BE POSITIVE

Abrahamson metodu Dünya’da 36 yıldır, Türkiye’de 6 yıldır uygulanmaktadır. Dünyanın birçok ülkesinde uygulanan Abrahamson metodu, 100 binlerce danışana destek olmuştur.

Bio Enerji uygulaması ile gerçekleşen uygulama, medikal bir uygulama olmayıp, ilaç kullanımı bulunmaz. Tamamen doğaldır. Vücudumuzun ihtiyacı olmadığı halde bağımlılık yaratan hayatımıza olumsuz etkiler yaratan bir çok hastalığa neden olan Şeker Gluten, Zararlı Karbonhidratlar, sigara, alkol gibi bağımlıkların üzerine faaliyet göstermektedir. Danışanlarına danışma hizmeti verir. Stres terapisi özellikle son 10 yıldır Amerika ve Venezuela şubelerimizde en yoğun uygyulamalardandır.

Hayata, doğaya ve insana pozitif enerjimiz ile yaklaşmayı ve onların pozitif enerjilerini sağlıklı gelişime dönüştürmeyi kendimize ilke edinmişizdir. Hedefimiz, desteğimize ihtiyaç olan danışanlarımıza bağımlılıklardan uzak pozitif bir yaşam sunmaktır. 

Bu ilkelerimiz ile hizmet sunduğumuz her danışanımızı uzun süre takip ederek onların pozitif bir yaşama uyum sağlamalarına destek oluyoruz. Abrahamson Metodu, Be Positive Gıda Dan. San. ve Tic. AŞ bünyesinde faaliyet gösterir. 

GLOBAL

Dünyada 13 merkezde uygulama

%90 BAŞARI

Abrahamson Metodu ile başarı

TAKİP

Bir yıl boyunca takip ve destek garantisi

MEMNUNİYET

Yüzlerce başarılı tedavi ve memnun danışan

VİZYONUMUZ

 

Be Positive çalışma ekibi uzun süredir birlikte faaliyet göstermekte, pozitif sağlıklı yaşam üzerine bütün danışanlarına bilgi ve tecrübelerini sunmaktadır. Danışanlarımızın başarısı ve memnuniyeti bizler için önemlidir. Bu yolda sizlere hizmet etmekten ve başarınıza ortak olmaktan mutluluk duyuyoruz. 

DANIŞANLARIMIZDAN

Sizi Arayalım

Detaylı bilgi ve randevu için bilgilerinizi bırakın sizi arayalım.