Sigarayı Bırakmak İçin Geç Kalmadınız

Sigara bir bağımlılıktır içinde 4000 üzerinde kimyasal bulundurur. Sigarayı Abrahamson metodu ile bırakmak çok kolay.

Hazır mısınız ? 

Vücudunuzun sigaraya ihtiyacı yoktur. Ama bağımlı hale gelen beyniniz sürekli sigara içmeye teşvik eder. Yavaş yavaş ölümünüze neden olacak bir çok hastalığı ortaya çıkatır.

35 Yıldır uygulaman dünyanın en etkin metorlarından olan Abrahmson metodu 5 Yıldır Türkiye’de danışanlarına destek olmaktadır. Önemli olan soru şu, SİGARAYI BIRAKMAYA HAZIRMISINIZ ? 0212 931 9323 / 0506 1135655

 

9 Şubat Dünya Sigarayı Bırakma Günü

Sigara içenler hem sigarayı bırakmak isterken bir yandan da sigara bırakma düşüncesinden korkarlar. Ama neden ? Özellikle son sigaralarını içtiklerini düşündüklerinde bu korku daha da artar. Sigara içmek düşünüldüğü kadar hafife alınacak bir alışkanlık değildir, karmaşık be birden çok etkenin neden olduğu bir bağımlılık türüdür. Çok güçlü bir bağımlılık olan Nikotin de Dünya Sağlık Örgütü tarafından tıbbi bir hastalık olarak tanımlanmaktadır ve tedavi edilebilir. Kendi iradesi ile sigara bırakanların sadece %2 si sigarayı bırakabiliyor geri kalan ise 2 yada 3 ay içinde tekrar sigaraya başlıyor.Bu nedenle sigara bırakma kararını verdikten sonra destek alarak kararlılığınızı sürdürün
ilk sigarayı içtiğiniz gün beyin artık sigarayı öğreniyor.Sigarayı bırakma düşüncesinin zorlayıcı olma sebebi yalnızca nikotin yoksunluğu hissedileceği düşüncesini içermez. Nikotin bağımlılığı güçlü bir kimyasal etkidir.

Sigara bırakma için bir çok yöntem olmasına karşı bağımlılar sigara bırakmak için sürekli bir arayış içinde ve sigara bıraktıktan sonra nasıl bir hayatları olacaklarının hayalini kurmaktalar.

Sigara bırakmak sağlığınız için sayısız faydalar getirecekken yapılan bilimsel çalışmalar sigarayı ilerleyen yaşlarda bile bırakmanın insan sağlığı üzerinde pek çok etkisinden bahsetmekte..

Sigarayı bırakmak için hiçbir zaman geç kalmış değilsiniz. Sigarasız bir hayatın sizin, çevreniz ve çocuklarınız için sunacağı sağlıklı yaşam fırsatını Abrahamson Metodu ile yakalamak mümkün.

İlaçlar, telkinler gibi sigara bırakma yöntemlerine gerek duymadan alternatif tıbbın sunmuş olduğu özel enerji çalışması ile sigara bağımlılığı ve buna bağlı davranış biçimlerinden %80 başarı oranı ile tek seansta kurtulabilirsiniz.

 

× WhatsApp İletişim