Sigarayı Bırakmak İçin

https://www.bepositive.com.tr/sigarayi-birakmak-icin/

Sİgarayı bırakmak için hazır mısınız ?

Eğer sigara bırakma kararı aldıysanız, geç kalmadan ve ertelemeden sigarayı bırakmak için adım atın.

Sigarayı Bırakmak İçin Ne yapılmalıyım ?

Hepimiz sigara içmenin sağlık risklerini biliyoruz, sigara bırakam metodu için hazır mısınız ? Bu alışkanlıktan kurtulmayı daha kolay hale getirmiyor. İster ara sıra bir kaç adet sigara içiyor olun,  ister günde 3 paket sigara için  bırakma işlemi uygulaması değişmez. Sigarayı Bırakmak için yapılması gerekenleri Abrahamson Metodu ile öğrenebilirsiniz. 

Sigara bırakmak için, tütün içmek hem fiziksel bir bağımlılık hem de psikolojik bir alışkanlıktır. Sigaradaki nikotin geçici ve bağımlılık yaratan sorunlara neden olur. Düzenli nikotin kullanımının ortadan kaldırılması, vücudunuzun geçici fiziksel yoksunluk belirtileri ve istekleri yaşamasına neden olur. Nikotinin beyindeki “anlık iyi hissetme” etkisi nedeniyle, sigara içimini artırır, anlık stresi azaltır ve anlık gevşemenizi sağlar.

Sigara Bırakma Bilgi

Abrahamson Metoduyla Tek Seansta Sigarayı Bırakın

Sigara içmek aynı zamanda depresyon, kaygı ve hatta sıkıntı ile başa çıkmanın bir yolu olduğunu düşüyor olabilirsiniz. Ancak bu etki anlıktır ve daha fazla sağlık sorunlarının ortaya çıkmasına neden olur. Sigara bırakmak için en etkili yöntem Abarahamson metodudur. Çünkü 1 yıl uzman danışman hizmeti sunar.

Sigarayı bırakmak için ne yapmalı; Sigara bırakmak için farkındalığınızın, kararınız ile birleşmesi gerekli.  İşyerinizde veya okulda mola verirken veya yoğun bir günün sonunda işe gidip gelirken sabah kahvenizle sigara içmeniz otomatik bir yanıt olabilir. Ya da belki arkadaşlarınız, aileniz veya iş arkadaşlarınız sigara içiyor ve onlarla ilişkinizin bir parçası haline gelmiş olabilir.

Sigarayı bırakmak için, hem bağımlılığı hem de onunla birlikte gelen alışkanlıkları ele almanız gerekir. Abrahamson metoduyla bu süreç daha rahat yapılabilir. Doğru destek ve bırakma planıyla, daha önce birçok kez denemiş olsanızda süreci atlatabilirsiniz.

TEK SEANSTA SİGARAYI BIRAKABİLİRSİNİZ

38 Yıldır Dünyanın bir çok ülkesinde faaliyet gösteren Abrahamson Metodu tek seansta % 90 başları oranına sahiptir. Sigara Bırakmak için 1 yıl boyunca uzman danışmanlarımızın kontrolünde olursunuz.

Geleceğiniz için Değişim Başlasın

Sigarayı Bırakmak İçin Tavsiyeler

Abrahamson Metodu bir Bio Enerji yöntemi olup sigara içme arzunuzu yaratan reseptörünüzün kapatılmasını sağlar.

Sigara bırakmak için en gerekli olan şey kendi kararınızdır. Uygulama sonrasında, Sigara içmeyen arkadaşlarınız ve ailenizle zaman geçirin. En sevdiğiniz sigara içilmeyen restoranda akşam yemeğine gidin.

Tetikleyiciler, sigara içme isteğinizi ortaya koyan insanlar, yerler, olaylar ve durumlardır. Bıraktığınız gün, sigara tetikleyicilerinizden kaçınmaya çalışın ve normal hayatınıza devama edin.

Sigarayı bırakmak için bazı sigara içme tetikleyicilerini alt etmenize yardımcı olacak bazı ipuçları:

İletişim

Sigarayı bırakmak için geç kalmayın. Henüz yapmadıysanız sigaralarınızı, çakmaklarınızı ve kül tablalarınızı atın. Sigara bırakma nedeninizi bir kağıda yazın. Abrahamson Metodu ile sigarayı bıraktığınızda bol kahve için. Sigara içmeyenlerle zaman geçirin.Sigara içmenin yasak olduğu yerlere gidin.Bol dinlenin ve sağlıklı yiyin. Yorgun olmak sigara içmenizi tetikleyebilir.Sigarayla ilişkilendirebileceğiniz şeylerden kaçınmak için rutininizi değiştirin

Meşgul olmak, bırakma gününüzde sigara içmemek için harika bir yoldur. Meşgul olmak, zihninizi sigaradan uzak tutmanıza ve sizi isteksizlikten uzaklaştırmanıza yardımcı olacaktır. Bu etkinliklerden bazılarını denemeyi düşünün:

Sigarayı Bırakmak İçin Yapılması Gereken 4 Kural 

  1. Egzersiz yapmak.
  2. Yürüyüşe çıkmak için evden çıkın.
  3. Ellerinizi bir kalem veya kürdan ile meşgul edin veya Bolca su için.
  4. Derin nefes alarak rahatlayın. Sinemaya gidin.