SİGARAYI BIRAKMAYA HAZIR MISINIZ ?

35 yıldır danışanlarımızın Sigarayı Bırakmasına destek olmaktayız. Sigarayı Tek Seansta Bırakabilirsiniz.

Tek Seansta %90 Başarı Oranı

1 Yıl Takip ve hizmet garantisi

 

  • İletişim bilgilerinizi bırakın sizi arayalım.

 

Görüşleriniz

 

 

Referans Yorumları

 

“10 yıldan fazla bir süredir sigara içiyorum ve bırakmaya çalışmanın, biraz başarılı olacağımın sonsuz döngüsünden geçiyorum ve daha sonra onlar çok güçlüydü çünkü tekrar özlemlerime teslim oldum. Abrahamson Metodunu denedikten sonra sigaraya olan arzum azaldı ve sigaradan uzaklaşıp onları geride bırakabildim! ”

 

“Tedavimden önce, iyi alışkanlıklar ve yeni hayatımla tutarlı olup olmayacağımı görmek için gergindim, ama dürüst olmak gerekirse, zihnim farklı bir yerdeydi. İlk seansımdan sonra, alıştığım aynı dürtü ve istek duymadım ve bu süreci çok kolay hale getirdi! “

 

“Stresle biraz etkili bir şekilde başa çıkabileceğimi düşünürdüm, ancak vücudumda çok fazla hayal kırıklığı, endişe ve gerginlik olduğunu fark etmemiştim. Abrahamson Center ReBoot’u yaparken, hem zihinsel hem de fiziksel olarak bir ağırlık kaldırıldığını hissettim. Stresli durumların tümü bedenime ve aklıma zarar vermeden önce, eskiden olduğum kişiye geri döndüğümü hissediyorum. ”

 

“Tüm tatlılara, makarnalara, ekmeğe süper bağımlıydım … Bütün diyetlerim başarısız oldu çünkü dürtü hissetmeye devam ettim ve günah işledim. Tedaviyi yaptım ve hiçbir şey koklamıyor gibiydim. Önümde tatlılar olabilir ve dürtü hissetmiyorum ”

 

Metodumuz Nasıl Çalışıyor?

Doğal yöntemimiz, sigara içme veya şeker ve glüten yeme dürtüsü oluşturan alıcıları devre dışı bırakır.


Bir detoksifikasyon başlatmak için vücudunuzdaki kimyasalları elimine etmek için metabolizmanız hızlanacaktır.


Uzak Doğu Bio Enerji ve Batı Metorlarının Sentezi.


Enerjik setinizi dengeliyoruz ve kimyasal seviye de dahil olmak üzere her seviyedeki desen ve alışkanlıkları temizlemenize ve silmenize yardımcı oluyoruz.


 

Danışan Geri Bildirimleri Başlığı

Bir huzur ve sükunet hali yaşamak.
Yenilenen enerji.
Beden, zihin, duygular ve ruh arasındaki uyum.


Daha iyi bir ruh hali içinde olmak.
Odaklanmış olması.
Uykusuzluk, migren, ilgisizlik veya üzüntü gibi sorunları hafifletebilir.