fbpx

Şeker ve Kanser Arasındaki İlişki

Be Positive 2

Şeker ve Kanser arasındaki ilişki çok ileri boyutlara ulaşmıştır. Şeker tüketimi ile kanser hücrelerinin arasında doğrudan bir ilişki olduğunu biliyor muydunuz?

Vücudumuzun hastalıksız, sağlıklı bir yaşam sürmek için mükemmel bir uyum içinde olması gereken karmaşık bir sistem ağı olduğunu bilmek önemlidir. İnsan organizmasının tutarlılığı ve karmaşıklığı hücresel düzeyde yansıtılmaktadır.

Genel olarak, sağlıklı hücreler, canlılık dolu yeni hücrelere yer verebilmek için uzun ömürlü olduklarında ölmeleri gerektiğini bilir. Bu kanser hücrelerinde olmaz. Bu kötü huylu hücreler yaşamaya ve karmaşıklıklarını yitirmeye devam eder, bu da artık sağlıklı yağ veya şeker yiyemeyecekleri anlamına gelir. Bu nedenle tüm diyet türlerinden ve bağımlılık yapan karbonhidratların günlük diyetten uzaklaştırılması, kanser gibi hastalıkları iyileştirmek için çok önemlidir.

Kanser hücreleri vücudumuzda çoğaldıkça, tahribata yol açmaya başlar ve sonunda onları besleyen konağı tüketir – İnsan vücudu. Bu nedenle, hücrelerimizi sağlıklı tutmak ve malign hücrelerin çoğalmasını teşvik etmemek için dengeli, doğal bir diyetin, şekersiz ve bağımlılık yapıcı karbonhidratların önemini anlamalı ve anlamalıyız. Bu patolojiden muzdarip insanlara, sebze ve meyvelere dayalı doğal bir diyeti takip etmenin önemini anlamalarını sağlamalıyız. 

Şeker bağımlılık yaratan bir zehirdir. Sağlıklı beslenmenin ilk yolu bu sağlıksız maddeyi öğünlerimizden çıkartarak başlarBizi Arayarak Bilgi Alabilir Randevunuzu oluşturabilirsiniz.

02127061710

05061135655

Bir cevap yazın

× WhatsApp İletişim