Şeker ve Zararlı Karbonhidratlar

Abrahamson Metodu kimyasal şeker ve zararlı karbonhidratlara olan yeme arzunuzu sonlandırarak sağlıklı beslenme alışkanlığı kazandırır.

Sağlıklı Kilo Verin

Sizi Arayalım

Detaylı bilgi ve randevu için bilgilerinizi bırakın sizi arayalım.

  Şeker ve Zararlı Karbonhidratlar

  Sizi Arayalım

  Detaylı bilgi ve randevu için bilgilerinizi bırakın sizi arayalım.

   ZORLANMADAN ŞEKER-KARBONHİDRATI
   HAYATINIZDAN ÇIKARTIN

   Bu bir diyet programı değil, zorlanmadan sağlıklı beslenme alışkanlığı kazanmanızı sağlayan bir bütünsel uygulamadır. Bağışıklık sisteminizi güçlendirir, fazla kilolarınızı verirsiniz, ve kalıcı sağlıklı beslenme alışkanlığı kazanırsınız. 

   Şeker ve Karbonhidratı Bırakmak İçin Yapılması Gerekenler

   YEME ARZUNUZ SONLANIR

   Tek seansta Şekerli & Zararlı karbonhidratlı gıdalara olan yeme arzunuz son bulur. İlk hafta ödem gider, enerjiniz artar ve metabolizmanız hızlanır.

   SAĞLIKLI BESLENME ALIŞKANLIĞI

   Abrahamson metoduyla sağlıklı beslenme alışkanlığı kazanırsınız. Önemli olan bağımlılık yaratan, zararlı gıdaları hayatınızdan çıkartmak.

   1 YIL HİZMET GARANTİSİ

   1 yıl boyunca uzman danışmanlarımızın kontrolünde olursunuz.

   Şeker, Karbonhidrat Kilo Aldırıyor

   Şeker Karbonhidrat Diyeti

   Şeker bir bağımlılık maddesidir. Kan şekerinizi yükseltir, sürekli yeme arzusu yaratır. Şeker ve Karbonhidrat temelli beslenme kilo olmanıza ve kan değerlerinizin bozulmasına neden olur.

   Zorlanmadan Kilo Verin

   Abrahamson metoduyla şekerli gıdalara olan yeme arzunuz Tek seansta sonlanır. Canınız Şekerli gıdaları çekmez. Sıkıcı ve yorucu diyet yapmazsınız.

   Abrahamson Metodu

   Abrahamson metodu Ehud Abrahamson tarafından geliştirilmiştir. Bio Enerji ve farklı teknikleri barındırır. 36 Yıldır dünyanın bir çok ülkesinde uygulanmaktadır.

   DANIŞANLARIMIZDAN

   “56 Yaşındayım, Ekmek, makarna gibi gıdalara aşırı derecede düşkündüm, Aç olmasamda canım çekiyordu ve aburcubur yiyordum. Sofrada kalan bütün simiti bitirmeden masadan kalkamıyordum. 2016 yılında Abrahamson metodu sonrasında  canım bu gıdaları çekmemeye başladı. İdeal kiloma ulaştım, bağırsak sorunlarım çözüldü, kendimi çook daha enerjik hissetmeye başladım. Bu süreçte beni sürekli arayan bilgi veren destek ekibine çok teşekkür ederim. ”

   “46 yaşındayım. Özellikle şekerli gıdaları yemeden duramıyordum, işte çekmecemde çikolata stoğum vardı, Akşamları televizyon izlerken sürekli bir şeyler yemek istiyordum. Bu yüzden kilo hızla arttı, diyabet hastası olduğumu öğrendim. Abrahamson metodu ile 2017 yılında tanıştım önce tereddütlerim vardı ancak, ilk terapiden sonra yeme arzum bitti. 1 ay sonra şeker seviyem normal değerlere geldi. Abrahamson Metodu hayatımı değiştirdi.   “

   “Abrahamson Metoduyla tanışmadan önce bir çok diyetisyene gitmiştim, ilk önce kilo veriyordum ancak bir süre sonra çok hızlı bir şekilde kiloları geri alıyordum. Şekere ve zararlı karbonhidratlara bağımlı olduğumu farkettim. 1 yıldır kilom kontrol altında daha önemlisi, doktorum şeker ilaçlarımı kesti, gözlerim bile daha iyi görüyor. Beni sürekli arayan destek olan destek ekibine ve Abrahamson metoduna sağlığımı borçluyom. ”

   “Ben 49 yaşındayım, Çikolataya ve pizzaya aşırı düşkündüm. Ancak fazla kilolu değilim. Tiroid ve şeker hastasıyım, gün içinde kendimi sürekli yorgun hissediyordum. Abrahamson metodundan sonra yeme alışkanlığım tamamen değişti. Enerjim arttı, kendimi mutlu hissediyorum. Abrahamson Ailesine teşekkür ederim. ”