Sağlıklı Kilo Verme

Tek Seansta yemeden duramadığınız gıdalara olan yeme arzunuz sonlanır.
1 yıl boyunca takip garantisi.
Tek Seansta %90 başarı oranı

Sizi Arayalım

Detaylı bilgi ve randevu için bilgilerinizi bırakın sizi arayalım.

  Sağlıklı Kilo Verme

  Tek Seansta yemeden duramadığınız gıdalara olan yeme arzunuz sonlanır.
  1 yıl boyunca takip garantisi.
  Tek Seansta %90 başarı oranı

  Sizi Arayalım

  Detaylı bilgi ve randevu için bilgilerinizi bırakın sizi arayalım.

   Zorlanmadan Kilo Verebilirsiniz

   Zorlanmadan

   Yemeden Duramadığınız şekerli ve basit karbonhidratlı gıdalara olan yeme arzunuz tek seansta sonlanır.

   Bir detoksifikasyon sağlanır ve metabolizmanız hızlanır.

   Aç Kalmadan

   Aç kalmadan, öğün atlamadan, Sağlıklı beslenme alışkanlığı kazanırsınız.

   Doğal yöntemimiz ile  şekerli ve basit karbonhidratlı gıdalara olan yeme dürtüsünü oluşturan reseptörler devre dışı bırakır.

   Sağlığınız için

   Sağlığınızı korumak için Abrahamson Metodu ile bağışıklık sisteminiz güçlenir. 

   Zorlamadan Kilo verebilirsiniz.

   1 YIL HİZMET GARANTİSİ

   Abrahamson Metodu ile yemeden duramadığınız şekerli gıdalata olan yeme arzunuz sonlanır. 1 Yıl boyunca uzman danışmanlarımızın kontrolünde olursunuz.

   DANIŞANLARIMIZDAN

   “56 Yaşındayım, Ekmek, makarna gibi gıdalara aşırı derecede düşkündüm, Aç olmasamda canım çekiyordu ve aburcubur yiyordum. Sofrada kalan bütün simiti bitirmeden masadan kalkamıyordum. 2016 yılında Abrahamson metodu sonrasında  canım bu gıdaları çekmemeye başladı. İdeal kiloma ulaştım, bağırsak sorunlarım çözüldü, kendimi çook daha enerjik hissetmeye başladım. Bu süreçte beni sürekli arayan bilgi veren destek ekibine çok teşekkür ederim. ”

   “46 yaşındayım. Özellikle şekerli gıdaları yemeden duramıyordum, işte çekmecemde çikolata stoğum vardı, Akşamları televizyon izlerken sürekli bir şeyler yemek istiyordum. Bu yüzden kilo hızla arttı, diyabet hastası olduğumu öğrendim. Abrahamson metodu ile 2017 yılında tanıştım önce tereddütlerim vardı ancak, ilk terapiden sonra yeme arzum bitti. 1 ay sonra şeker seviyem normal değerlere geldi. Abrahamson Metodu hayatımı değiştirdi.   “

   “Abrahamson Metoduyla tanışmadan önce bir çok diyetisyene gitmiştim, ilk önce kilo veriyordum ancak bir süre sonra çok hızlı bir şekilde kiloları geri alıyordum. Şekere ve zararlı karbonhidratlara bağımlı olduğumu farkettim. 1 yıldır kilom kontrol altında daha önemlisi, doktorum şeker ilaçlarımı kesti, gözlerim bile daha iyi görüyor. Beni sürekli arayan destek olan destek ekibine ve Abrahamson metoduna sağlığımı borçluyum. Sağlıklı Kilo verme diyeti ile alışkanlıklarım değişti.

   “Ben 49 yaşındayım, Sağlıklı kilo verme sıkıntısı yaşıyordum. Çikolataya ve pizzaya aşırı düşkündüm. Ancak fazla kilolu değilim. Tiroid ve şeker hastasıyım, gün içinde kendimi sürekli yorgun hissediyordum. Abrahamson metodundan sonra yeme alışkanlığım tamamen değişti. Enerjim arttı, kendimi mutlu hissediyorum. Abrahamson Ailesine teşekkür ederim. ”