YAZA KADAR KİLO VERMEK İSTİYORUM

 

Yaza kadar kilo vermek istiyorum diyormusunuz ? Yaza kadar  daha fit ve enerjik olmayı hedefliyorsanız ,sizi aç bırakan strese soka ızdırap çektiren  diyetleri unutun.  Bunun yerine, bu yaza sağlıklı bir yeme alışkanlığı kazanarak aç kalmadan girmeye ne dersiniz ?

Hayal edin, fazla kilolarından arınmış bir yeme alışkanlığınız olacak belki daha da önemlisi sabahları yaz kış enerjik uyanacaksınız, nedeni bilinmeyen kas arılarınız son bulacak. Bütün bunlar mümkün.

Kilo verebilir ve çok daha enerjik olabilirsiniz. Yaza kadar kilo vermek istiyorum. Kilo vermeye hazırmısınız ?

Öncelikle bize neyin kilo aldırdığını ve sağlığımıza zarar verdiğini bilmeliyiz.

 

Asıl olan doğru beslenme alışkanlığı kazanmaktır. Bunun ilk yolu bağımlılık yaratan Şeker ve Gluteni  hayatınızdan çıkartmanızdır. Gluten yani buğdaylı ürünler 50 yıl önce yediğimiz buğdaylar değil. Bu ürünlerin genetikleri ile oynandığı için gluten miktarlarıda arttı ve vücudumuzun tolere edemeyeceği seviyelere geldi. Gluten ve basit şeker bir çok hastalığın kapısını araladı.

Yaza kilo vererek girmeyi planlıyorsanız size destek olabiliriz. 35 yıldır Dünyada uygulanan Abrahamson metodu 5 yıldır Türkiye’de uygulanmakta. Bu eşsiz metod sadece kilo vermenizi sağlamıyor aynı zamanda daha sağlıklı gıdalar tüketmenize neden oluyor.

Abrahamson metodu ile kilo vererek bir çok olumlu değişikliklere kapı açabileceksiniz.

  • Sağlıklı Kilo vereceksiniz
  • Sabahları daha dinç uyanacaksınız
  • Daha enerji k olacaksınız
  • Nedeni bilinmeyen kas ağrılarınız sonlanacak
  • Şişkinlik hissiniz kaybolacak

 

Yaza kadar kilo vermek istiyorum, bu nasıl mı olacak, bilimsel olarak bütün bunların nendi şeker ve gluten li gıdalar.

Hiç farkettinizmi aç olmadan bir şeyler yeme dürtünüz sürekli sizi uyarıyor. Beyniniz sürekli sizden glutenli ve şekerli ürünler istiyor. Beyin bunları sizden vücut ihtiyaç duyduğu için değil maddelere karşı bağılı olduğu için istiyor. Çünkü Şeker ve Gluten bağımlılık maddesidir.

Yaza kadar kilo vermek istiyorum diyorsanız Abrahamson metoduyla şeker ve gluteni aklınızdan çıkartabilir kilo verebilirsiniz.

KİLO VERMEYE HAZIRMIZNIZ ?

DAHA ENERJİK OLMAYA HAZIRMISINIZ ?

 

HAZIRSANIZ İLETŞİM FORMUMUZU DOLDURUP DESTEK EKİBİMİZDEN BİLGİ ALABİLİR YADA BİZİ ARAYABİLİRSİNİZ.

Be Positive AŞ

0212 7061710

0506 113 5655