Kısa Sürede Sigarayla Vedalaşın

ABRAHAMSON METODUYLA KISA SÜREDE SİGARAYLA VEDALAŞIRSINIZ.

Sigarayı bırakmak zor değil, 35 yılda 100 binlerce insan dünyada Abrahamson metoduyla sigarayı bıraktı.

Abrahamson metodu, uzak doğu çin metodu olan bio enerji çalışmasının batı metotlarıyla birleşmesinden oluşmaktadır.  Tek seansta başarı oranı % 85 üzerinde olup 1 yıl program ve destek garantisi altındadır. Dünyada en etkin sifara bırakma metpodu olan Abrahamson metodu ile sigara bırakmanız çok kolay. 

Sigara, kağıda sarılmış tütünden çok daha fazlasıdır. Sigara dumanındaki kimyasalların kokteyli, bir sigara yapıldığında ve kullanıldığında farklı kaynaklardan gelir. Bazı kimyasallar, doğal olarak bağımlılık yapan nikotin gibi tütün fabrikasında bulunur ve bazıları bitki tarafından topraktan, havadan veya gübreler tarafından emilir. Bazıları tütün yaprakları işlendiğinde eklenir. Diğerleri bir sigara yandığında oluşur, bu yüzden yalnızca sigaradan çıkan dumanda bulunur. Toplama tütün sigaraları, üretilen sigaralarla aynı kansere neden olan kimyasalları içerir, bu nedenle daha güvenli değildir. Tütün spesifik nitrozaminler, yalnızca tütünde bulunan kansere neden olan bir gruptur. Ancak tütün ve sigara dumanında kansere neden olan kimyasalların çoğunun başka şaşırtıcı kullanımları vardır. 

Nikotin nedir ve insanlar neden sigara içiyor?

Nikotin oldukça bağımlılık yapan bir ilaçtır. Çoğu insan düzenli olarak tek başına seçim yapmaz, ancak nikotin bağımlısıdır. Ancak nikotinin kendisi, örneğin nikotin replasman tedavisinde kullanılması kansere neden olmaz.

İnsanlar sigarayı daha az stresli ve endişeli hissetmekle ilişkilendirebilirler, ancak bunun nedeni, nikotin yoksunluğunun rahatsız edici semptomlarını geçici olarak hafifletmesidir. Daha sonraki aşamada depresif bağımlılığa neden olur. 

Sigara içenler ayrıca, genellikle sigara içtikleri durumlar ile de bağlantı kurabilirler; gazeteyi okurken sigara içmeleri gibi, sadece bir alışkanlık olabilir. Bu sigara içmeye olan bağımlılığı artırabilir.

 

SİGARAYI BIRAKMAK İÇİN BİLGİ VE RANDEVU ALABİLİRSİNİZ

0212 7061710

0506 1135655

 

Bugün Gazetesi yazarı Tuğba Sim, Abrahamson Metodu’nun Şehir efsanesi gibi kulaktan kulağa nasıl yayıldığını, tek seansta sigara, tatlı ve glüten bağımlılığına son vermenizin tüm detaylarını anlatıyor.

bepositive bugün gazetesi

× WhatsApp İletişim