Sigaranın zararları ve etkileri bilinmesine rağmen sigara kullanımı hala çok yüksek seviyelerdedir. Ülkemizde Tütüne dayalı hastalıklardan kaynaklanan ölümler erkeklerde %35 seviyelerine ulaşmıştır. Unutmayın her tanıdığınız 10 erkekten 4 ü sigaraya dayalı hastalıklardan ölmektedir.

Her yıl 83 bin 100 kişi sigaraya bağlı hastalıklardan yaşamını yitirirken 252 bin çocuk ve 14,5 milyon yetişkin nikotin içeren tütün ürünü kullanmaktadır. Türkiye bu rakkamlarla Dünya’da sigaraya dayalı ölümlerde Koreden sonra 2. sıradadır. Ülkemizde sigara kullanımının çok tehlikeli bir şekilde arttığı gözükmektedir.

Sigaraya dayalı hastalıklar artmakta ve her yıl daha fazla insan sigara kullanmaktadır. Türkiye’de 17 Milyonu üzerinde sigara kullanan olduğu tahmin edilmektedir. Her 10 Erkekten 6 sı ve her 10 kadından 3 ü sigara içmektedir. Sigara İçen kişilerin hepsi sigaranın oluşturduğu farklı hastalıklardan en az 3 farklı hastalığa maruz kalmaktadır.

Türkiye’de 10-14 yaş arasında 190 Bin çocuğun sigara içtiği ortaya çıkmıştır. Sigara içme nedeni Özenti ve Merak olarak sonuçlanmaktadır. Bu araştırmalar, yetişkinlerin çocuklara yanlış örnek olduklar

Sigara İçiyorsanız Hasta olacaksınız. Umarız Hasta Olmadan Sigarayı Bırakma Kararı alırsınız. Burada paylaşılan rakkamları lütfen sadece bir sayı olarak görmeyin. Her bir sayı bir insandır, Eğer sizde sigara içiyorsanız sigaraya dayalı hastalıklara maruz kalacaksınız, sizin bir yakınınız sigara nedeniyle hastalanacak.

Abrahamson metodu sizlerin bu bağımlılık maddesinden kurtulmanız için 35 yıldır dünyada çalışmakta ve 100 binlerce insanın sigarayı bırakmasına destek olmuştur. Günde kaç adet sigara içerseniz için, kaç kere sigarayı bırakmayı deneyip de başarısız olduysanız olun, Abrahamson metoduyla sigarayı bırakabilirsiniz.

Abrahamson Metoduyla sigarayı bırakmak için öncelikle bizi aramalı ve randevunuzu oluşturmalısınız.

TEK SEANSTA SİGARAYI BIRAKABİLİRSİNİZ

35 YILDIR DÜNYA LİDERİ

tek-seansta-basari

Randevunuza Geldiğinizde 2 Saatinizi Bize Ayıracaksınız

Terapi Birebir Gerçekleşir

DANIŞAN VİDEOLARI

Bir cevap yazın