fbpx

Kanser Sonrası Beslenme

Be Positive 2

Kanser Sonrası yada Kanserden korunmak için Şeker gluten ve zararlı karbonhidratları hayatınızdan çıkartmalısınız.


Şeker,  Gluten yada zararlı karbonhidratlar aç olmasanızda sürekli yeme arzusu yaratır. Amaç sağlıklı beslenme alışkanlığı kazanmaktır.  

 

Abrabahsmson metoduyla tek seansta yemeden duramadığınız şeker, gluten ve zararlı karbonhidratlara olan yeme arzunuz sonlanır

Sağlıklı beslenme alışkanlığı sağlamanız için 1 yıl boyunca takibimiz altında olursunuz. 

Şeker ve Kanser arasındaki ilişki çok ileri boyutlara ulaşmıştır. Şeker tüketimi ile kanser hücrelerinin arasında doğrudan bir ilişki olduğunu biliyor muydunuz? Kanser sonrası beslenme çok önelidir.

Vücudumuzun hastalıksız, sağlıklı bir yaşam sürmek için mükemmel bir uyum içinde olması gereken karmaşık bir sistem ağı olduğunu bilmek önemlidir. İnsan organizmasının tutarlılığı ve karmaşıklığı hücresel düzeyde yansıtılmaktadır. Kanser sonrası beslenme aslında kanser olmadan önce herkesin uygulaması gereken bir beslenme alışkanlığıdır.

Genel olarak, sağlıklı hücreler, canlılık dolu yeni hücrelere yer verebilmek için uzun ömürlü olduklarında ölmeleri gerektiğini bilir. Bu kanser hücrelerinde olmaz. Bu kötü huylu hücreler yaşamaya ve karmaşıklıklarını yitirmeye devam eder, bu da artık sağlıklı yağ veya şeker yiyemeyecekleri anlamına gelir. Bu nedenle tüm diyet türlerinden ve bağımlılık yapan karbonhidratların günlük diyetten uzaklaştırılması, kanser gibi hastalıkları iyileştirmek için çok önemlidir.

Kanser hücreleri vücudumuzda çoğaldıkça, tahribata yol açmaya başlar ve sonunda onları besleyen konağı tüketir – İnsan vücudu. Bu nedenle, hücrelerimizi sağlıklı tutmak ve malign hücrelerin çoğalmasını teşvik etmemek için dengeli, doğal bir diyetin, şekersiz ve bağımlılık yapıcı karbonhidratların önemini anlamalı ve anlamalıyız. Bu patolojiden muzdarip insanlara, sebze ve meyvelere dayalı doğal bir diyeti takip etmenin önemini anlamalarını sağlamalıyız. 

Şeker bağımlılık yaratan bir zehirdir. Sağlıklı beslenmenin ilk yolu bu sağlıksız maddeyi öğünlerimizden çıkartarak başlar.

Abrahamson metoduyla kanser sonrası beslenme çok kolaydır.Bizi Arayarak Bilgi Alabilir Randevunuzu oluşturabilirsiniz.

02127061710

05061135655

× WhatsApp İletişim