Doğum Sonrası Kilo Verme

Doğum öncesi be sonrası çocuğunuz için sağlıklı beslenme alışkanlığı sağlamalısınız.

Doğumdan sonra kilo verme yolları

Doğumdan sonra hızlı kilo kaybı, sağlıklı beslenme alışkanlığı ile kazanılır. Doğum sonrası kilo verme her kadını zaman zaman endişelendiren bir konudur. Kiloların kalıcı olmaması elbette önemlidir ancak endişe edilmemesi gerekir.

Doğumdan sonta kilo verme nasıl olur ? Abrahamson Metodu’nun en önemli farklılığı kilolara karşı bakış açısıdır. Doğumdan sonra kilo verme yeme düzeninin ayarlanması ile gerçekleşir. Yemeden duramadığınız şekerli ve zararlı karbonhidratlı gıdalar hayatınızdan çıkmak zorundadır. Bizler için önemli olan bağımlılık yaratan, hastalıklara neden olan gıdaları hayatımızdan çıkartmak ve sadece sağlıklı beslenme alışkanlığı kazanmaktır. Eğer sağlıklı beslenme alışkanlığı kazanırsanız. fazla kilolarınızdan çok rahat kurtulabilirsiniz.

doğumdan sonra kilo verme yolları ve hamilelik sonrası kilo verme diyeti; Şekerli ve basit karbonhidratlı gıdalar doğum öncesinde ve Doğum sonrasında büyük tehlikelere neden olmaktadır. Abrahamson metodunu uygularsanız, hem fazla kilolardan kurtulur hemde emzirme döneminde sağlıklı beslenmiş olursunuz.

Diyet Değil

Abrahamson Metodu Diyet değildir. Sağlıklı beslenme alışkanlığı kazandırır.

Hamilelik sonrası diyet programı

Doğumdan sonra kilo verme bazı yanlışları peşinden sürüklemektedir. Gerçekçi Olmayan Diyet ve Egzersiz Programları Bazı diyetler, özellikle de yerleşik yiyecek gruplarını kısıtlayanlar, uzun vadede sürdürülebilir değillerdir (artı, genellikle sağlıksızlar). Dogumdan sonra kilo vermek için  Bir şeyi kısıtladığınız anda, vücudunuzun onu arzulamaya başladığını görebilirsiniz. Bu hızla diyete son verebilir. Gerçekçi olmayan bir egzersiz planı eklerseniz, spor salonunda haftanın yedi günü çok az bir egzersiz yapmaktan, kilo almanın neden bu kadar yaygın olduğunu görmek kolaydır. Başlangıçta kilo vermenize rağmen, bu aşırı diyet ve egzersiz programları sadece kısa bir süre için onları takip edebileceğiniz ciddi değişiklikler gerektirir. Ayrıca, ilerlemeye devam edebileceğiniz yeni ve sağlıklı alışkanlıklar yaratmayı öğrenmiyorsunuz. Doğum sonrası kilo kaybı, Asıl olan Şeker ve Gluten bağımlılığından kurtulmaktır. Gebelik sonrası diyet programları sağlığınız için sıkıntılara yol açabilir bu yüzden sağlıklı beslenme alışkanlığı kazanarak kilo verebileceğiniz gibi daha enerji ve sağlıklı olursunuz. Sezeryanla doğum sonrası kilo verme, aynı normal doğumda olduğu gibi kimyasal şeker ve zararlı karbonhidratları hayatınızdan çıkarsak gerçekleşir.

Abrahamson Metodu 

01

Sağlığınızı bozan ve kilo almanıza neden olan kimyasal şekere olan yeme arzunuz tek seansta sonlanır. 

02

Doğal bir metot olan Abrahamson Metodunun hiç bir yan etkisi bulunmaz. Hamilelik döneminde dahi uygulanabilmektedir.

03

1 Yıl boyunca uzman. Danışman desteği. Abrahason metodu, Kilo verme ve sağlıklı beslenme programıdır.

Hamilelik Sonrası

Abrahamson Metoduyla Hamilelik sonrası aç kalmadan beslenirsiniz. 

Hamilelik sonrası beslenme ve Abrahamson metoduyla zorlanmadan fazla kilolarınızdan kurtulun. 

Doğumdan sonra kilo verme yolları 

Dogum sonrası zayıflama yöntemleri;

1- Yemedeiğiniz, Şekerli ve zararlı karbonhidratlı gıdalara olan yeme arzunuz son bulur.
2- Yemeden duramadığınız gıdaları canınız çekmez.
Doğumdan sonra kilo vermek zor değil.

Abrahamson Metodu ile doğumdan sonra kilo vermek çok kolay ve keyiflidir çünkü şekerli ve glutenli gıdaları canınız çekmez ayrıca 1yıl boyunca destek ekibimizin kontrolü altında olursunuz.

Doğumdan sonra kilo verme yolları ve Hamilelik sonrası diyet

Bununla birlikte, dogum sonrasi hizli kilo vermenin yollari, sağlıklı beslenme her zaman yapılması gerçekleşir. Doğum öncesi yada doğum sonrası bu kural değişmez. Ayrıca bebeğinizin doğumundan sonraki ilk haftalarda hafif egzersizlere başlayabilirsiniz.

Sağlıklı beslenin, gün boyunca su ile nemlendirin ve sağlıklı atıştırmalıklar seçin.

Bu alışkanlıklar, bebeğiniz olduğu için şimdi ihtiyacınız olan enerjiyi verecek ve sabit bir hızda kilo vermenize yardımcı olacaktır.

Aşırı Kilolardan Kurtulabilirsiniz

Doğumdan sonra Kilo verme süreci zor değildir.

Doğumdan sonra Kilo vermek için ne yapmalı ?

Hayatınızdan zararlı şekerleri tamamen çıkartarak şeker ihtiyacınızı sadece doğal şekerden alırsınız. İstediğiniz kiloya ulaştıktan sonra basit karbonhidratlı gıdaları haftada 2 kere tüketirsiniz. Bu süreçte 1 yıl boyunca uzman danışmanlarımızın kontrolünde olursunuz. Doğum sonrası kilo verme teknikleri arasında hiç bir yan etkisi bulunmayan bir metottur. 

Anne ve bebek sağlığı için şekerli gıdalardan uzak durulmalıdır. 

Abrahamson Metodu doğumdan sonra kilo verme yolları için uygulanan dünyaca ünlü bir programdır.

Sağlıklı beslenme alışkanlığı kazanılır. 

Aşırı kilolu veya obez olmanın bir sonucu olarak ortaya çıkabilecek komplikasyonlar şunları içerebilir:

yüksek tansiyon ve preeklampsi geliştirme

gestasyonel diyabet geliştirme

daha uzun, daha zor bir emeğe sahip olmak

acil sezaryen ameliyatı geçirme

büyük bir bebek doğurmak

Abrahamson Metodu

Doğal ve Sağlıklı Kilo Verme Metodu

1

Şeker Yeme Arzunuz Sonlanıyor

Hamilelikten sonra kilo verme, Sizin ve bebeğinizin sağlığınızı bozan kimyasal şekerlere olan yeme arzunuz tek seansta Sonlanır. Şeker ve Zararlı karbonhidratları canınız çekmez.

2

Sağlıklı ve Kalıcı Beslenme

Asıl olan hayatınızdan zararlı gıdaları çıkartmaktır. Abrahamson Metoduyla diğer gıdaları öğün atlamadan aç kalmada tüketebilirsiniz. 

3

Yüksek Müşteri Memnuniyeti

1 Yıl boyunca Uzman danışmanlarımızın kontrolünde olursunuz. Danışmanlarımız sizi düzenli olarak takip ederek, destek olur.

Danışan Videoları