GLUTEN – ŞEKER

ŞEKER VE GLÜTEN YEME İHTİYACI BİR BAĞIMLILIKTIR !

Çoğu insan çocukluğundan itibaren her yemekten sonra şekerli tatlılar yediklerinden, yıllar içinde bu besinlere bağımlı olmaktadır. Çoğumuz “yemeklerden sonra mutlaka tatlı ihtiyacı hissediyorum” deriz ve bu arzumuzdan bir türlü vaz geçemeyiz.

Doktorların “Beyaz Zehir” olarak tanımladıkları endüstriyel şeker’in, sigaradan daha kötü bir alışkanlık olduğu, sigaradan çok uyuşturucu bağımlılığına benzediği, araştırmalar sonucunda ortaya konmuştur. Böyle görülmesinin sebebi, Şekerin, beyinde uyuşturucu ile aynı bölgeleri etkilemekte olduğunun tespit edilmiş olmasıdır. Şeker, kanseri besleyen ana maddelerden birisi olmasının yanında, obeziteden diyabete kadar bir çok zararları olan bir maddedir.

Özellikle Çölyak hastalarının tüketmemesi gereken glüten ise, insan bağırsaklarına yapışarak besinlerden faydalı maddelerin emilimine engel olan, buğday, arpa ve çavdarda bulunan bir bileşendir.

Şeker ve glüten bağımlılığından kurtulma konusunda 30 yıllık tecrübesi ile dünyanın bir çok ülkesinde başarısıyla adından söz ettiren ABRAHAMSON ARINMA MERKEZLERİ, artık Türkiye’de de insanların Şeker ve Glüten bağımlılığından kurtulmalarına yardımcı olmaktadır.

Diyetlerin çoğu şişmanlık (obezite) belirtilerinin azalmasına yardımcı olur, ancak diyet menüsü, şişmanlama nedenlerini yok etmez. Abrahamson Arınma Merkezleri’ nde uygulanan terapi ise; şeker ve glüten tüketme dürtüsünü azaltır, bu besinlere kayıtsız kalmayı sağlar!! Süreci izleyen birkaç gün içinde kişiler, daha odaklı, daha canlı olduklarını, daha az uykuya ihtiyaç duyduklarını ve genelde kendilerini daha iyi hissettiklerini ve daha neşeli olduklarını bildirirler. Abrahamson Arınma Merkezleri’ne arınmaya gelen binlerce kişi, şeker ve glüteni bırakarak başarı ile kilo vermiş ve sağlıklı bir yaşama adım atmışlardır.

AÇ DEĞİLSİNİZ AMA SÜREKLİ YMEK İSTİYOR MUSUNUZ ?

Bu hissi yaratan Şeker ve Gluten dir.


Şeker ve Gluten Birçok Hastalığa Neden Olur.

Şeker hastalığı, tiroid, kalp damar hastalıkları, kanser, gün içinde yorgunluk, kas ağrıları

Abrahamson Metodu ile Şeker ve Gluten yeme arzunuz sonlanır.

Amacımız Sağlıklı Beslenme Alışkanlığı Kazandırmaktır.


Sağlıklı Beslenme Alışkanlığı Sağlarız, 1 yıl Destek Garantisi

Destek ekibimizin düzenli oalrak takibi olursunuz. Bu süreçte herzaman yanındayız.