SİGARADAN ARINMA

30 yıldan beri başarıyla uygulanmakta olan Abrahamson Sistemi tamamen özel ve doğal bir yöntemle, sigara içme dürtüsü azaltılır ve nikotinden iğrenme ve/veya sigaraya kayıtsızlık hissi ile çıkılır. Arınma işlemini yaptıranların çoğu ilk seansta sigarayı bırakmakta. Yapılan tüm anket ve araştırmalar Abrahamson Arınma Programı’nın, %85′ in üstündeki başarısını göstermektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ŞEKER VE GLUTENDEN ARINMA

Günümüzün en büyük sıkıntılarından biri olan aşırı kilolar ve obezite, dünyanın bir numaralı sağlık sorunudur. Kötü beslenme, kalp ve damar hastalıklarından, kansere kadar bir çok ciddi sağlık sorunun en önemli sebebi olarak bilinmektedir.

Kilo alanların ilk olarak sarıldıkları diyetlerin çoğu ise,kısıtlamalardan oluşmaktadır. Uygulanan diyet menüsü, şişmanlama nedenlerini ya da yeme isteğini yok etmez. Abrahamson Arınma Merkezleri’nde uygulanan işlem ise; şeker ve glüten yeme isteğini azaltır, kek, çikolata, kurabiye, her türlü ekmek ve tatlıya karşı kayıtsız kalmayı sağlar !! Süreci izleyen kişiler birkaç gün içinde, daha odaklı, daha canlı olduklarını, daha az uykuya ihtiyaç duyduklarını ve genelde kendilerini daha iyi hissettiklerini ve daha neşeli olduklarını bildirirler.

 

ALKOL VE DİĞER BAĞIMLILIKLARDAN ARINMA

Abrahamson Arınma Programı; sigara, şeker ve glüten gibi kötü alışkanlıkların yanı sıra; alkol, tırnak yeme, saç yolma (trikotillomani), deri yolma (dermatilomani-CSP), kumar gibi daha ağır ve karmaşık bağımlılıklarda da kullanılmaktadır.

Bu alanda yapılan işlemler, kişilerin kimliğinin gizli kalması tercih edildiği için sadece kulaktan kulağa duyulmaktadır. Bu tür işlemlerde yapılan görüşmeler, arınma süreci, üç kerelik kişisel sohbet serileri tamamen kimlik gizli tutularak yapılır, arınma işlemi görenlerin çoğu hemen ilk görüşme sonrasında dürtünün azaldığını bildirir.

İşlem, bir yıl süresince gerektiği kadar ek görüşme ile desteklenmektedir.

× WhatsApp İletişim