Diyetsiz Kilo Verme

 

Şekerli ve Glutenli gıdalar bağımlılık yaratır yemeden duramazsınız. Kalıcı ve sağlıklı kilo vermenin tek yolu bağımlılık yaratan Şeker ve Gluteni hayatınızdan çıkartmasıdır.

Abrahamson metodu ile şeker & glutene olan düşkünlüğünüz son bulur.

0212 7061710 – 0506 1135655 

 

Diyetsiz kilo verme : Kilo vermemize engel olan en önemli neden, bazı gıda ürünleri bünyemizde bağımlılığa neden olmasıdır. Bağımlılık yaratan iki ana gıda Şeker ve Glutendir. Asıl olan bu gıdalara olan bağımlılığımızın sonlanmasıdır. Diyetsiz kilo verme ulaşılması gereken amaç olması gereklidir. Abrahamson metodu bu yüzden eşsiz bir çalışmadır. Bağımlılık yaratan gıdalara olan arzunuz sonlanır ve diyet yapmadan kaliteli yeme alışkanlığı kazanırsınız.

Şekersiz yaşam sürecinde, en sevilen, en aranılan özellikle kadınların vazgeçemedi gıdaların başında gelen tatlıların sadece fiziğimize zarar vermiyor. Diyetsiz kilo vermek sağlıklı veye alışkanlık kazanmayla olur. Şekersiz yaşam ile  kilo ver beslenmenin bir çok faydası var. Şekersiz beslenme ve şeker bağımlılığından arınma sonrasında şekerli gıdalardan  uzak durarak sağlıklı yaşam için ilk adımı atabilirsiniz.

Şekersiz yaşam da hayatınızda şekeri çıkardığınızda sağlığınız ile ilgili birçok şeyin olumlu yönde değiştiğine de şahit olacaksınız. Diyetsiz kilo verebilmek için engellenemeyen yeme isteğini oluşturan, bağımlılık yaratan şekere & Gluten hayatınızdan çıkartılmalıdır.

Abrahamson metodu ile engellenemeyen şeker ve gluten arzularınızı engelleyebilirsiniz.

Şekersiz Beslenme Faydaları Nelerdir?

 

 • Diyetsiz kilo verme ile  ilk olarak eskiye oranla çok daha kolay kilo verebildiğinizi fark edeceksiniz. Sağlıklı ve fit bir vücuda sahip olmayı kim istemez ki. Göbek ve basen bölgesinde bulunan yağların erimesi ile artık bol tişörtlerin altına saklanmak zorunda kalmayacaksınız.
 • Vücudunuzda biriken ödemlerden kurtulmanız artık çok daha kolay olacak. Şekerden destek alamayan ödemler zamanla vücudunuzu terk edecek.
 • Bağışıklık sisteminizin güçlendiğini fark edeceksiniz. Böylece artık sık sık hastalanmayacaksınız.
 • Düzensiz olan hormon dengeniz düzelerek normal hormon seviyesine kavuşacak. Şekerin gitmesi ile organlarınız sağlıklı çalışacağından, hormon seviyeniz de normal seviyeye gelir.
 • Şekersiz yaşam uyku düzeniniz düzelir. Fazla şeker tüketimi sonucunda alınan kilolar uyku düzenini bozar. Sadece şekeri hayatınızdan çıkartarak fazla kilolarınızdan kurtulabilirsiniz ve olmanız gereken kilo seviyesine inerek sağlıklı uyku düzenine kavuşabilirsiniz.
 • Psikolojik olarak kendinizi daha iyi ve zind hissetmeye başlarsınız. Sıkça hastalanmak, kilo almak, vücudumuzda ki organların sağlıklı çalışmaması gibi nedenler psikolojimizi olumsuz yönde etkileyerek hayatımızı kabusa çevirebilir. Şeker tüketimini bırakarak sağlıklı bir yaşama geçiş yaptığınızda, düzelen sağlığınız ile birlikte kendinizi daha iyi hissetmeye başladığınızı fark edeceksiniz.
 • Hastalıklara yakalanma risk oranınız azalır. Diyabet, obezite, kanser, alzheimer, hipertansiyon gibi kronik hastalıklar ile karşılaşma riskinizi en aza indirirsiniz.
 • Kabızlık ya da ishal gibi bağırsak sorunlarınızın geçtiğini fark edeceksiniz.

Şeker Tüketiminin Diğer Zararları;

 • Şeker tüketimi yaşlanmayı hızlandırır.
 • Kanda bulunan E vitamini seviyesini azaltır.
 • DNA yapısında bozulmalara neden olabilir.
 • Fazla şeker tüketimi dişlerin hızlı bir şekilde çürümelerine neden olur.
 • Yaşın ilerlemesi ile görme eyleminin daha zayıf hale gelmesini sağlar.
 • Vücutta bulunan kalsiyum ve magnezyumun emilimini zorlaştırır.

Diyetsiz kilo verme yolunda siz de şekeri hayatınızdan çıkartarak, yaşayabileceğiniz birçok sağlık sorunun önüne geçebilirsiniz. Şekersiz yaşam alışkanlığınız sayesinde daha sağlıklı ve uzun bir ömre sahip olabilirsiniz.

Gurme Center Şekersiz ve glutensiz ürünlere ulaşabileceğiniz bir sayfadır.

 

 

RANDEVU

0212 706 1710

0506 113 5655

× WhatsApp İletişim