Abrahamson Metodu tamamlayıcı tıp teknikleri kullanılarak, bioenerji yardımıyla vücut enerji sisteminin, meridyenler ve çakralar üzerinden, kristal taşlar ile temizlenmesi ve dengelenmesini sağlamaktadır. Bu metodu uygulayan terapist , bioenerji, akupresür ve kristal taşlar yardımı ile, Sigara, Şeker ve Gluten gibi bağımlılık yapan maddeler ile ilgili merkez noktalara müdahale ederek kişi bağımlılıklarından ve buna bağlı davranışlarından arınır.

Bu enerji merkezleri, hayatımız boyunca edindiğimiz alışkanlıklardan sorumlu merkezlerdir..
35 yılı aşkın bir süredir 16 ülkede, sadece 19 Abrahamson terapisti tarafından uygulanmaktadır. Terapistler enerjik alanda önemli yeteneklere sahiptir. Aura tüm elektromanyetik alanlardan çeşitli düzeylerde taranır, çakralar ve meridiyenler içinde akan enerji hatları dengelenir. Abrahamson Metodu’nda iğne , ilaç ve hipnoz kullanılmaz.

Terapi sırasında, vücuttaki karaciğer, böbrek gibi enerji merkezleri, temizlenme sürecinden geçerken, aynı zamanda da duygusal tetikleyiciler olan korkular, endişeler ve dikkat dağınıklığı bu çerçevede temizlenir.
Abrahamson Metodu dünya çapında; sigara, şeker ve gluten gibi bağımlılıkların yanı sıra, alkol, kafein, tırnak yeme, saç yolma, deri yolma, kumar ve daha ağır ve karışık bağımlıklardan kurtulmak içinde kullanılmaktadır.

SİGARA BIRAKMA

 

Abrahamson Arınma Merkezleri’nde başarı ile uygulanmakta benzersiz ve doğal bir yöntemle, sigara içme dürtüsü ve bağımlılığa bağlı davranışlar azalır. Nikotinden iğrenme ve/veya sigaraya kayıtsızlık hissi ile çıkılır. Arınma işlemini yaptıranların çoğu ilk seansta sigarayı bırakmakta.

Yapılan tüm anket ve araştırmalar Abrahamson Kliniklerinde 1 yıl boyunca bireysel destek ve takip programı ile başarın en üst düzeyde olmasını sağlamaktadır.

ŞEKER VE GLUTENDEN ARINMA

 

Abrahamson Arınma Merkezlerinde çok özel bir arınma programı ile Şeker ve Gluten’e karşı isteğiniz ve iştahınız terapi sonrasında azalır. Beslenme alanında çok belirgin olan arınma programı sonrasında kek, çikolata, her türlü ekmek , makarna, börekler ve her türlü şekerlemeye karşı kayıtsızlık ve tahammülsüzlük gibi hislerle isteksizlik oluşur.,

Aşırı kilolar, obezite ve diyabet dünyanın bir numaralı sağlık sorunudur. Sağlıklı beslenerek, hiçbir şekilde Şeker ve Gluten dışında kısıtlama yapmadan terapi sonrasında 1 yıl boyunca bireysel destek programı ve size özel beslenme uzmanı eşliğinde destek olunmaktadır.

Kilo alanların ilk olarak sarıldıkları diyet programları isteklerini kontrol edemeyenler tarafında uygulanmakta çoğu ise kısıtlamalar nedeni ile sonuca ulaşamamaktadır. Abrahamson Şeker ve Gluten’den Arınma Programına dahil olanlar, 2 hafta sonrasında kilo vermeye başladıklarını belirtmektedirler. Süreç sonrası birkaç gün içinde daha enerjik, daha odaklı, daha canlı olduklarını, daha az uykuya ihtiyaç duyduklarını ve genelde kendilerini daha iyi hissettiklerini ve daha neşeli olduklarını bildirirler.

ALKOL VE DİĞER BAĞIMLILIKLARDAN ARINMA

Abrahamson Arınma Programı; sigara, şeker ve glüten gibi kötü alışkanlıkların yanı sıra; alkol, tırnak yeme, saç yolma (trikotillomani), deri yolma (dermatilomani-CSP), kumar gibi daha ağır ve karmaşık bağımlılıklarda da kullanılmaktadır.

Bu alanda yapılan işlemler, kişilerin kimliğinin gizli kalması tercih edildiği için sadece kulaktan kulağa duyulmaktadır. Bu tür işlemlerde yapılan görüşmeler, arınma süreci, üç kerelik kişisel sohbet serileri tamamen kimlik gizli tutularak yapılır, arınma işlemi görenlerin çoğu hemen ilk görüşme sonrasında dürtünün azaldığını bildirir.

İşlem, bir yıl süresince gerektiği kadar ek görüşme ile desteklenmektedir.

SAĞLIKLI BİR HAYATA HAZIRSANIZ BİZİ ARAYIN

 

Abrahamson Metodu ile danışanlarımızın yanındayız.  0212 9319323