Abrahamson Metodu

Kimler Glutensiz Beslenme

 

1

Şeker

Şeker Aç Olmasanızda Sürekli Yeme Duygunuzu Tetiklemektedir.

Önünüze gelen abur cuburu yada tatlıyı bitene kadar yemekten vazgeçmiyorsanız gluten ve şekerin olumsuz etkisi altındasınızdır.

2

Glutenli Gıdalara Olan Yeme Arzunuzu Sonlandırın

Yemeden Duramadığınız Şekerli Ve Glutenli Gıdalara olan Yeme Arzunuz Tek Seansta Sonlanır

1 Yıl boyunca takibimiz altında Sağlıklı beslenme alışkanlığı kazanırsınız.

3

Kimler Glutensiz Beslenmeli

Herkes Glutensiz Beslenebilir ancak Gluten hassasiyeti olanlar için glutensiz beslenme önemlidir.

Son Yıllarda Diyabet, tiroid, kap ve damar hastalıkları, kanser gibi hastalıklar hızla artmakta. Ne yediğiniz bu hastalıklarla ilişkili.

Bilgi

KİMLER GLUTENSİZ BESLENMELİ

GLUTENSİZ BESLENMENİN FAYDALARI

  • Bağırsak sisteminiz daha sağlıklı çalışır ve gıdaları daha rahat hazmedersiniz.
  • Yemek sonrası şişkinlik hissi sonbulur.
  • Kilo almanız yada sebepsiz kilo vermenizin önüne geçersiniz.
  • Enerjiniz artar, kendinizi daha aktif hissedersiniz.
  • 2. tip şeker, tiroid gibi hastalıklara karşı savunma sağlarsınız.

Eğer gluten hassasiyetiniz varsa Glutensiz beslenme daha sağlıklı beslenerek kilo vermenizi sağlar. Bağımlılık maddesi olan glutenli ve şekerli ürünleri çoğu zaman aklımızdan çıkartamıyoruz. Kimler Glutensiz Beslenmeli ? Siz Bu beslenme şekline uygun musunuz ?

Kimler glutensiz beslenmeli ve glutensiz ürünleri kimler yer; Glutensiz beslenme enerjik ve fit olmanızı sağlayan bir yeme alışkanlığı sağlar. Vücudumuzun ihtiyacı olmasa da yeme dürtülerimizi kontrol edemiyorsanız muhtemelen sizde  şeker bağımlısı olabilirsiniz. Ve çok fazla glutenli gıda tüketiyor olabilirsiniz.

Glutensiz ürünleri kimler yer

Yükselen besin alerjileri nedeniyle muhtemelen hepimiz bir gıda maddesinden veya başka bir nedenle tıbbi nedenlerden dolayı bazı gıdalardan kaçınmak zorunda olan birini tanıyoruz. Hatta son zamanlarda, 2. Tip diyabet hastalığı, troid, haşimato, karaciğer yağlanması, fazla kilolara dayalı rahatsızlıklar salgın hastalığı boyutuna geldi. Gluten bu tür hastalıkları tetiklediği bilinmektedir.

Kimler glutensiz beslenmeli

Glutensiz beslenme sadece sağlık sunmaktadır. Gluten hassasiyetiniz varsa beslenme alışkanlığınızı değiştirmelisiniz. Abrahamson metodu danışanların şeker ve glutenden kurtulmaları  çok etkin bir role sahip. Tek seansta şeker ve glutene olan ilginiz sonlanmakta hemde 1 yıl boyunca sizlere destek olmaktadır. Yararlı Karbonhidratlar, sebzeler, et çeşitleri ve meyve ile çok geniş bir menüye sahibiz.

KİMLER GLUTENSİZ BESLENMELİ ?

Fazla Kilonuz Varmı ?

Kendinizi Yorgun Hissediyor musunuz?

Diyabet kanser yada tiroid tehlikesi altında mısınız yada diyabet, tiroid gibi hastalığınız varmı ?

Kas ağrılarınız Varmı ?

Yemek sonrası halsizlik yada şişkinlik hissi yaşıyor musunuz ?

Spor yapıyorsunuz ve sağlıklı beslenmek istiyor musunuz ?

Abrahamson metoduyla glutensiz beslendiğinizde, aç kalmadan sadece sağlıklı besleniyor olacaksınız, sağlıklı besleneme alışkanlığı kazanacaksınız.

Glutensiz Beslenme Kimler İçin uygundur ?

Herkes Glutensiz beslenmenin faydalarını 1. Haftada hisseder.

Gluten ve basit şekere olan hassasiyet bu noktada giderek artmakta. İngiltere’de 8,5 milyon insanın artık “glutensiz”beslenme ihtiyacı olduğunubelirtmekte.

stres pos1
sağlıklı yaşamak 1

Glutensiz Beslenme, Marketten özel yada glutensiz gıdalar almanıza neden olmaz. Düşünüldüğü gibi ekstra masraf çıkartan bir beslenme modeli değildir.

Glutensiz Beslenme modelinde sadece hayatınıza giren abur cubur yada zararlı gıdaların hayatınızdan zorlanmadan çıkartılması anlamına gelir.

Peki, arkasında ne var? Çöylak hastalığı yanı sıra artık gluten hassasiyeti hızla yayılıyor. Bunun baş sorumlusu yediğimiz sağlıksız gıdalar.

Glutensiz hayat glutensiz  ürünler ve restoranların gelen glutensiz menüleri farkındalık yaratmaya devam etmekte. Günümüzde glutenden kaçınanların büyük çoğunluğu, ya kilo vermek için bir diyet olarak (çoğu ekmek, makarna ya da kekin atıştırmalık seçeneklerini sınırlamamaktadır), ya da glutenden kaçınmanın kendilerini daha enerji ve aktif hissettiklerini söylemektedir. Abrahamson danışanları arasında yapılan çalışmada, gluten ve şekeri hayatında çıkaranlar, sabahları çok daha dinç bir şekilde uyanmaya başladıklarını ve gün boyu daha dinamik olduklarını belirtmektedirler.

Aslında Glutensiz beslenme  aç kalmadan kilo vermenin yolunu açmaktadır çünkü kazanmanız gereken sağlıklı beslenme alışkanlığıdır. Kimler glutensiz beslenmeli, Eğer paketli ürünleri yemeden duramıyorsanız, ekmek yemeden doymadığınızı düşünüyorsanız muhtemelen sizde bir gluten & şeker bağımlısısınız. Sabah zor uyanıyorsanız, nedeni bilinmeyen kas ağrılarınız varsa, yemek sonrası şişkinlik hissediyorsanız muhtemelen gluten hassasiyetiniz var. Glutensiz beslenme sadece kaliteli bir yeme alışkanlığı kazandırmıyor, sizin daha enerjik olmanıza da neden oluyor. Çünkü gluten maddesi bağırsaklarınıza yapışarak metabolizmanızın enerjisini bu noktaya yoğunlaşmasına neden olmaktadır.

Kimler glutensiz beslenmeli ? Öncelikle gluten hassasiyeti olanlar glutensiz beslenmelidir Çok az yemek yediğinizi düşünseniz de gluten hassasiyetiniz varsa kilolarınızı veremezsiniz.