Sigara ile Yaşamanın Verdiği Izdırap

sigarayı bırakmak eriyen yüz
Sigarayı bırakmak mümkün

Tek Seansta %90 başarı oranı

35yıldır 100 binlerde canışan Abrahamson Metoduyla sigarayı bıraktı.

sigarayı bırakma yöntemi

Abrahamson metoduyla tek seansta sigaradan kurtulabilirsiniz.

0212 7061710 – 0506 1135655 

Sigaranın Izdırabı ve Doğru Sanılan Yanlış Bilgiler

Toplumda bilinen en büyük yanlış ince sigaralardan daha az nikotin alındığı. Nasıl mı ? İnce sigaraların içerisindeki nikotin Oksijen ile birlikte daha hızlı yakıldığı için zamanla beden daha fazla nikotin ihtiyacına sahip oluyor, bu tüketilen sigara adetini zamanla arttırmaktadır. Sigaranı ızdırabı sinsice başlar

Aynı şekilde sigaranın insan bedenine bazı faydaları olduğu düşüncesinde ne yazık ki toplumda bilinen bir diğer yanlış, ne mi bunlar ? Bağırsak sistemine yardımcı olup kişilerin tuvalete daha rahat çıkmalarına destek olması yada sigaranın kişiyi daha dinç ve enerjik tuttuğu gibi… bugün 6 ila 7 yaşlarındaki çocukların bile bildiği bir gerçek varki; sigaranın insan bedenine hiçbir faydası bulunmuyor hiç bir sistemin yada organın daha iyi çalışmasını sağlamıyor! Sigaranın ızdırabı gün geçtikçe artar.

Bedeninize ve çevrenizdeki insanlara sadece ve sadece olumsuz etkileri var. Bu kimisinde KOAH ile kimisinde Nefes Darlığı, Akciğer Kanseri ile yada merdivenleri daha zor çıkıp nefes nefese kalma belirtileri ile gün yüzüne çıkabiliyor. Kişinin sigarayı bıraktıktan sonra kendini yorgun ve halsiz eskisi gibi enerjik hissetmemesinin sebebi ne mi ?

Nikotin amfitamin grubunda bulunması, tiroksin üreterek metabolizmayı hızlandırmasına olanak sağlıyor ve sigarayı bırakan insanlar toplumda bilinen en büyük ikinci yanlışıda hayatlarında uygulamaya başlıyorlar. Sigaranın kafeinle olan ilişkisi, kahve, çay yada alkol hemen bir sigara yakmalıyım, ikisi birlikte tüketilir. Kesinlikle ne kafein ve çayın nede alkolün sigara ile bir bağlantısı yok. Öncelikle bunu düşünce sistemimizde değiştirmekle işe koyulabiliriz. Sigaranın ızdırabı yaş ilerledikçe bütün vücudunuzda hissedilir.

Kişinin kendisini yorgun ve halsiz hissetmemesi adına kesinlikle günlük tükettiği kahve, çay sayısını azaltmaması gerekiyor. Niye mi ? Kafeinde aynı şekilde tiroksin üreterek metabolizmayı hızlandırdığı için.. Yapılan en büyük hata sigarayı bırakınca kişinin kahve ve çay tüketimini de bırakması yada en aza indirmesi.. buda kişinin günlük enerjisinin azalmasına ve kendini önceki günlerine göre daha halsiz hissetmesine sebebiyet veriyor. Alışkanlıklar adı altında herhangi bir davranışı tekrar edersek ki kesinlikle alışkanlıklar tekrardan oluşuyor, günün sonunda bağımlı oluyoruz.

Sigara bağımlılığından arınmak isteyenler için 30 yıldır dünyanın çeşitli ülkelerinde uygulanmakta olan Abrahamson Metodu artık Türkiyede Be+ çatısı altında Abrahamson terapistleri tarafından hizmet veriyor. Hemde %80 lik bir başarı oranı ile… Sizde sigara bağımlılığınızdan kurtulmak istiyorsanız, aramanızı tavsiye ederim. https://www.youtube.com/watch?v=hiUxp25pwGo  

 Abrahamon/be+ Sigara, Gluten ve Şekerden Arınma Merkezi0212 706 17100506 113 5655

Call Now Button