Tek Seansta Sigara Bırakma

Tek seansta sigara bırakmak

Sigara içen pek çok kişi için sigarayı bırakma süreci oldukça zorlu bir deneyim olabilir. Ancak günümüzde, sigara bağımlılığından kurtulmanın farklı yöntemleri mevcuttur. Bu makalede, özellikle “Tek Seansta Sigara Bırakma” yöntemini ve bu yöntemin nasıl işlediğini inceleyeceğiz. Aynı zamanda, bioenerji metodunu da içeren Abrahamson Metodu hakkında bilgi vereceğiz ve sigarayı bırakma sürecinin ne kadar sürdüğünü ele alacağız.

Tek Seansta Sigara Bırakma Yöntemi Nedir?

Tek seansla sigara bırakma yöntemi Abrahamson Metodu, oldukça etkili ayrıca doğal bir yaklaşım olarak öne çıkar. Herhangi bir ilaç kullanımı gerektirmeyen bu metot ile tek seansta doğal çözüme ulaşabilirsiniz. Bu yöntem, kişinin bilinçaltını yeniden programlayarak sigarayı bırakma isteği oluşturur.

Abrahamson Metodu olarak da bilinen bu yöntem, bir bioenerji uzmanı eşliğinde gerçekleştirilir. Seans sırasında, kişi derin bir rahatlama haline sokulur ve sigara bağımlılığına neden olan kök nedenleri keşfeder. Bu yöntem, sigara içme isteğini sonlandırır ve kişiyi sigarayı bırakmak için motive eder. Seans sonrasında kişide sigara içme isteği tamamen tükenmiştir. Bu metot ile aslında beyindeki belirli bir alan etki altında bırakılarak sigara içme isteğine son verilir.

Kimyasal bağımlılıkların hepsi bu metot ile sonlandırılabilmektedir. Sadece sigara değil, şeker, gluten ve çeşitli uyuşturucu maddelerin bağımlılıkları kolayca sona erdirilebilmektedir.

Sigara Bırakma Seansları İşe Yarıyor mu?

Sigara bırakma seansları, pek çok kişi için etkili bir şekilde işe yarar. Ancak her birey farklıdır ve sonuçlar kişiden kişiye değişebilir. Seansların etkili olabilmesi için kişinin gerçekten sigarayı bırakmaya kararlı olması önemlidir. Ayrıca, seanslar profesyonel bir hipnoterapist veya uzman tarafından gerçekleştirilmelidir.

Bioenerji Metodu Nedir? (Abrahamson Metodu)

Abrahamson Metodu, sadece hipnozla değil aynı zamanda bioenerji metodunu da içerir. Bioenerji, yaşam enerjisi olarak da bilinen insan vücudundaki enerji akışını dengelemeyi hedefler. Sigara bağımlılığı da bu enerji akışının dengesizliği ile ilişkilendirilebilir. Bu nedenle, bioenerji yöntemi, sigarayı bırakma sürecinde enerji merkezlerini dengelemeyi amaçlar.

Bioenerji Seansı Sonrası Sigara İçilirse Ne Olur?

Bioenerji seansı sonrasında sigara içilirse, etki azalabilir veya ortadan kalkabilir. Bioenerji seansları, kişinin enerji dengesini değiştirerek sigarayı bırakma isteğini güçlendirmeyi amaçlar. Ancak sigara içme alışkanlığının yeniden başlaması, kişinin kendi isteğine ve kararlılığına bağlıdır.

Bioenerji seansı sonrası sigaraya yeniden başlama %90 oranında görülmez. Ancak sigaraya yeniden başlayanlar için 1 yıl içerisinde ücretsiz seans verilmektedir!

Sigara İçme İsteğini Ne Yok Eder?

Sigara içme isteğini azaltmanın çeşitli yolları vardır. Bioenerji ile tek seansta sigara bırakma yöntemi, bilinçaltını yeniden programlayarak bu isteği yok eder. Ayrıca, sigara içme isteğini azaltmak için derin nefes alma, spor yapma, nikotin sakızı gibi yöntemler de kullanılabilir.

Sigarayı Bırakmaya Kaç Günde Alışılır?

Sigarayı bırakmaya alışma süresi kişiden kişiye değişir. Kimi insanlar hemen sigarayı bırakırken, diğerleri için bu süre daha uzun olabilir. Ancak bırakma süreci genellikle ilk birkaç hafta içinde başlar ve sigara içme isteği zamanla azalır.

Sigara Bırakma Zorluğu Kaç Gün Sürer?

Sigara bırakma zorluğu, kişinin bağımlılık seviyesine ve bırakma yöntemine bağlı olarak değişir. İlk birkaç gün sigara içme isteği yoğun olabilir, ancak bu istek zamanla azalır. Genellikle sigara bırakma süreci birkaç hafta ile birkaç ay arasında sürer.

Genellikle 21 gün içerisinde tüm kötü alışkanlıklar yok olur. Bu süreç önemlidir.

Sigarayı Bırakmak İçin Hemen İletişime Geçin

Sigara bırakma konusunda kararlısanız veya daha fazla bilgi almak istiyorsanız, bir uzman veya hipnoterapist ile iletişime geçmek önemlidir. Size en uygun yöntemi ve destekleri sağlayacak bir profesyonelle çalışmak, sigara bağımlılığından kurtulmanıza yardımcı olabilir. İyi bir başlangıç yapmak için hemen iletişime geçin ve sigara içmeyi bırakma yolculuğuna başlayın.

Tek Seansta Sigara Bırakma Yorumları