştirmeye başlar. Kaç seans bio enerjiye ihtiyaç duyulacağı kişinin mevcut durumuna göre değişikilik göstermektedir.
  • Bugün geldiğimiz noktada, bilim enerjinin var olduğunu hatta çeşitli aletlerle bunun fotografının bile çekilebileceğini bizlere kanıtlamıştır. Bir anahtarın, elmanın, canlı ve cansız bir yaprağın ve hatta organik ve kimyasallar kullanılarak yetiştirilmiş aynı türdeki bir sebzenin bile enerji alanları, frekansları ve bizim bedenimizde yaratacağı etkiler farklıdır. Bu konuyla ilgileniyorsanız daha fazla örnek ve fotograflar için Kirlian Fotografçılığı ile ilgili araştırma yapabilirsiniz. Günlük yaşamda gerek fiziki gerekse duygu ve düşüncelerimizle bir takım enerjiler oluşturuyoruz.

Bu oluşturduğumuz enerjiler bizim Auramız da birikirler. Pozitif yada negatif birikimler bizim günlük ruh halimizi bile etkileyebilir. Bir sabah çok güzel güne başlayan kişi bir sabah çok agresif ve sinirli olarak yataktan kalkabilir.

Aynı şekilde muhteşem bir şekilde güne başlayan birisi kısa bir telefon görüşmesinden sonra zihninde negatif düşüncelerle güne devam edebilir. Örnekleri günlük yaşantımızdan çoğaltmak mümkün. Günlük yaşantınızda karşılaştığınız durumları bir düşünün. Hepsi bizimle birlikte auramız da yaşamaya başlarlar. Nasıl bu kadar kolay etkileniyoruz ? Çünkü gözümüzün algılayamadığı farklı dalga boyları olduğu gibi. Göremediğimiz farklı elektromanyetik dalgalarda auramızda belirli izler bırakırlar. Bunlar günlük olarak enerjimizin düşmesini sağlar. Bio enerji seansıyla aramızı temizlettirmek sağlıklı olan her insanın özellikle yaptırması gereken bir şeydir.

İnsanın yaratımında, belirli ses frekanslarını duyması ve renk skalalarını görmesi mümkündür. İnsanların duyusal algıları bir köpeğinki kadar kuvvetli değildir yada arının gördüğü renk skalasıyla bizim görebileceklerimiz sınırlıdır. Bizler belirli ölçekte bazı renkleri ve sesleri görüp duyabiliriz.

Doğada bulunun her şeyin enerjisi vardır. Ve günlük yaşamda farklı enerjilerle etkileşim halindeyizdir. Vücutta oluşabilecek fiziki rahatsızlıklar aslında enerjisel olarak bir takım eksiklik yada dengesizlik olduğunun habercisi olabilirler.  Bu dengesizlik bir şeyin çok fazla yada çok az olduğu ile de ilgili de olabilir. Bio enerji seansıyla birlikte bedenin dengelenmesi, böylelikle hücresel yenilenmenin artması ve bağışıklığın yeniden etkinleşmesiyle vücut kendisini iyileştirmeye başlar.  Uygulamanın ne sıklıkla yapılacağı mevcut duruma göre farklılıklar gösterebilir.

Bioenerjinin Faydaları

Peki biyoenerji seansıyla bağımlılıklardan kurtulmak mümkün müdür ? Nasıl olacak  ? Hemde tek bir seans ?

Elbette biyoenerji seansıyla bağımlılıklardan yada günlük yaşamın getirdiği endişe kaygı veya negatif düşüncelerden stres terapisiyle, Abrahamson metoduyla kurtulabilirsiniz. 37 yıldır dünyanın bir çok ülkesinde, Panama, Meksika, Kolombiya, Avrupa, Amerikanın çeşitli eyaletleri ve elbette ülkemizde 8 yıldır be+ çatısı altında uygulanmakta olan Abrahamson metoduyla tek bir seans ve %90 başarı oranıyla kurtulabilirsiniz. Kristal taşların kullanıldığı bir biyoenerji terapisiyle kişinin bağımlılık reseptörleri kapatılarak bağımlılığına karşı olan istek hissizleştirilir. Böylelikle seanstan sonra kişi bağımlılık maddesine karşı hissiz ve isteksizlikle çıkmaktadır. Elbette bir yan etkisi var oda daha sağlıklı olmak.

  • Bioenerji ile kilo verme

Abrahamson metoduyla tek seansta şekerli ve zararlı karbonhidratlı gıdalara olan yeme arzunuz sonlanır. 1 Yıl boyunca kontrolümüz altında olursunuz.

  • Bioenerji seansı sonrası

Bioerji seansı sonrası normal hayatınıza devam edebilirsiniz.

  • Bioenerji ile psikolojik tedavi

Abrahamson Metodu ile bioenerji ile psikolojik yada başka bir tıbbi uygulama yapılmaz.

  • Bioenerji ile iyileşenler

Abrahamson metoduyla sigara ve şeker ve alkol bağımlılığınız sonlanır.

  • Bioenerji ile şifa

Abrahamson Metodu tamamen sağlıklı bir uygulama olup,  Halime yada Emziren annelere rahatlıkla uygulanabilir.

  • Bioenerji terapisi

Abrahamson metoduyla gerçekleşen bioeberji terapisi dünyada 37 yıldır uygulanmaktadır.

Call Now Button