Stresten Arınma Yolları

Stresten Arınma Yolları

Stresten arınma yolları arasında en etkin yöntem kişinin kişisel öğretilerini  geliştirmedisidir. Bizler sadece et ve kemikten oluşan varlıklar değiliz. İnsanın enerjisel alanı (İnsanın Aurası) fiziksel bedenimizin dışına doğru genişleyen elektriksel alanımızı oluşturur. Buna Aura deriz. İnsanın enerjisel alanı dünyanın etrafını kaplayan Van Allen Belt kuşağının bir benzeridir. Dünyanın enerjisel alanı olan Van Allen Belt kuşağı, Güneşten Dünyaya gelen zararlı etkileri koruyan bir kalkan gibidir.

Dünyanın enerji alanı günlük yaşantımızda bizi nasıl etkiliyorsa insan aurasının da bizler üzerinde bir takım tesir ve etkileri vardır.

Doğduğumuz andan itibaren bilinçli yada bilinçsiz hayatımıza  kattıklarımızla enerjisel alanımızı şekillendiririz, bir takım yollar oluşturuyoruz. Yaşam boyu yaşadıklarımız ve öğrendillerimiz, deneyimlerimiz, bilgilerimiz veya düşünceler olarak ortaya çıkar. Pozitif düşünce ve olumlu şartlandırma hayatımıza önemli katkılar sağlar. Bu süreçler içerisinde yaşadığımız endişe, kaygı ve günümüzde birçok insanın yaşadığı stres ile birlikte enerjisel alanımız kirtir.

Stresten arınmak için bu muhteşem sistemin denge içerisinde olabilmesi ve alanımızı temiz ve parlak tutmak son derece önemlidir. Böylelikle bu harika sistem daha iyi çalışabilir. Günlük hayatımızda stres ve etkilerinden arınmak için, Stresten arınma meditasyonları uygulayabiliriz ancak bunlar bazen yeterli olmayabilir. Enerjisel olarak da Auramızı temiz tutmalıyız.

Abrahamson  Enerjisel temizlik ve stres terapisi Metoduyla daha pozitif olabilirsiniz, Normal ve sağlıklı bir insanda ayda bir özel durumlarda iki haftada bir uygulanmasını tavsiye ediyoruz. Tek Seans alınabildiği gibi Ayda bir kere uygulanabilen 3 ve 6 aylık tavsiye edilen paketlerimiz bulunmaktadır. 

 

Abrahamson Metodu ile sizi etkileyen olumsuzluklardan uzaklaşabilirsiniz. Bu uygulamanın ayda bir yapılmasını tavsiye etmekteyiz.

  • Etkileyen dış etkenlere karşı
  • Kaygı- Endişe
  • ilişkilerin yaşattığı gerilimler
  • İş hayatında yaşanan olumsuzluklar

Stresten arınma Yolları

İş hayatında, aile hayatında, Sokakta yada ilişkilerimizle, bu alan zaman içerisinde kirlenir ve gündelik yaşamda işlerimizi yaparken potansiyelimizin düşmesine, olaylara karşı aşırı tepkiler vermemize sürekli sinirlenmemize, iç huzurumuzun olmamasına sebeb olur. Ardından mutsuz, üzgün, öfkeli  ve daha fazla stresli hissederiz. Aslında bu hisler kişinin çevresindekilere karşı değil içinde yaşadığı ve her gün bakmakta olduğu kendisine karşıdır. 

 Aynı akıllı telefonumuzu ara ara kullanmadığımız uygulamalardan temizlemek gibidir. Yeni bir telefon aldığınızı düşünün whatsapptaki gruplardan gelen fotografları silmediğinizi, gelen mesajları sürekli kaydettiğinizi ve sürekli yeni uygulamalar yüklediğinizi hayal edin. Bir süre sonra telefonda mevcut uygulamalarınızı güncellemeye yer kalmadığı gibi fotograf bile çekemeyecek bir hale gelebilirsiniz. Telefonumuzda zaman zaman eski mesajları, istemediğimiz fotografları ve kullanmadığımız uygulamaları siliyoruz yeni geleceklere alan açabilmek için.

Stresten Arınma Yöntemleri için Peki bu farkındalığı kendimiz için yapıyor muyuz ? Eski artık ihtiyacımız olmayan ama taşıdığımız duyguları, hisleri, korkuları, endişeleri veya kaygıları taşımaya devam ediyoruz. Bütün bunlara ek olarak günümüzde hemen hemen hepimizin mücadele içinde olduğu Stresten kurtulmak içinde enerjisel alanımızı temiz tutmalıyız. Stresle başa çıkmak için çeşitli aktiviteler, yapabiliriz ve elbette Stresten kurtulmak için yardımcı olabilir ancak iyi bir arınma için size Stresten Arınma Terapisini tavsiye ediyoruz en azından bir defa deneyin!

Abrahamson Stresten arınma metodu ile negatif ve size ait olmayan hislerden ve stresten kurtulabilirsiniz. Enerjinizi yükseltip, hayatınıza yeni bir sayfa açabilirsiniz.