Alkol Bırakma Terapisi

3 seansta alkolü bırakabilirsiniz.
1 yıl boyunca takip garantisi.

Sizi Arayalım

Detaylı bilgi ve randevu için bilgilerinizi bırakın sizi arayalım.

  Doğal yöntemimiz ile, alkol, sigara içme veya şeker ve glüten yeme dürtüsü oluşturan alıcıları devre dışı bırakır.

  Bir detoksifikasyon başlatmak için vücudunuzdaki kimyasalları elimine etmek için metabolizmanız hızlanacaktır.

  Uzak Doğu Bio Enerji ve Batı Metorlarının Sentezi. Alkol bırakma yöntemleri Uygulaması

  Enerjik setinizi dengeliyoruz ve kimyasal seviye de dahil olmak üzere her seviyedeki alışkanlıkları temizlemenize ve silmenize yardımcı oluyoruz.

  DANIŞANLARIMIZDAN

  “58 Yaşındayım, Her akşam düzenli olarak alkol almaktaydım. Benim için rutine girmişti. Alkol bırakma sendromum vardı. Durumumu anlamam aslında bir anda gerçekleşti. Bırakma kararını bir anda aldım, Abrahamson Metoduyla sigarayı bırakan bir arkadaşım vesilesiyle ulaştım. Abrahamson Alkol bırakma terapisi için Yapılması gerekenler anlatıldı, 3 terapi aldım, ancak terapi sonrasında aldığım destek benim için çok önemliydi. Abrahamson ailesine çok teşekkür ederim.”

  “49 yaşındayım. Her akşam eve geldiğimde televizyon izlerken alkol alıyordum, bu benim için sosyal bir aktivite şeklinde gelişti ve alışkanlık haline geldi. Bir süre sonra çok fazla kilo aldığımı farkettim. Hem kilo vermemi engellemek için destek almak için Be Positive ailesini internette bularak aradım. Sigara ve alkol bırakma yöntemleri hakkında bilgi aldım ve her ikisinide bıraktım. Alkolü bırakalı 1 Yıl oldu. TEŞEKKÜRLER.   “

  “Abrahamson Metoduyla tanışmadan önce alkol alışkanlığımdan dolayı çok fazla eleştiri alıyordum, kendi kendime alkolü bırakma denemelerim oldu ancak sonra içiyordum. Abrahasmosn alkol bırakma hattı numarasını arayarak bilgi aldım. Alkol bırakma terapisi bence çok etkili çünkü bu metotla kendimi strese sokmadım, normal hayatımı devam ettirirken alkolde uzaklaştım.    1 yıldır alkol kullanmıyorum. Abrahamson alkol bırakma merkezi  ile sağlığıma kavuştum ”

  “Ben 49 yaşındayım, farklı Alkol bırakma metotları, alkol bırakma yöntemleri denedim, alkol bırakma hastanesi tecrübem oldu, ancak başarılı olmamıştım, sosyal içici olarak alkole başladım ancak iş hayatımda yaşadığın sorunlar yüzünden kendimi kaybettim ve hemen hemen her akşam içmeye başladım. Abrahamson Alkol bırakma terapisi ile alkolü bıraktım. Bu alkol bırakma tedavisi, hayatımı değiştirdi. Abrahamson ailesine desteklerinden dolayı çok teşekkür ederim.”